Witaj!

Podanie na nauczyciela. [Zielarstwo]
Adrian
Czarodziej




Posty: 451
Tematy: 36
Maj 2015
480
Ravenclaw
#1
Lightbulb 
[IC]

Imię i nazwisko:
Danny White
Wiek:
26 lat
Miejsce urodzenia:
Szpital Św. Munga w Londynie
Wykształcenie:
Ukończony Hogwart
Ukończony Uniwersytet w Paryżu pod kierunkiem: Zielarstwo
Ukończony Czarocjat w BUM pod kierunkiem: Zaklęcia
Posada, na którą aplikujesz:
Nauczyciel Zielarstwa
Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?:*

**Mleczno upierzona sowa dostarczyła list do Dyrekcji, po otwarciu koperty ukazuje się tekst**

Szanowna Dyrekcjo.

Zgłaszam się z oficjalną prośbą, otóż chciałbym zabiegać o stanowisko nauczyciela zielarstwa. Praca w tym zawodzie od zawsze mnie interesowała, odpowiada ona moim kwalifikacjom po ukończeniu Hogwartu z oceną wybitną oraz wybraniu studiów z jej kierunkiem. Jestem osobą odpowiedzialną, mam zamiar wywiązywać się z wszelakich próśb Dyrekcji skierowanych w moją stronę. Postaram się zapewnić dogodne wykształcenie uczniom Hogwartu z zakresu zielarstwa, lekcje me odbywać się będą pod kulturą, jaką sam się posługuję. Sądzę, iż z odpowiednią determinacją i zaangażowaniem w pracę podołam zadaniu, jakie chcę podjąć.
 
[Obrazek: j7SEzgl.png]
Oceny z SUMów i OWUTEMów:
Sumy:
Powyżej Oczekiwań +
Owutemy:
Wybitny

[OOC]
Nick w grze:
Adrianoski
Czy masz jeszcze inne konta?:
Tak.
Czy masz już jakieś doświadczenie:
Byłem swego czasu Praktykantem w Hogwarcie, prowadziłem samodzielne lekcję, miałem własnego ucznia.
Argumentacja OOC:*
Startuję na tą posadę ponownie, kilkakrotnie już próbowałem lecz mi się to nie udawało ze względu na lepszego konkurenta bądź cofnięcie akcji zwolnienia. Tym razem postaram dać z siebie wszystko aby dostać się na tą posadę, przestudiowałem wiele razy cały zakres podstawowej nauki z zielarstwa, przemyślałem w jaki sposób mógłbym rozwinąć ten przedmiot, a nawet mam już kilka pomysłów. Uczęszczam obecnie do dość wymagającego Technikum, mogę na grę poświęcić niestety tylko 3 godzinki. Podczas mojej nauki w Hogwarcie, aktywnie uczęszczałem na lekcje z tego przedmiotu, przez co byłem kilka razy wyróżniany. Podczas dorosłego życia mojej postaci aktywnie działałem jako Auror, praca ta wymaga obszernej wiedzy na temat owej nauki. Mam nadzieję że dostanę tym razem swoją szansę, pozdrawiam.
 Adrian
Nazwa Skype:
zlakowski2000
„Forgive your enemies, but never forget their names.” ~ John F. Kennedy
modno
Nauczyciel Eliksirów




Posty: 513
Tematy: 71
Gru 2014
704
Ravenclaw
#2
Dopuszczony do Testu i do Rozmowy
You have nothing to fear,if you have nothing to hide
Stella
Dyrektorka Hogwartu



Pracownik Hogwartu

Posty: 975
Tematy: 164
Gru 2014
827
Ravenclaw
#3
**Przyleciała do Ciebie śnieżnobiała sowa, która trzymała w nóżkach kopertę z widocznym logo Hogwartu, a na dodatek zapieczętowana na odwrocie. W środku koperty znajduje się poniższa wiadomość/list napisany bardzo starannie oraz czytelnie.**

Drogi Danny,
W odpowiedzi na twoje zgłoszenie na nauczyciela Zielarstwa zostajesz zaproszony do szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie na rozmowe kwalifikacyjną, która odbędzie się jeszcze w tym miesiącu wakacji. Na rozmowę kwalifikacyjną proszę przygotować proponowany program nauczania na zajęciach, zaświadczenia o zakończonych kursach i kierunkach na uczelniach wyższych oraz nie zapomnieć głowy i wiedzy z danej dziedziny, gdyż zostanie ona oczywiście sprawdzona. Dodatkowe materiały mogą pomóc w uzyskaniu posady.

Dyrekcja szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie
Stella White
Lorcan Procter



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.