Witaj!

[M] The Walking Dead
Mikowskyy
Udzielający się na forum



Donator

Posty: 1,105
Tematy: 60
Gru 2014
172
Ravenclaw
*popatrzył po helce i zaczął ja wznosić coraz wyżej*Chyba nikt tu nie był skoro jeszcze ona stała.
eryksuper
Azkaban




Posty: 396
Tematy: 23
Sty 2015
Ravenclaw

*Spojrzał na dziewczynę, po czym gdy widział jej dłoń, na jego dłoni, zrobił się cały czerwony, po czym pocałował ją dłużej oraz oddalił swoją głowę* Na początku... musisz nauczyć się strzelać. Ale to później teraz musisz znać podstawy. Tylko trafienie w głowę może uśmiercić Szwendacza. Nigdy nie atakuj nożem, może ugryźć Cię w ręke. Najlepiej... czymś długim, ostrym. Maczeta, katana... wiesz o co chodzi. Drugim zaś podpunktem będzie bycie jak najbardziej cicho. Dzwięk ich przyciąga, z daleka można wystrugać łuk, co musisz się nauczyć. Wystarczy 10 strzał, przecież możesz je wyjmować. Pamiętaj zawsze celuj w głowę, okej? Jeżeli mnie ugryzie, Ciebie bądź kogoś z rodziny, odetnij kończyne, może zadziałać może nie. Od razu, po ugryzieniu, OD RAZU. Marnuj jak najmniej naboi. No chyba Cleo to na tyle. *Położył swoją dłoń, na jej dłoni, oraz ponownie pocałował, oplatając jedną ręką jej szyję*
Daniello26
Jedyny w swym rodzaju




Posty: 228
Tematy: 23
Lut 2015
179
Ravenclaw
**Dowiedziała się wielu nowych informacji z czego się ucieszyła, ale nie tylko z tego. Również z pocałunku.**
Wiesz co? Może i znamy się niedługo ale dokaduję mi się z tobą jakbym znała ciebie całe życie.
**Było słychać wołanie Babci**
Chodźcie, pomożecie mi z roślinkami *zawołała babcia*
No to chyba pora na nas. *wzieła koszulkę Nathana po czym dała mu w rękę.*
eryksuper
Azkaban




Posty: 396
Tematy: 23
Sty 2015
Ravenclaw

*Ten poszedł do babci dziewczyny, i nasłuchiwał tego co miał do pomocy* Na pewno dam radę. W końcu, to rośliny... chyba ich nie można skrzywdzić... *Zaśmiał się lekko, po czym zaczął pomagać przy roślinkach*
EvEnT
Czarodziej




Posty: 151
Tematy: 22
Gru 2014
50
HEEEJ! Wyskoczył zza krzaków jak Filip z konopi Helikopter! Czekaj! Zaczął biec w strone helikoptera nawet nie obracając się za siebie, bo dało się słyszeć że za nim leci horda szwędazy Czekajcie na mnie, nie zostawiajcie mnie!
Mikowskyy
Udzielający się na forum



Donator

Posty: 1,105
Tematy: 60
Gru 2014
172
Ravenclaw
*słysząc wrzaski zniżył lot i wrzasnął*Wskakuj!
danpa030700
Czarodziej




Posty: 119
Tematy: 4
Lut 2015
20
Szybkooo! Lecą za tobą!  *Krzyknął*
**Kiedy jeden z szwendaczy był już niedaleko nieznajomego, Harry wystrzelił w szwendacza 2 naboje, czysty strzał w głowę**
Cześć Tongue
EvEnT
Czarodziej




Posty: 151
Tematy: 22
Gru 2014
50
Szybko wskoczył do helikoptera i złapał się czegos żeby nie wylecieć Cholera.. Dzięki stary. Gdyby nie ten helikopter to by było po mnie
Mikowskyy
Udzielający się na forum



Donator

Posty: 1,105
Tematy: 60
Gru 2014
172
Ravenclaw
*szybko wzleciał w góre helikopterem.* W którą stronę lecieć?
**Na dole pod nimi zebrało się sporawo szwęndaczy,**
danpa030700
Czarodziej




Posty: 119
Tematy: 4
Lut 2015
20
W stronę północy. Jejku było naprawdę blisko.
Cześć Tongue



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 2 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.