Witaj!

sto lat mój mod rp <3
Soneaaa
baszan



Donator

Posty: 231
Tematy: 15
Sty 2015
525
Slytherin
#1
TAK, TO ŻYCZENIA DLA NAJLEPSZEJ PUSI NA HAPLU
@ReTTy


MÓJ DROGI POLKU!


Dziś kończysz dziewiętnaście lat, starzejesz się coraz bardziej, a jednak mam wrażenie, że jakby ustałeś w rozwoju w wieku lat trzynastu (ALE TO TYLKO MOJE PRZEMYŚLENIA!). Mam nadzieję, że ten rok minął ci beztrosko i, że następny też taki będzie (nie, nie licz na to, nie ze mną). Życzę ci także zdrówka, ŻEBYŚ MÓGŁ CHODZIĆ DO SZKOŁY, HEHE, pozdro dla szkalowników Pusi, a także uśmiechu na twojej pięknej, zarośniętej twarzyczce. Byś dalej moderatorował hapla i grał w tego swojego ołwerłocza (wciąż nie zrozumiałam, na czym polega jego urok), żebyś podbijał serca fajnych loszek, to skorzystamy obydwoje. Żebyś wymyślił możliwe do przeczytania imię dla naszego mopsa i byś w końcu wyszedł na dwór. Życzyłabym miłości, ale wolę cię nie rozpieszczać, bo jeszcze łańcuch się wydłuży i przyprowadzisz jakąś ogrzycę na chatę. Żyj sobie te dwieście lat, zasłużyłeś na to, bo w sumie fajnie mi się z tobą ogląda bajki i  inne takie, no, zresztą na pewno nie tylko mi. No i jesteś najlepszym chłopakiem jakiego mogłam sobie wymarzyć, chociaż czasami (,,czasami") mnie wkurzasz.



Wracaj do szkoły.
Schudnij.
I NIE PAL JUŻ TEGO PEDALSTWA.

kocham mocno xoxoxoxo,
twoja Olcia

PS. send nudes




złóżcie mu życzenia to będzie wam dane
no
no wiecie
Adrian
Czarodziej




Posty: 451
Tematy: 36
Maj 2015
480
Ravenclaw
#2
Wszystkiego najlepszego Paul <3
„Forgive your enemies, but never forget their names.” ~ John F. Kennedy
qawciak
Czarodziej




Posty: 109
Tematy: 3
Gru 2014
104
#3
sto lat pusia buziaczki pozdrowienia dla calej rodzinki :* :*

ps, chodz sie ruhac

ps2.,. albo chociaz daj buziaczka
czarekPL
Czarodziej




Posty: 390
Tematy: 68
Gru 2014
1,266
#4
STO LAT

[Obrazek: 9fPpzN6.gif]
Juminako
Azkaban




Posty: 298
Tematy: 10
Gru 2014
Gryffindor

#5
stuwa
kiter96
Nobody important




Posty: 209
Tematy: 15
Gru 2014
430
Ravenclaw
#6
No to co Paul. Dużo zdrowie przede wszystkim jak i dobrych ocen w szkole do której dopiero będziesz hehe szedł, byś przestał wapować bo Ola Cię zostawi ze względu na Twoje rosnące pedalstwo.

Byś dalej robił sobie selfie z brodą, jak tutaj:
Byśmy znowu wrócili do Azeroth jako bohaterowie, robili raidy jak i selfie z np. Lich Kingiem (Nowym):
Czy też spędzali godziny na farmieniu mountów:
Czy może znowu podwójna randka i oglądanie bajek Disney'a. Tongue (Tu ss nie mam)

Mam nadzieje, że wspólne picie wciąż aktualne! Co prawda data nie jest ustalona od przeszło miesiąca no, ale...

Oczywiście wszystkiego co najlepsze i spełnienia marzeń.
PrawdziwyZiela
Udzielający się na forum



Donator

Posty: 1,341
Tematy: 59
Mar 2015
750
Hufflepuff
#7
No to co? Wszystkiego najlepszego Pusia, adminie RP przez kilka sekund Tongue Miłych (hehe) zabaw z Olą, więcej kasiory, jakiegoś ogarnięcia się w tej nowej szkole CWK czy jak to tam ona się nazywała.

Stóweczki, pizdeczki i kurde nie wiem co... Tego co najlepsze, ech.. chciałem zrobić fajny rym, ale nie wyszło xd
Assassin
Czarodziej




Posty: 232
Tematy: 14
Gru 2014
164
Ravenclaw
#8
O rety rety kotlety, Pusia ma urodziny, to wszystkiego najlepszego Ci zyczę !
David678
Azkaban




Posty: 201
Tematy: 16
Paż 2016
Gryffindor

#9
Wszystkiego najlepszego Pusia.
Adrienn
Azkaban




Posty: 93
Tematy: 20
Sie 2016
Ravenclaw

#10
Najlepsze życzonka, wielkiego w życiu słonka, 
smutków małych jak biedronka, 
szczęścia dużego jak smok, 
pomyślności na kolejny życia rok i miłości,
bo ona dostarczy Ci radości! 



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.