Witaj!

[M] The Walking Dead
Mikowskyy
Udzielający się na forum



Donator

Posty: 1,105
Tematy: 60
Gru 2014
172
Ravenclaw
*skierował się w tamtym kierunku*
Daniello26
Jedyny w swym rodzaju




Posty: 228
Tematy: 23
Lut 2015
179
Ravenclaw
Usiądź obok Cleo na kanapie **Jest 3 osobowa, dziadek siedzi na fotelu a z drugiej strony kanapy jest następna gdzie siedzi mama,tata oraz babcia**
Chcesz truskawki Cleosiu? *zapytała nad opiekuńczo babcia*
Wogólę jak masz na imię? *zwrócił się w stronie Nathana ojciec*
**Cleo nałożyła sobie kilka truskawek,sałatę oraz bułkę do tego**
**Mama poszła zgasić trochę światło oraz zasłoniła żaluzję**
Babciu, już jestem dorosła
eryksuper
Azkaban




Posty: 396
Tematy: 23
Sty 2015
Ravenclaw

*Usiadł koło Cleo, po czym zwrócił wzrok na Ojca Cleo* Nathan. Po prostu Nathan, szanowny panie. *Wziął sobie jedną truskawkę po czym przegryzł ją i połknął razem z liśćmi* Proponowałbym zabrykadować dom, w nocy jest szczególnie niebezpiecznie. Łażą Ci Zimni, wtedy jedno ukoszęnie i po człowieku. Jedynie amputacją danej koniczyny pomoże, choć nigdy to nie jest pewne. Mam nadzieję iż państwo mają się czym bronić, strzał bądź zniszczenie mózgu tylko pomaga. Ale na razie, nie będę o tym mówił.
danpa030700
Czarodziej




Posty: 119
Tematy: 4
Lut 2015
20
**Zaparkował samochód ,przy jakimś pniu po chwilce zgasił silnik i wyszedł z samochodu.

Ohh jak ja uwielbiam zapach lasu
*Wdmuchał piękny zapach lasu*
**Otworzył bagażnik a następnie otworzył pudełko z kilkoma bułkami, szynką dojrzewającą oraz serem pleśniowym z pomidorami**
Chcesz? Jeszcze napój jakiś by się przydał
**Wyjął również Coca Colę**
**Poczym postawił pudełka na pniu i zaczął jęść**
Cześć Tongue
Daniello26
Jedyny w swym rodzaju




Posty: 228
Tematy: 23
Lut 2015
179
Ravenclaw
Nathan proszę nie mów czegoś takiego przy dziadkach, są bardzo wrażliwi na tego typu informacje *szepnął ojciec*
**Mama poszła do garażu po czym zajeła się barykadowaniem drzwi, po zrobieniu udało jej się zabarykadować na parterze również okna**
Dobrze Cleo, a czemu nie jesz sera, ty też Nathan. Przynieść wam inny? *zapytała babcia*
Nie, przynajmniej ja nie chcę. Musimy zachować....wie babcia.... zapasy *uśmiechneła się*
Mikowskyy
Udzielający się na forum



Donator

Posty: 1,105
Tematy: 60
Gru 2014
172
Ravenclaw
*wyjął co tam miał i zaczął jeść*Tak przy okazji czym się zajmowałeś przed apokalipsą?
danpa030700
Czarodziej




Posty: 119
Tematy: 4
Lut 2015
20
Ja się zajmowałem, wielką siecią hotelarską ''Peak''. Byłem typowym biznesmenem. A jeśli można zapytać chłopcze w czym się kształciłeś? *Spojrzał na chłopaka*
Cześć Tongue
eryksuper
Azkaban




Posty: 396
Tematy: 23
Sty 2015
Ravenclaw

Pani Babciu, ja bardzo chętnie tego serka oczywiście jeżeli można... *Wziął rączką duży kawałek sera i włożył go do buzi, po czym delikatnie przegryzł i połknął* Znam się trochę na medycynie, nawet wziąłem ze sobą apteczkę. Jeżeli by czegoś państwo potrzebowali, chętnie się tym zajme. *Wstał od stołu, po czym pomógł mamie dziewczyny barykadować wszystko* Chyba skończone, jak widać. *Uśmiechnął się ciepło w stronę mamy Cloe, oraz zszedł na dół do salonu i oparł się o ściane* Zabrykadowalismy wszystko, sztywni nie wejdą. Okolica jest bezpieczna, jutro mogę wybrać się w poszukiwaniu jakiś ubrań, jeżeli państwo chcą.
Daniello26
Jedyny w swym rodzaju




Posty: 228
Tematy: 23
Lut 2015
179
Ravenclaw
Mądry chłopaczyna *powiedział do babci dziadziuś*
No i jaki zaradny *odpowiedział babcia*
Podoba ci się Cleuś? *zapytała zaciekawiona babcia*
Babciu, on to może słyszeć *zarumieniła się, po czym wzieła znowu się za jedzenie*
**Po zjedzeniu poszła na górę z babcią do mamy oraz Nathana**
eryksuper
Azkaban




Posty: 396
Tematy: 23
Sty 2015
Ravenclaw

*Poszedł sobie za Cloe* Ładny ten wasz dom. Bardzo masz miłą rodzinę, zazdroszczę Ci, ty odnalazłaś swoją rodzinę. Moja czeka tam *Pokazał palcem ku górze, oraz przytulił Cloe* Dziękuje *Po owych słowach puścił ją* Jeżeli macie akumulatory to bardzo dobrze, jutro z rana wezmę się za budowanie dla was płotu. Potrzebne mi będą opony, i wyostrzone kije. Tylko tyle, i byłbym wdzięczny, jakoś muszę Cie chronić.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 4 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.