Witaj!

Podanie na Pielęgniarza
Ferith
Szanz




Posty: 135
Tematy: 25
Sty 2015
127
Slytherin
#1
[IC]

Imię i nazwisko: Edward Dragovich
Wiek: 17
Miejsce urodzenia: Szpital św. Munga
Wykształcenie: Podstawowe, kursy amnezjatorskie
Posada, na którą aplikujesz: Pielęgniarz
Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?:* 

**Do dyrektora przyleciała szara sowa z listem w dziobie, po odpieczętowaniu koperty można odczytać treść listu która jest zapisana czarnym atramentem**

Szanowna Dyrekcjo szkoły Magii i Czarodziejstwa Hogwart,
piszę ten list z prostego powodu, by przekonać państwa do mojej osoby na stanowisko pielęgniarza, jestem osobą która potrafi zadbać o swoje miejsce pracy, więc żadne pomyłki nie wchodziły by w grę. Staram się być odpowiedzialną osobą która dba o powierzone mu zadania, chociaż za czasów nauki zdarzały mi się wybryki uważam iż potrafię się zmienić na lepsze, a danie mi szansy na pewno przyniosło by wiele pożytecznego. Magomedycyna znajduje się w kręgu moich zainteresowań, przeczytałem wiele ksiąg na ten temat oraz dostałem kilka cennych lekcji od ojca specjalizującego się w urazach pozaklęciowych. Uważam, że jestem odpowiednią osobą na to stanowisko a Dyrekcja przyjmując mnie ponownie w mury Hogwartu tego nie pożałuje.

Z wyrazami szacunku,
Edward Dragovich

Oceny z SUMów i OWUTEMów(z przedmiotu, którego chcesz nauczać lub wszystkie, jeśli składasz podanie na inną posadę): 

OWUTEMY
Runy - Zadowalający
Zielarstwo - Wybitny 
Transmutacja - Wybitny 
Historia Magii - Nędzny 
Smokologia - Powyżej Oczekiwań 
Obrona Przed Czarną Magią - Zadowalający
Numerologia - Wybitny 

[i tam jeszcze kilka egzaminów nie sprawdzonych]

[OOC]
Nick w grze: Shaanz
Czy masz jeszcze inne konta?: Tak
Czy masz już jakieś doświadczenie(jeśli tak, to jakie?): Nie posiadam doświadczenia, lecz jestem osobą która szybko się uczy, na pewno uda mi się szybko zaaklimatyzować na tym stanowisku.
Argumentacja OOC(Dlaczego ty i czemu startujesz na tę posadę?):* Staram się o posadę pielęgniarza gdyż w IC moja postać lubi magomedycyne i czuje się w niej dobrze, OOC zaś dlatego, że po wakacjach w Hogsmeade nie ma co zbytnio robić. Jestem również aktywnym graczem i najwięcej czasu spędzam właśnie na tym koncie, więc nie było by problemu, że dostałbym tą prace a potem bym ją olał i nie wchodził na serwer. Myślę, że warto mi zaufać i powierzyć tą posadę.
Nazwa Skype: Dyrekcja posiada
Stella
Dyrektorka Hogwartu



Pracownik Hogwartu

Posty: 975
Tematy: 164
Gru 2014
827
Ravenclaw
#2
**Przyleciała do Ciebie śnieżnobiała sowa, która trzymała w nóżkach kopertę z widocznym logo Hogwartu, a na dodatek zapieczętowana na odwrocie. W środku koperty znajduje się poniższa wiadomość/list napisany bardzo starannie oraz czytelnie.**

Drogi Edwardzie,
W odpowiedzi na twoje zgłoszenie na Pielęgniarza, zostajesz zaproszony do szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie na rozmowe kwalifikacyjną, która odbędzie się jeszcze w tym miesiącu wakacji. Na rozmowę kwalifikacyjną proszę przygotować pomysły na prowadzenie skrzydła szpitalnego, zakończone kursy oraz kierunki szkół wyższych oraz nie zapomnieć głowy, gdyż wiedza z magomedycyny zostanie również sprawdzona.

Dyrekcja szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie
Stella White
Lorcan Procter



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.