Witaj!

[Podanie] ZiU - Fred Johnson
tomek011
Czarodziej




Posty: 345
Tematy: 17
Gru 2014
416
Gryffindor
#1
Imię i nazwisko: Fred Johnson
Wiek: 42
Miejsce urodzenia: Manchester
Wykształcenie: Podstawowe
Posada, na którą aplikujesz: Nauczyciel Zaklęć i Uroków
Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?:

**Do dyrekcji przyleciał czarny puchacz z listem**
Szanowna dyrekcjo,
nie ukrywam, że już kilka miesięcy temu naszła mnie ochota na powrót w mury Hogwartu. Obserwowałem kolejne pojawiające się wolne posady lecz właśnie Zaklęcia i Uroki uważam za posadę dzięki której będę mógł się najbardziej wykazać. Hogwart stracił w ostatnim czasie świetnego czarodzieja jakim był Niklas Lavenhart, teraz odszedł Arvid Solberg. Moim zdaniem to nie jest dobry czas by dawać szansę kolejnym młodym wilkom. Hogwart potrzebuje kadry, dzięki której uczniowie będą mogli czuć się bezpieczni i ma swoje doświadczenie, a ja zrobię wszystko by to zapewnić. Spędziłem w Hogwarcie razem prawie 20 lat, oswajałem się w bardzo młodym wieku z posadą nauczyciela, a równie szybko rzucono mnie na jeszcze głębsze wody gdy zostałem dyrektorem. Mimo wszystko zazwyczaj zbierałem większość opinii na mój temat była pozytywna, więc powinno się teraz udać, tym bardziej, że jestem już człowiekiem, który wiele przeżył i mimo średniego wieku jestem w stanie zapewnić dobry dostęp do wiedzy dla młodych czarodziejów. Za moją kandydaturą przemawia również wieloletnie doświadczenie w pracy poza Hogwartem, odkąd skończyłem 15 lat jestem powiązany z Biurem Aurorów i w czasie pracy w nim, a również ze mną na czele odnieśliśmy wiele sukcesów, dzięki czemu mogę wesprzeć Szkołę w sprawach bezpieczeństwa, czego szczerze mówiąc czasami brakowało.
Liczę na pozytywną odpowiedź.
Pozdrawiam,
Fred Johnson


Oceny z SUMów i OWUTEMów:
SUMy: W
ZiU: W

[OOC]
Nick w grze: tomek011
Czy masz jeszcze inne konta?: Tak, jedno
Czy masz już jakieś doświadczenie(jeśli tak, to jakie?): Jeden rok szkolny byłem nauczycielem językoznawstwa i 4 lata szkolne dyrektorem Hogwartu.
Argumentacja OOC:* Ano ostatnio sobie często grywam na tym serwerze i wiadomo, że najciekawsza rozgrywka zawsze toczy się w Hogwarcie, to bardzo chętnie sobie pogram też tam. Poza tym mam już trochę doświadczenia w byciu w Hogwarcie i było fajnie zawsze, PRAWIE wszystkim się podobało. Wink
Nazwa Skype: Macie już
modno
Nauczyciel Eliksirów




Posty: 513
Tematy: 71
Gru 2014
704
Ravenclaw
#2
Dopuszczony do Testu i Do Rozmowy
You have nothing to fear,if you have nothing to hide
Stella
Dyrektorka Hogwartu



Pracownik Hogwartu

Posty: 975
Tematy: 164
Gru 2014
827
Ravenclaw
#3
Zrezygnował.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 2 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.