Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
Chooki
Czarodziej




Posty: 5
Tematy: 2
Maj 2016
0
#1
Imię i nazwisko: Celaena Farewell
Miejsce urodzenia: Londyn
Status krwi: 100%
Cechy charakteru: Celaena jest osobą która lubi kiedy wokoło niej się coś dzieje, jest jak nie trudno się domyślić wybuchowa i ciekawa świata. Wychowywała się raczej sama ponieważ jej rodzice cały czas byli w pracy a jak już byli w domu to się nią nie zajmowali w sumie co się dziwić pieniądze były, willa była czego dusza zapragnie było więc dzieckiem zajmie się ktoś inni bo przecież dla rodziców to za wielka odpowiedzialność. Dlatego właśnie Celaena musiała wychowywać się sama, ucieczki z domu? Dla niej to było normalne, ciemna bluza z kapturem i na miasto... dlatego Cealena to taka mała buntowniczka. Oczywiście dziwnym trafem nie wpadła w złe towarzystwo, nie piła ani nie brała żadnych używek. Można by było pomyśleć "A pewnie to dziecko to jakieś nie wychowane jest" a prawda jest taka że Celaena jest przyjacielska i miła, zawsze pomoże w potrzebie ale jak trzeba to swój chrakterek też ma.

Wygląd postaci: Celaena to dziewczyna o czarnych do pasa włosach które zazwyczaj są wielką burzą loków i ciemnych oczach a czemu ciemnych? Bo trudno określić ich kolor czasami są brązowe a czasami czarne może to przez światło albo coś... Jej usta są na co dzień krwistoczerwone pewnie ten kolor to kwestia genów lub sama z siebie taki kolor otrzymała. Waży niepełne 45 kilogramów a jej wysokość wynosi 152 centymetry. Jej sylwetka nie jest ani za chuda ani za gruba można powiedzieć że dziewczyna wygląda na sportsemenkę. Jeśli chodzi o to jak się ubiera to większość jej ubrań to dresy, bluzy z kapturem zakładane przez głowę i nie zabraknie tam oczywiście topów natomiast jak chodzi o spodnie to są to zazwyczaj legginsy lub jeansy. Kiedy chodziłoby o buty można by było powiedzieć że zwykłe trampki wystarczą ale jej ulubione buty to czarne Adidasy za kostkę. W jej szafie przeważają kolory czarne albo białe ale niebieskie lub czerwone też się znajdą.


Historia postaci: 12 listopada 2043 roku w jednym z Londyńskich szpitali urodziła się mała Celaenka. Jej rodzice wywodzili się z dwóch zamożnych rodów czystej krwi. Od najmłodszych lat jej rodzice ignorowali ją jak tylko mogli bo przecież jak wcześniej było już powiedziane to za duży obowiązek i odpowiedzialność jak na takich ludzi jak oni. Niby na początku Celaeną miała się opiekować jedna z gosposi ale dziewczynka powiedziała że poradzi sobie sama. Jej pierwsze ucieczki z domu zaczęły się w wieku 8 lat ale tylko w okolicach jej domu dopiero potem kiedy miała prawie 10 lat zaczęła się zapuszczać w mniej znane okolice. Kiedy pierwszy raz w swoim życiu miała zamiar uciec z domu pokłóciła się z soją mamą która przelotnie wstąpiła do domu żeby później wyjechać na kolejną podróż którą podobno zlecił jej szef. Celaena wtedy nie mogła wytrzymać więc ubrała pierwszą lepszą bluzę z kapturem, jej ulubione adidasy za kostkę i wyskoczyła przez okno a że jej pokój znajdował się na parterze nie miała z tym żadnych problemów. Na początku ostrożnie zwiedzała okolicę ale z czasem biegała skrótami w lewo, prawo i prosto. Pewnego dnia kiedy wróciła z "wycieczki" po jej okolicy poszła w stronę swojego pokoju gdzie usiadła na swoje łóżko i zdała sobie sprawę że chciała by zjeść ciasteczko, kiedy o tym pomyślała przez okno do jej pokoju wleciało czekoladowe ciastko. Gdy Celaena miała 11 lat i były wakacje dostała list z Hogwartu, dziewczynka widziała że będzie musiała iść Pokątną a potem sama na peron 9 i 3/4. Troszkę jej się przykro zrobiło z powodu że w tak szczęśliwej chwili nie będzie przy niej ani mamy ani taty ale szybko zebrała się do kupy i zaczęła się pakować. 1 września na peronie 9 i 3/4 Celaena już po wszystkich zakupach i przygotowaniach szła w stronę pociągu z jedną myślą w głowie: "To będzie mój drugi dom"   




Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Internet

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? Przeczytałam

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
PrawdziwyZiela
Udzielający się na forum



Donator

Posty: 1,341
Tematy: 59
Mar 2015
750
Hufflepuff
#2
Podanie wstrzymane!

Pierwsze primo - Jeżeli dobrze rozumiem twoi rodzice są anglikami lecz urodzili Cię w Polsce, ta? Jeżeli byliby Polakami to nie dali by Ci angielskiego imienia ani nie mieliby angielskiego nazwiska.
Drugie primo - Nie da się mieć od urodzenia oczów o barwie czarnej oraz włosów o barwie białej. Mogą to być jak już jakieś podobne kolory np. szary i bardzo jasny blond.
Trzecie primo - Jeżeli rodzic był czarodziejem to raczej nie pozwoliłby posłać Cię do przedszkola.
Czwarte primo - Twoja matka nie może być szefową DPPC gdyż ktoś inny nim jest. Może być jak już pracownicą tegoż departamentu.
Piąte primo - Trochę niepokoi mnie fakt iż malutka dziewczynka jakoś uratowała kogoś innego od trzech pakerów oraz, że uratowała kotka z płonącego drzewa. Trochę realizmu Tongue
Szóste primo - Napisz o objawieniu się mocy, czyli czymś takim, że w jakimś tam roku życia coś się stało magicznego co potwierdziłoby fakt, że jesteś czarownicą. Na przykład Harry Potter przez przypadek sprawił, że szyba znikła, która oddzielała go od węża.

Pamiętaj, że jedynie edytujesz swój temat a kiedy już to zrobisz to napisz w komentarzu "poprawione" czy coś w tym stylu Big Grin
Chooki
Czarodziej




Posty: 5
Tematy: 2
Maj 2016
0
#3
Dopiero teraz doczytałam że mam edytować i zrobiłam nowe podanie da się to nowe jakoś usunąć czy mam tak zostawić?
PrawdziwyZiela
Udzielający się na forum



Donator

Posty: 1,341
Tematy: 59
Mar 2015
750
Hufflepuff
#4
Po prostu skopiuj tamto co wcześniej napisałaś i wklej do tego tematu edytując jedynie tę główna część. https://scr.hu/eZPqnJ
Chooki
Czarodziej




Posty: 5
Tematy: 2
Maj 2016
0
#5
Już edytowane i postać troszkę zmieniona niż wcześniej Wink
PrawdziwyZiela
Udzielający się na forum



Donator

Posty: 1,341
Tematy: 59
Mar 2015
750
Hufflepuff
#6
A regulamin przeczytałaś? Bo nie widzę w ostatnim podpunkcie Tongue

PS: Zmień rok urodzenia, na serwerze aktualnie jest 2054 rok więc powinnaś się urodzić w 2043. Po za tym masz nieco masochistyczną moc objawienia. xD
Chooki
Czarodziej




Posty: 5
Tematy: 2
Maj 2016
0
#7
Rok urodzenia jest zmieniony a moc objawienia jest zmieniona na trochę dziwną a regulamin jest przeczytany, nawet specjalnie napisałam xD

I proszę nie każ mi tego już zmieniać Tongue
PrawdziwyZiela
Udzielający się na forum



Donator

Posty: 1,341
Tematy: 59
Mar 2015
750
Hufflepuff
#8
Podanie zaakceptowane!

Tiara przydziału miała wahania kiedy Cię przydzielała nad Slytherinem i Hufflepuffem jednakże po krótkiej chwili kapelusz zdecydował i krzyknął:

[Obrazek: OGMPvHO.png]

Po rangę zgłoś się na /helpop



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.