Witaj!

[Dor] David Williams
SirLexPLAY
Pan Serek




Posty: 435
Tematy: 43
Lis 2016
Hufflepuff

#1
Shocked 






Data urodzenia: 20 Czerwiec 

Czystość krwi: 50%

Przynależność rasowa lub etniczna: Norweg [50%] / Brytyjczyk [50%] 

Miejsce urodzenia: Lillehammer, Norwegia

Aktualne miejsce zamieszkania: Bergen, Norwegia

Obecnie jest na roku: Szósta klasa [Trzecia OOC]

Dom w Hogwarcie:




Opis wyglądu postaci: 
David ma szczupłą sylwetkę troszeczkę mu się przytyło od dłuższego czasu, a wzrostem nie wyróżnia się od reszty chłopców w jego wieku. Jego blond brązowe włosy są średniej długości, dokładniej po uszy, przez co ma je prawie zakryte. Brwi są w sam raz. Poniżej ma duże, czarne oczy. Co do samej reszty, nie ma zbyt wiele do rozmowy. Gdy mu się przyjrzysz, możesz dostrzec, że ma nieco większe dłonie, rzecz jasna, nie do przesady. A a pro po dłoni, to lubi strzelać palcami. Przechodząc już do ubioru, to w chłodniejsze dni stara się bardziej dopasować bluzkę, czy też sweter, do swoich spodni, na koszulki wtedy za bardzo nie zwraca uwagi, gdyż jest prawie cały dzień zakryta. Lubi się też ubierać w cieplutkie buty zimowe. Natomiast w okresie letnim lubi ubierać niebieskie jeansy oraz starannie dobiera koszulki, by ładnie współgrały z resztą odzienia. W czasie szkolnym jednak zarzuca na siebie stosowne szaty tak, jak nakazują dekrety.


Cechy charakteru postaci: 
No i tu bywało różnie. Raz był otwarty, teraz się trochę zamknął w sobie, czytając jakieś norweskie komiksy. Konkretnie to jest "Donald Tusk", czyli od języka Norweskiego "Kaczor Donald". Tak to jest przyjacielski, lubi być ze swoimi przyjaciółmi. Charakter ma trochę specyficzny, nie wpada tak łatwo w szał. Ale jak już się go solidnie wkurzy, to można wybudzić takiego potwora. Do różnych spraw woli podchodzić na spokojnie, nawet jeżeli poszło o jakąś bójkę. Jako prefekt to ogółem raz komuś może odpuścić, ale robi to z umiarem. Jak tylko zauważy - przynajmniej się tak stara, to zapomnieć może o litości dla takich ludzi.


Rodzina:
Matka - Margrethe Williams (Nygård)
Ojciec - Andrew Williams
Siostra - Amy Williams




Lynn Dragovich [Kya] "Loszka Arthasa. Czasem bywa na prawdę spoko, można się z nią pośmiać. Fakt faktem, mogę sobie zadać pytanie dlaczego myślałem, że ona mnie nie lubi? O merlinie... Ta przeszłość... Te stracone STO lub i nawet jeszcze więcej galeonów nie było w cale takie zabawne. Kiedyś to mnie wciągnęła w ten nałóg w gry hazardowe, jakoś nie mogłem jej odmówić. Teraz, to się mnie nawet o to nie zapyta, to chyba nawet dobrze... Ciekawe, czy  w ogóle dalej gra w te hazardy. *Przyłożył rękę złożoną w pięść do ust, i za chrząkał, po chwili chowając ją z powrotem do tyłu.* Chociaż, teraz w wakacje"

Lily Jallywall [Sheeran] "Szczerze? To jest na prawdę przykre, co Lily mówi przeżywać. Przez długi czas nie ma jej najlepszej przyjaciółki - Alice. Widząc je razem, aż się zabawnie patrzało na tą dwójkę, jak to się wygłupiają, i takie tam... A teraz to u niej czuć smutek, ogromny smutek..."

Clementine Loverving [Kaliaa] "Super z niej dziewczyna, na prawdę. Nie żałuje tej naszej znajomości, a nawet od nie dawna związku. Jedynie co mogę żałować, jest to, że za mało czasu dla niej poświęcam. Kurcze, aż źle mi na myśl, kiedy to ją "olewałem" w wakacje, za długo z nią nie bywałem kiedy to się akurat spotykaliśmy... No, ale teraz skoro w zamku jesteśmy, to mogę z nią bywać na co dzień! No bo na dodatek z tego samego domu, heh. Tak to jej na prawdę ufam, mogę jej chyba wszystko w sumie powiedzieć."




GRYFFINDOR

Alice Hussain [Kaariell] "Miła jest, sympatyczna, tylko, że... Gdzie ona zaginęła? Nie ma jej od na prawdę długiego czasu! Na pewno nie była to wyprowadzka - Lily raczej by nie wyglądała na aż TAKĄ SMUTNĄ przez taki długi czas, no to może... byle by to nie była jedna z najgorszych alternatyw!"
Luke Agdest [Sordey] "Nooo... Nawet taki okej jest. Nie rozmawiamy za dużo, więc nie chciałbym się tutaj źle wypowiedzieć."

Artem Draytron [Artem] "Nawet spoko brat bliźniak Simona, tylko czemu ten szukał ciągle jakiś problemów w szkole... Tego, to ja nie wiem. Było parę episodów, gdzie to Artem się na mnie rzucił, ogólnie kiedy to był agresywny, ale to było kieeedyś. Nie dawno byłem w Hogsmeade, a miałem tam okazje zobaczyć Artema. Normalnie mogło się z nim przywitać, chwilę porozmawiać. A nawet nie dawno miał jakąś tam audycje, którą zadedykował dla swojej mamy. Było to nawet wzruszająca, aczkolwiek był nawet jakby to ująć... Odważny. Może jako tako w wakacje jeszcze się po spotykamy?"

Adrien Cooper [Anonek] "Raz jest spoko, raz jest jakiś taki dziwny, no ale zazwyczaj wypada na to pierwsze. Co by tutaj się wypowiedzieć na jego temat?"

Aaron Harris [Tycjanor] "Można na palcach wyliczyć, ile to z nim było problemów. To co ja do niego nie powiem, to i tak niestety nic z tego nie wynosi. Ciężko mu cokolwiek do tego łba wczepić, no ale cóż... Może jak trochę dorośnie, to będzie z nim lepiej?"

Cara Lavenhart [Cara] "Oj cholercia, ta to wie co to muzyka, dobra piosenka. Ładnie wtedy dla nas - mi i Quinciemu zaśpiewała. No trochę się krępowała, ale nawet się jej udało. A co ja tu ostatnio widzę? Przy stole śniadaniowym, koledzy przeglądają proroki dzienne, i inne takie tam gazetki, a tam piszą o Carze Lavenhart, i o jej albumie, piosence, lub jak to zwał. No, moje gratulacje!"

Emiel Von Everec [XxDracomirxX] "Chodzimy razem do klasy, ale widać, że jest starszy. W każdym razie, jest czasem trochę nerwowy, ale tak to na prawdę można z nim czasem fajnie po rozmawiać. Może powinniśmy się lepiej poznać?"



RAVENCLAW

David White [David] "Jeden z trojaków, i zresztą chyba jedyny, którego lubię. Dawno się nie widzieliśmy, i ogólnie się coś rzadko widujemy, a ostatnimi razami kiedy go widziałem, coś mu na prawdę dolegało. Śmierć bliskich, więc nie ma co tu mu się dziwić zresztą..."

Aurora Vytlacil [Dorota150] "Fajna przyjaciółka, pierwszy raz się poznaliśmy na moim, zresztą jej też pierwszym balu w Wielkiej Sali. Razem z Ulrichiem i Aurorą zwiedzaliśmy Egipt, kurcze, jak dawno to było... A kontakt nam się coś chyba urywa."

† Xavier Jallywall Vitlacil [Xahias] † "Ja pier... Nie, to nie może być prawda. Xavier nie żyje? Błagam, nie... Niestety tak już jest. Będę musiał się z tym jakoś pogodzić. Tak to, w wakacje jakoś lepiej doceniłem naszą znajomość, i go bardziej polubiłem. Ostatnio rozmawialiśmy... Jakiś czas temu, nie daleko sali smokologii po ciszy nocnej. I to niestety była nasza ostatnia rozmowa... ostatnia rozmowa... *Zatopił twarz w dłoniach, i zaczął popłakiwać.*"

Sir Walter Edward Rich Gingerblade [Avada], Podejście do elegancji, dobrej normy i kultury zrobił Davidowi dobre wrażenie. Aczkolwiek po ostatnich sytuacjach, jakoś podejście do Waltera się lekko odmieniło, ale mimo tego dalej go lubi. No ale zobaczymy jak tam między nimi będzie. David też się trochę o młodego martwi, jakieś wymioty miewał... z krwią? Mech, ale przynajmniej ostatnio w mungu nocuje, zamiast w zamku.

Arthas Yrell [Arthas], spoko osobnik. Coś tam raz zagrali w kości na wyzwania/pytania, tak to nic do Arthasa David nie ma.

Arethino Collins [Cupp], mały słodziak, Areth uważa Davida, jako starszego brata. No to skoro starszy brat na niby, to i będzie tym starszym bratem. David go lubi.

Adeline Limetord [olasmo], młoda, sympatyczna krukonka. Tylko robi wrażenie, jak by się ciągle czegoś bała, stresowała swoim jąkaniem.

Yeonrin Sang [SubaRumaxx], nie ma za bardzo o niej jakiegoś wielkiego zdania. No, lubi ją. Nawet zabawna jest. Dawno nie jadł u niej tosty!

Soorin Sang [Alytha], kolejna osoba co się lubi przytulać. Młodsza siostra Yeonrin - co ciekawe, jest wyższa od niej. Ale obie i tak są dosyć niskie. Soorin zdaje się na trochę dziwną osobę, aczkolwiek jest nawet miła.





SLYTHERIN

Ulrich Jallywall [Ulrich08], no polepszyło się ogółem jeżeli chodzi o ich relacje. Częściej już ze soba rozmawiaja. Dla Davida to jest najważniejsza osoba, bardzo go lubi.

Simon Draytron [Simonex], spoko ślizgon. David może z nim czasem fajnie porozmawiać. Odróżnia się trochę od reszty ślizgnów, to ogółem spokojny chłopak.

Quincy Avory [Garberekk], dobry przyjaciel, fajnie się z nim rozmawia. No i też fajnie go widać bez tego wianka co miał sobie na włosach przez młodsze lata... Bardzo go lubi, i nawet można powiedzieć, że mu ufa.

Francis Margel [Zbuku], już się trochę znają, a David go nawet polubił. Dobry z niego kolega, może mu zaufać. Tylko ostatnio jakoś się taki smutny zrobił, a szkoda...

Caesar Wright [MrMajamiPL], nooo, zdaje się na spoko ślizgona. Raczej ma dobrą opinię o młodym, głównie ceni w nim dobroć, tolerancje.

Allyson Zoe Gingerblade [Ally], przyjaciółka, a nawet dobra. Nie raz pomogła Davidowi, w pozbyciu się upokarzających zdjęć między innymi. W klubu pojedynkowym też mu pomagała. Tylko gdzie ona ostatnimi czasami się znajduje? Ile czasu minęło, a jej w ogóle nie ma? Może David powinien się podpytać pewnych ludzi, i się dowiedzieć.

July Hemmings [Adore], zdaje się na miłą ślizgonkę. Lubi się z nią witać.

Lawliet Gingerblade [Veniqui],  ma mieszane zdanie na jego temat. Czy David go lubi, czy nie. Ale ostatnio przynajmniej pomógł Davidowi, więc miejmy nadzieję, że będzie dobrze.




DOROŚLI

Stuart Volkodav [Szarik], fajny w sumie z niego kolega. Szkoda, że David już go nie widuje, bo jest już absolwentem szkoły Hogwartu. No ale David ma nadzieję, że plany Stuarta się nie skrzyżują, i będzie mógł wrócić znowu do szkoły - jako nauczyciel, coś na co nawet David z cierpliwością czeka.

Mike Johansen [Mike12], aż smutno się robi aż fajnie znowu go widzieć jako nauczyciela run! Raz na jakiś czas David wpadnie na herbatkę by sobie z nim porozmawiać.


Romeo Wynne [Masterpiece], taki dziwny typek, szczerze mówiąc. Za czasów 1-3 klasy Davida, Romeo lubił mu dokuczać, wiać, i co jeszcze. Był to nie dobry krukon. Jeszcze te jego "złotko".

Lisa Yrell [PrawdziwyZiela], miła osoba nawet. A to ciekawe, że nie dawno wróciła do Hogwartu - jako gajowa! 

Luiza Fritz [animalka], kolejna osoba, za która bardzo tęskni. Baardzo miła, sympatyczna dziewczyna. Szybko zdobyła jego zaufanie przez swoją sympatię nawet. Ona też jest swojego typu żartownisiem, pełna wyobraźni po swojej drugiej stronie. Badali razem czy na przykład taki kamien jest twardy tylko wtedy, kiedy się go dotyka.


Ciekawostki:
Jego teraźniejsza, trzecia różdżka:
~ Zwyczajnie wyrzeźbiona
~ Jałowiec
~ Rdzeń: Włos z ogona testrala
~ 9 cali
~ Giętka
- Ma arachnofobię
Thorin323
Czarodziej




Posty: 23
Tematy: 4
Gru 2015
13
Hufflepuff
#2
Pięknie Tongue
David678
Azkaban




Posty: 201
Tematy: 16
Paż 2016
Gryffindor

#3
Fajna kartka,ale dlaczego niema rodziny twojej postaci?Nie sądzę żeby twoja postać tak o się wyczarowała.Jak nikt nie odgrywa tych postaci to napisz [postać rp]
Woolf
Gość z kawiarni




Posty: 569
Tematy: 15
Gru 2014
244
Hufflepuff
#4
@up może jeszcze ma zamiar dopisać? nie pomyślałeś o tym.
W rzeczy samej, nic nie jest złem
ani dobrem samo przez się, tylko myśl nasza czyni to i owo takim.
SirLexPLAY
Pan Serek




Posty: 435
Tematy: 43
Lis 2016
Hufflepuff

#5
Na samym dnie wszystko napisałem

Wysłane z mojego E6853 przy użyciu Tapatalka
Julia154
Azkaban




Posty: 126
Tematy: 8
Maj 2015
Hufflepuff

#6
Już lubię tego pana. W wyglądzie większość to opis ubioru i zdarzają się błędy... Ale i tak ładna karta.
Ps. Śliczne relacje ze mną, hehe. Heart
Sordey
Azkaban




Posty: 43
Tematy: 6
Lis 2016
Slytherin

#7
ładna Big Grin
Veniqui
Fałszywy Odmieniec



Donator

Posty: 683
Tematy: 39
Gru 2015
1,005
Slytherin
#8
Ni ema bjorna nie ma licke
SirLexPLAY
Pan Serek




Posty: 435
Tematy: 43
Lis 2016
Hufflepuff

#9
No nie ma jakiś relacji za bardzo, więc co tu podać? Xd

Wysłane z mojego E6853 przy użyciu Tapatalka
Veniqui
Fałszywy Odmieniec



Donator

Posty: 683
Tematy: 39
Gru 2015
1,005
Slytherin
#10
Wszystko!



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.