Witaj!

Jarmark świąteczny. Pytanie czy robić?
Deneris
Czarodziej




Posty: 521
Tematy: 20
Gru 2014
158
#1
Sprawa wygląda tak że nie wiem czy robić wam jarmark świąteczny w Hogsmeade bo jeśli by on był to większość itemów była by tylko z zmieniona nazwą i opisem ale bez skryptu. Jako że nie damy radę oskryptowanego wszystkiego a może być i tak że będzie to tylko kilka itemów ze skryptem. Reszta ze zmienionym opisem i nazwą.
Opcjonalnie mogę w jakiś dzień czy dwa o danej godzinie robić wam opisy na zamówienie i nazywa np. Itemki z dedykacją czy w opisie krótkim info od kogo jest prezent.

Tak że pytanie moje jest takie czy chcecie jarmark świąteczny bez itemów ze skryptem ?
Zakaz pisania do mnie w komentarzach profilu w sprawie podań !!!

Zygfryd
Czarodziej




Posty: 309
Tematy: 28
Gru 2014
810
Slytherin
#2
Zawsze jakiś klimat, a itemki to sprawa drugorzędna.
Skacz jak ci każę, będę patrzył jak skaczesz.

DC: Patryk #6537
Paluluka
Czarodziej




Posty: 124
Tematy: 2
Gru 2014
94
#3
Dla mnie to nie problem, jak będą mieć opis i nazwy to da się odgrywać co trzeba xd
Mapi
Antychryst Alchemista



Pracownik Hogwartu

Posty: 451
Tematy: 62
Sty 2016
712
Slytherin
#4
Pewka ;-;
Jason
Toksyczny mąż Tassumi




Posty: 464
Tematy: 19
Sie 2015
Slytherin

#5
A ja się nie zgadzam. Ja chcę fartuch. Jak nie dostanę itemka fartucha to piszę skargę na moderację.
God
Azkaban




Posty: 531
Tematy: 83
Gru 2014
Slytherin

#6
To sprzedawajcie itemki, których nie będzie trzeba skryptować. Wszystko zależy od inwencji organizatorów jarmarku, jak trochę pomyślicie, to wymyślicie takie itemy które będą fajnym duperelem do kupienia nawet bez śmiesznych efektów kwadracików wyskakujących przy PPM.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.