Witaj!

Podanie na pielęgniarza- Vega Vincent
Biegaczysko
Czarodziej




Posty: 106
Tematy: 10
Gru 2014
541
Hufflepuff
#1
[Łice]
Posada, na którą aplikujesz: uczeń, POMOCY NIE MAM CO JEŚĆ pPielengniarz
Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?: **Do gabinetu dyrektora tym razem wleciało coś, co bardziej przypominało wychudzonego nietoperza, niż sowę. Po dokładnym przyjrzeniu się kreaturze można było stwierdzić, iż jest to Chop, puchacz Vincenta Vegi. Dyrektor mógł przysiąc, że w ptaku nie ma nic więcej oprócz skóry i kości. (miał rację) Zwierzę wybałuszyło wystraszone oczy na jedynego człowieka w gabinecie, po czym wypuściło z dzioba pomięty list. Chop odwrócił się, a kiedy zobaczył za oknem latającą muchę, wyleciał z szaleństwem (i głodem) w oczach, z prędkością godną zawodowego Murzyna. Gdy dyrektor otworzył list, mógł na nim dostrzec drobne ślady świadczące o próbach skonsumowania papieru dziobem.**
          "Drogi pańnie lLorcanie pProcteżrze,
pisze do pana już drugi raz w sprawie przyjecia mnie do kadry chogwartu. najwidoczniej moj poprzedni list musiał sie gdzies zapodziac, poniewaz nie przyjal mnie pan na miejsce nauczyciela obrony przed białą czarną magią. No nic, fpadki się zdarzają. Ten list postanowilem napisac w innym stylu, ponieważ JEZUS MARIA JAK JA BARDZO GŁODUJE ODKĄD MNIE WYRZUCILI, NIECHŻE KTOŚ MI POMOŻE NAGLE JESTEM DOROSŁYM CO JA MAM ROBIĆ, NIE MAM DOMU ANI PIENIEDZY MOJA SOWA UMIERA I CHYBA SAM JĄ ZA NIEDŁGUO ZJEM, NIE Z GŁODU ALE Z LITOŚCI BO I TAK W SOBIE NIC POŻYWNEGO NIE MA O MÓJ BOŻE WUJKU TYRONIE GDZIE JESTEŚ KIEDY CIE POTRZE BUJE uważam ze w ten sposob zapewnie sobie prace w hogwarcie. Otóż kandyduje na stanowisko pielegniarza: moje doswiadczenie przewysza kazdego, kogo spotkal pan w sowim zyciu. Na dzielni widzialem niezliczone ilosci ran postrzalowych, opatrywalem swoich ziomkow juz nawet nie obdartymi lachmanami, ale opakowaniami po keczupie z kefca, a w najgorszych przypadkach zatykalem ich rany bitesami z Kubełka dla Jednej Osoby, Zamów 3 Dodatkowe Bites'y a Pepsi Light Dostaniesz Gratis!™. Widzi pan, potrafie takze udawac ambulans, jesli bedzie pan skory, moge przyjsc do hogwartu i pojeczec, udajac karetke, uslyszy mnie pPan nawet przez te wysokie mury PRZEZ KTORE MOGE TYLKO CZUC PIEKNY ZAPACH KEBABA DOBYWAJĄCY SIE Z HOGWARCKIEJ KUCHNI, BOZE, MOJEJ WIECZNEJ AGONII ŻOŁĄDKA NIE DORÓWNUJE NIC. KIEDY CZUJE TEN ZAPACH MOJE KISZKI SKRĘCAJĄ SIĘ BARDZIEJ NIŻ WUJEK BENNY POD WPŁYWEM POLICJANTÓW JAK GO ZŁAPALI NA KRADZIEŻY TELEWIZORA, BOŻE PRZENAJŚWIĘTSZY RATUJ taki dobry jestem w udawaniu karetki. O wszystkich uczniów będę dbał tak samo, chyba że to jakieś ch... białasy bladasy ze Slytherinu bądź też rasiści z Ravenclawu. Obiecuję, że nie będe kradl ich rzeczy, co najwyzej jedna na tydzien. Naprawdę. Aha, wypłaty oczekuję dostarczonej w hot wingsach, bądź też kebabach. Ponadto każdy, kto wejdzie do gabinetu medycznego bez pozwolenia, a do tego w butach dostanie specjalnego medycznego gonga z klapszmita z pięści z kasteta na ryj na mordę na twarz, tak że nawet złamasy z Munga go nie poskładają. Trzeba przecież jakieś zasady wprowadzić, whatcha thinkin' 'bout that, nigg... Professor?
A więc, podsumowując, liczę na owocna i długą współpracę, jestem pewien, że się pPan na mnie nie zawiedzie, a także, że niedługo dostanę może nawet jakiś awans. Z poważaniem,
                                                                                                   Vincent Vega
                                                                                BOŻE JAKI JA JESTEM GŁODNY"      
Oceny z SUMów i OWUTEMów(z przedmiotu, którego chcesz nauczać lub wszystkie, jeśli składasz podanie na inną posadę):
.
.
.
.
.
.
E?

[Łooce]
Nick w grze: zagłodzonymurzyn123 Biedaczysko
Czy masz jeszcze inne konta?: głodnymurzyn5 Biegaczysko
Czy masz już jakieś doświadczenie(jeśli tak, to jakie?), argumentacja OOC (dlaczego ja dostanę tę posadę?): Miliardy razy odgrywałem ambulans, jak także reanimacje poszkodowanych osób defibrylatorem. Wiem co robię, miałem 4 z EDB, potrafię idealnie wykonać usta usta a także 30 uciśnięć (jeszcze żaden fantom nie umarł po mojej interwencji) wiem także jak odgrywać to na serwerze. Mój kolega był adminem na nieistniejącym już serwerze wykopowy.pl gdy mieliśmy po 11 lat, wiele się od niego wtedy nauczyłem. Od 2014 roku działam w jednoosobowej Organizacji Na Rzecz Zwalczania Rasizmu Na Haplu, która odnotowała już znaczne sukcesy, tj. nazwanie całej posady Hogwartu rasistami. Czy trzeba lepszej rekomendacji?
Ps. Jesli Was to nie przekonuje, potrafie wydać najbardziej wierny odgłos karetki pogotowia w całej Polsce. Mozecie to sprawdzic na tsie.
Nazwa Skype: głodującymurzyn123 biegacz43

literówki, literówki, liretkówki wszedzie
Vega jak się dowiedział że Nicolas zmarł:
[Obrazek: https://i.makeagif.com/media/7-13-2015/SsbWUc.gif]
Stella
Dyrektorka Hogwartu



Pracownik Hogwartu

Posty: 975
Tematy: 164
Gru 2014
827
Ravenclaw
#2
To również zostaje odrzucone.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.