Witaj!

Podanie na Nauczycielkę Zaklęć i Uroków
Nagini
Jędza




Posty: 819
Tematy: 134
Lip 2015
1,482
Slytherin
#1
[Obrazek: pVWUmzk.png]
[Obrazek: 24vutmw.png]
[IC]
Imię i nazwisko:
Helena Draytron

Wykształcenie:
Ukończona Szkoła Magii i Czarodziejstwa Hogwart

Posada, na którą aplikujesz: 
Nauczycielka Zaklęć i Uroków

Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?:
**Do dyrekcji Hogwartu przybyła biała sowa trzymająca w swoim dzióbku list. Papier pachnie różami**

Oceny z SUMów i OWUTEMów:
Powyżej Oczekiwań
[Obrazek: 24vutmw.png]
[OOC]
Nick w grze:
Widow

Czy masz jeszcze inne konta?:
Tak

Czy masz już jakieś doświadczenie(jeśli tak, to jakie?):
Uczyłam już na innej postaci.

Argumentacja OOC(Dlaczego ty i czemu startujesz na tę posadę?):
Mam dużo wolnego czasu i pomysłów na lekcje. Tak naprawdę nie wiem co tu napisać... Mogę powiedzieć tylko tyle, że zawsze przykładam się do swojej pracy. Bardzo lubiłam prowadzić lekcję i starałam się żadnej nie opuścić. Organizowałam też wydarzenia związane z lekcją jaką prowadziłam, np. wycieczki. Obecnie uczęszczam do gimnazjum i mam dobre oceny co pozwala mi na częste przebywanie na serwerze.

Nazwa Skype:
Dyrekcja posiada  Heart
[Obrazek: 24vutmw.png]
Stella
Dyrektorka Hogwartu



Pracownik Hogwartu

Posty: 975
Tematy: 164
Gru 2014
827
Ravenclaw
#2
**Przyleciała do Ciebie śnieżnobiała sowa, która trzymała w nóżkach kopertę z widocznym logo Hogwartu, a na dodatek zapieczętowana na odwrocie. W środku koperty znajduje się poniższa wiadomość/list napisany bardzo starannie oraz czytelnie.**

Droga Heleno,
W odpowiedzi na twoje zgłoszenie na nauczycielkę Zaklęć i Uroków, zostajesz zaproszona do szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie na rozmowe kwalifikacyjną, która odbędzie się jeszcze w tym miesiącu wakacji. Na rozmowę kwalifikacyjną proszę przygotować proponowany program nauczania na zajęciach, zaświadczenia o zakończonych kursach i kierunkach na uczelniach wyższych oraz nie zapomnieć głowy i wiedzy z danej dziedziny, gdyż zostanie ona oczywiście sprawdzona. Dodatkowe materiały mogą pomóc w uzyskaniu posady.

Dyrekcja szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie
Stella White
Lorcan Procter



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.