Witaj!

MG, czyli jak zepsuć sobie relacje z połową hapla
MrFrancuz
Adwokato



Donator

Posty: 147
Tematy: 30
Cze 2015
177
Gryffindor
#24
Opiekun eliksirów jest od pytań dotyczących eliksiry te autorskie również . Czasem jednak nie idzie spamiętać wszystkich autorskich przepisów i wtedy modno o ile nie chce mu się szukać odsyła bezpośrednio graczy do twórców takowych przpisów.

Ze swojej strony powiem tyle ja z zasady zawsze kieruje się tymi zasadami.
1. Posiadam eliksir OOC = Posiadam eliksir IC
2. Nie wiem jak coś działa - > PYTAM OPIEKUNA /OSOBY DO KTÓREJ OPIEKUN MNIE PRZEKIERUJE
(Np. Transmutajca jak czegoś nie wiem to z automatu pytam Rocky-iego. Pozdrawiam tego Pana).
3. Eliksir autorski-> etykieta /opis.
Opis i etykieta jest zawsze IC i OOC z tym, że trzeba rozróżnić co jest co.Ja staram się tworzyć przedmioty estetyczne i nie tylko do eliksirów tak by zawsze było wiadomo, o co chodzi i zawsze jak ktoś jest czegoś nie pewny to nikt nie broni pytać! (czy to osoba używająca eliksiru czy też osoba biorąca udział w tej akcji). Lepiej powiedzieć:"Stop, przepraszam ale nie znam się na eliksorach i nigdy nie brałem/łam udziału w akcji z czymś takim, poczekaj chwilkę zweryfikuje to z kimś czy na pewno odgrywamy to dobrze - zapytam się kogoś kto wie lepiej" i lepiej tak zrobić niż cofać akcje.
4. ZAWSZE po użyciu eliksiru należy go usunąć! Możecie tego wymagać nawet w akcji. Bo już nie raz były takie sytuacje, że ktoś jedną fiolkę tojadu czy wielosoku używał przez X czasu.

5. Data ważności zawsze. Możecie poprosić kogoś o ss przedmiotu eliksiru by upewnić się czy dany eliksir nie jest przeterminowany. (Do przedłużenia eliksirów polecam stalocioł + inhibitor).



I to by było na tyle z eliksirami.

Co do apelacji...
Miło by było uprzedzać kogoś, że używa się czyichś ss z rozmowy przed ich użyciem.

Za przeproszeniem. Ja rozumiem, że hapel to drugie życie. Ale im bardziej brniecie w tą kłótnie tym więcej w was nienawości i ogólnie zmarnowanego czasu. Dajcie se tydzień spokoju. Przeproście Coompli jak się zrobiło coś nie ten teges z gospodarką to do opiekuna gospodarki napisać, że z całego serca wierzycie, że mimo kolejnych milionów skopiowanych hajsów hapel pociągnie.
Poza tym jestem za amnestią i unban dla wszystkich i cieszcie się życiem tym realnym i haplowym dalej.

Ja polecam i pozdrawiam wszystkich z Holandi miłego dzionka!



Wiadomości w tym wątku
RE: MG, czyli jak zepsuć sobie relacje z połową hapla - przez MrFrancuz - 11.06.2019 14:42

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 2 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.