Witaj!

Sto Lat Kaariell!
Julia154
Azkaban




Posty: 126
Tematy: 8
Maj 2015
Hufflepuff

#1
Heart 
[Obrazek: 200_s.gif]
O, lubo ma, serce Ty moje, oczy Twe jak gołębice!
Ala Ty moja kochana, dzisiaj masz urodziny, no ale szkoda, jeszcze nie jesteś legalna
Tak czy siak, życzę Ci wszystkiego najlepszego!
Dobrych ocen, zdrowia, żebyś się tak ze schodów ciągle nie zrzucała, żebyś miała ciągle taki zarąbisty śmiech jak do tej pory, meh meh meh, kaczko.
Nie jestem najlepsza w sprawie składania komuś życzeń, ale no oczywiście, niech spełnią Ci się wszystkie marzenia, więcej odwalania na hapel.pl, dużo śpiewania razem na ts'ie piosenek z Disneya, nie miej tych trawbanów jak ja, rób więcej screenshot'ów, zarąbistej inby, fajnych prezentów, sporo galeonów na dom, repek na forum, jakiegoś super ekstra chłopaka dla Alice Hussain, zero warnów, no żebyś ty wpadła w końcu do tego Dzikiego Zachodu Polski do mnie, żeby Ci się tam dobrze żyło na tym morza dnie, bo to nie żaden pic, ten fryz, ten bic,
no i sto lat ogólnie!


~Twoja jakże wspaniała i cudowna siostrzyczka :3
A no i Arvid kazał pozdrowić.
Ps. A paczkę to Ci wyślę przed świętami.
Do do dobre, kościelne.
merlin0
Weteran




Posty: 1,084
Tematy: 162
Gru 2014
2,523
Ravenclaw
#2
Wszystkiego najlepszego Karielko!!!
Wszystkiego co dobre życzę ja i krówka która podróżuje na tęczy.
Tenshi
abominacja



Weryfikator

Posty: 480
Tematy: 17
Lut 2015
554
Slytherin
#3
spełnienia marzeń!
PrawdziwyZiela
Udzielający się na forum



Donator

Posty: 1,341
Tematy: 59
Mar 2015
750
Hufflepuff
#4
Ja słyszałem, że w 1 klasie ty chciałaś być z Lisą xDD Stóweczki albo dwusetki.. W sumie to jak najwięcej lat Big Grin Spełnienia twoich najskrytszych marzeń i niech Camper wie co stracił (hehe). WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!
Nightmare
Ananas IV z rodu Katinas.




Posty: 410
Tematy: 18
Gru 2014
182
Slytherin
#5
Ja Ci życzę dużo zdrowia Kaarieel (Chyba nigdy nie napiszę poprawnie Twojego nicku!), wszystkiego czego dusza zapragnie, byś pamiętała o prawdziwym nazwisku "Navarro" i jego połączeń Tongue Byś nigdy nie wyszła z tego pokoju z beczką oraz byśmy wreszcie te ciasto zrobiły co mamy zrobić od roku. xD

Wszystkiego dobrego i najlepszego co na świecie dla Ciebie!
"Zawsze noś swoją niewidzialną koronę, ponieważ gdy ona upadnie, zatoczysz się i Ty."
Nico
Mokry



Donator

Posty: 240
Tematy: 15
Sty 2015
227
Gryffindor
#6
Wszystkiego najlepszego od wujka. <3
C4mp3r
Czarodziej




Posty: 815
Tematy: 53
Gru 2014
899
Hufflepuff
#7
Wszyyyystkiego Najlepszeeego! <3
Szarik
Azkaban




Posty: 46
Tematy: 5
Paż 2015
Ravenclaw

#8
Wszystkiego naj naj naj Najlepszego.
nitala02
Azkaban




Posty: 189
Tematy: 29
Mar 2016
Slytherin

#9
Wszystkiego najlepszego żeby Ci się fajnie pracowało na posadzić prefekta i żeby twoje marzenia się spełniły ~ Ta od balkonów :*
Mr_Gibster
Czarodziej




Posty: 223
Tematy: 25
Sie 2015
108
Slytherin
#10
Hapi berzdej Karielko!
Hulaj Kariel, piekał nie ma
Wincyj hapla i śmieszków na tim spiku!



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.