Witaj!

Skarga na dwóch gałganów.
Jason
Toksyczny mąż Tassumi




Posty: 464
Tematy: 19
Sie 2015
Slytherin

#1
Nick oskarżającego: Jason
Nick oskarżonego: David678SirLexPLAY
Powód: 
-Terminatorzenie; przejawiające się u obydwóch graczy "supersłuchem", jakoby słyszeli rozmowę dwójki ludzi z drugiego końca izby w Trzech Miotłach.
-Brak reakcji na akcję drugiego gracza, w tym przypadku Veniqui. Zareagowali dopiero w momencie kiedy gracz tomek011 zagroził im mandatem za zakłócanie ciszy nocnej.
-Power Gaming w wykonaniu jedynie gracza David678; który to swoją akcją narzucił mi, jakoby moja postać "patrzyła dziwnie na barmankę", gdy nie zdążyłem napisać jeszcze żadnej akcji.
Dowody (Wymagane Screenshoty): Brak screenów. Nie myślałem wtedy o pisaniu jakiejkolwiek skargi. Jednakże powołuję się na świadków biorących w tym udział zeszłej nocy oraz zapis rozgrywki w postaci logów.
Proponowana kara: Długo się głowiłem, czy aby na pewno pisać jakąkolwiek skargę. Doszedłem jednak po dłuższej analizie do wniosku, że właśnie w taki sposób należy postąpić, aby gracze nie czuli się bezkarni i nie łamali regulaminu serwera w ten sam sposób, po raz kolejny. Byłoby jednak nieuczciwe proponować większą karę niż upomnienie/reprymenda, skoro starsi stażem gracze dokonują poważniejszego pogwałcenia zasad, gdzie w konsekwencjach nie podlegają żadnej karze. 
Tak jak powyżej, proponuję reprymendę oraz nakaz przeczytania raz jeszcze regulaminu serwera i poradników dotyczących role play'u. Na koniec chciałbym prosić, aby obaj gracze byli na celowniku moderacji, gdzie w przypadku kolejnego złamania zasad panujących na serwerze, zostaliby surowiej ukarani.
tomek011
Czarodziej




Posty: 345
Tematy: 17
Gru 2014
416
Gryffindor
#2
Potwierdzam to co pan Jason powiedział, panowie mocno odwalali, chociaż bardziej ten od karty profesjonalnej - David678. Gdy Jason już poszedł to na /do jeszcze jakieś głupie akcje tworzyli, że barmanka ich tam atakuje i klnie na cały bar. Jakaś szkółka RP by się przydała jeśli jeszcze jest takie coś.
Nex55
Czarodziej




Posty: 72
Tematy: 8
Gru 2014
60
#3
Dodam ze gracz od karty profesjonalnej siedzi 24/7 na miotle w hogu i za kazdym razem jego wymowka to "na miotle jestem tylko w ooc xD"
Wiedźma
Czarodziej




Posty: 1,017
Tematy: 20
Gru 2014
434
Ravenclaw
#4
Dodam od siebie, że pan David678 wielokrotnie uciekał z akcji oraz odwalał m.in. skacząc po stołach i pisząc akcje kompletnie niezgodne z tematem.
·٠●самый замечательный●٠·
[Obrazek: https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/ori...cddebc.gif]

Bombowiec
Azkaban




Posty: 17
Tematy: 1
Sie 2016
Hufflepuff

#5
Ja jeszcze dodam ze jak sobie rozmawiam z jakims towarzyszem na jedym koncu dziedzinca to ten David staje na drugim i przybliza sobie widok optifinem I czyta te dymki a potem donosi komus xD
Michael
Azkaban




Posty: 219
Tematy: 36
Gru 2014

#6
Konfidenci XDD

[KOMENTARZ ADMINISTRATORA: POST NIEZWIĄZANY MERYTORYCZNIE ZE SKARGĄ (30%).]
Veniqui
Fałszywy Odmieniec



Donator

Posty: 683
Tematy: 39
Gru 2015
1,005
Slytherin
#7
dodam też, że terminatorzy i unika wszelkich akcji??? Myślę, że ludzie wyżej mnie wyręczyli XD
SirLexPLAY
Pan Serek




Posty: 435
Tematy: 43
Lis 2016
Hufflepuff

#8
Ahh. Wiem, że całej sytuacji cofnąć się nie da. (No chyba że się wszyscy zgodzą na to.) Przyznam się, że była taka sytuacja. I nie ukrywam tego, że rozumiem, że postąpiłem źle. Więc się przyznaję do winy i przepraszam. Głupio mi bardzo jest z tego powodu.

Jeszcze dodam pytanie: To była jakaś akcja przed tym całym zagrożeniem mandatu? Ja tylko pamiętam, że tomek podszedł, postał tam chwilę, David napisał do mnie że dlaczego ten pan się na mnie tak patrzy. Albo odpisałem nie wiem, albo czekałem aż tomek odpisze akcje. Tak to, jak sytuacja wyglądała dokładniej? Bo chyba nie wyczytałem przez przypadek, i mnie nikt nie upomniał że akcja jest

Co do barmanki, to nie wiedziałem, że nie można do końca jej odgrywać. Rozumiem moje błędy, i się poprawię. Nie będę robił takich akcji więcej. Po prostu się za bardzo zaangażowałem, że jest bekowo z barmanką
Paula1074
Czarodziej




Posty: 140
Tematy: 10
Sty 2015
131
Ravenclaw
#9
Tak jak zostało powiedziane u góry..obydwaj panowie niejednokrotnie uciekali z akcji np. David był na mobillicorpusie i nagle rzuca się pędem przed siebie nie reagując na upomnienia ooc. To nie pierwsza ich taka akcja... zwłaszcza ze strony pana z karty personalnej.
n1rwana
Władca smoków.




Posty: 177
Tematy: 25
Kwi 2016
145
Gryffindor
#10
Po co dokładać oliwy do ognia? Niech wypowie się administracja serwera i rozstrzygnie sprawę. Postawcie się w takiej sytuacji, gdzie jesteście oblewani smarem przez innych. Nie wiem jak wam, ale mi by miło nie było. A poza tym robicie spam.

[KOMENTARZ ADMINISTRATORA: TWÓJ POST NIE WNOSI NICZEGO DO NINIEJSZEJ SKARGI (30%).]



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.