Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
XxXDominiczekXxX
Azkaban




Posty: 9
Tematy: 7
Gru 2016

#1
Imię i nazwisko: ThomasRaven
Miejsce urodzenia: Polska
Status krwi: (50%)
Cechy charakteru: Thomas to miły chłopiec. Jest pomocny i przyjacielski.  Jest śmieszny i trudno nim manipulować. Dobrze się uczy, lecz ma słabą pamięć.
Wygląd postaci: Thomas jest brunetem, jest chudy i ma krótkie włosy
Historia postaci: Thomas urodził się w Polsce lecz jest Brytyjskiej Narodowości. W mugolskiej szkole był popularnym dzieciakiem. Zazwyczaj był  głośny starał się nie udzielać, ale jak zlecono mu zadanie posłusznie je wykonywał. W dzień jego 11-stych urodzin dostał list z hogwartu... Usiadł po turecku i wmawiał sobie jestem czarodziejem jestem czarodzieje aż zaczął lewitowac jego kolor włosów zmienił się na blond and nad nim była świecąca aura!Gdy był na ulicy pokątnej i wział różdżkę a ta odrazu go wybrała świecił się jak zaczarowany.Gdy był już na dworcu na peronie to pożegnał się z rodzicam i wsiadł do pociągu.

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Dowiedziałem się od _SId_
Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? TAK

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Joanne
Czarodziej




Posty: 185
Tematy: 11
Paż 2016
85
Ravenclaw
#2
Dodaj, że urodził się w Polsce, ale jest brytyjskiej narodowości, bo inaczej nie mógłby być w Hogwarcie. Do tego dopisz, jak objawiły się jego moce w młodym wieku, opisz pobyt na ul. Pokątnej i pożegnanie z rodzicami w Londynie na dworcu. Masz trzy dni na poprawę i trzy szanse. Nie rób nowego wątku tylko edytuj ten i napisz mi na PW jedną wiadomość, że poprawiłeś.
XxXDominiczekXxX
Azkaban




Posty: 9
Tematy: 7
Gru 2016

#3
Joanne napisał(a): (16.12.2016 18:16)Dodaj, że urodził się w Polsce, ale jest brytyjskiej narodowości, bo inaczej nie mógłby być w Hogwarcie. Do tego dopisz, jak objawiły się jego moce w młodym wieku, opisz pobyt na ul. Pokątnej i pożegnanie z rodzicami w Londynie na dworcu. Masz trzy dni na poprawę i trzy szanse. Nie rób nowego wątku tylko edytuj ten i napisz mi na PW jedną wiadomość, że poprawiłeś.

poprawiłem!
Joanne
Czarodziej




Posty: 185
Tematy: 11
Paż 2016
85
Ravenclaw
#4
A gdzie ujawnienie się mocy magicznych?
XxXDominiczekXxX
Azkaban




Posty: 9
Tematy: 7
Gru 2016

#5
XxXDominiczekXxX napisał(a): (16.12.2016 19:27)
Joanne napisał(a): (16.12.2016 18:16)Dodaj, że urodził się w Polsce, ale jest brytyjskiej narodowości, bo inaczej nie mógłby być w Hogwarcie. Do tego dopisz, jak objawiły się jego moce w młodym wieku, opisz pobyt na ul. Pokątnej i pożegnanie z rodzicami w Londynie na dworcu. Masz trzy dni na poprawę i trzy szanse. Nie rób nowego wątku tylko edytuj ten i napisz mi na PW jedną wiadomość, że poprawiłeś.

poprawiłem!

Teraz myśle że jest dobrze
Joanne
Czarodziej




Posty: 185
Tematy: 11
Paż 2016
85
Ravenclaw
#6
masz ostatnią szansę
nie masz pisać, że objawiła się jego moc ogólnikowo, tylko opisz ją... No nie wiem. Lewitowanie, albo podpalenie kominka dzięki magii.. coś takiego.

no to niech ci bedzie, akceptuje
Hufflepuff



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.