Witaj!

Podanie na Nauczyciela
nitala02
Azkaban




Posty: 189
Tematy: 29
Mar 2016
Slytherin

#1
[IC]

Imię i nazwisko:

Jessica Polanowska

Wiek:

17 lat

Miejsce urodzenia:

S
zpital św. Munga w Londynie

Wykształcenie:

Podstawowe

Posada, na którą aplikujesz:

Nauczycielka Wróżbiarstwa

Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?:

**do dyrekcji przyleciała sowa z kopertą**

Szanowna Dyrekcjo! Po skończeniu Hogwartu postanowiłam wrócić do tej szkoły. Zauważyłam iż jest bardzo mało kandydatów na stanowisko nauczyciela wróżbiarstwa. Ten przedmiot od dawna mnie fascynował. Dlatego postanowiłam złożył podanie na te jakże ciekawe stanowisko. Mam dobry kontakt z dzieciakami. Jestem odpowiedzialną osobą. Chciałabym bardzo spróbować urzędować to stanowisko. Lubię pomagać i spędzać czas z dziećmi. Parę razy pomogłam w trudnych chwilach. Można na mnie polegać. Staram się być punktualna. Mam nadzieję że doczekam się rozmowy kwalifikacyjnej.


Oceny:

SUMY: PO
OWUTEMY: PO

[OOC]

Nick w grze:

nitala02


Czy masz jeszcze inne konta?:

Tak ale aktualnie na nich nie gram.

Czy masz już jakieś doświadczenie:


Parę razy prowadziłam za kogoś lekcję.

Argumentacja OOC:

W OOC bardzo interesuję się również wróżbami. Mam dość sporo czasu i mam parę pomysłów żeby ten przedmiot na haplu stał się ekscytujący. Lubie wyzwania i chcialabym własnie takie wyzwanie podjąć

Nazwa Skype:

Dyrekcja posiada.

 Zgłoś
Stella
Dyrektorka Hogwartu



Pracownik Hogwartu

Posty: 975
Tematy: 164
Gru 2014
827
Ravenclaw
#2
**Przyleciała do Ciebie śnieżnobiała sowa, która trzymała w nóżkach kopertę z widocznym logo Hogwartu, a na dodatek zapieczętowana na odwrocie. W środku koperty znajduje się poniższa wiadomość/list napisany bardzo starannie oraz czytelnie.**

Droga Jessico,
W odpowiedzi na twoje zgłoszenie na nauczycielkę Wróżbiarstwa, zostajesz zaproszona do szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie na rozmowę kwalifikacyjną, która odbędzie się jeszcze w tym miesiącu wakacji. Na rozmowę kwalifikacyjną proszę przygotować proponowany program nauczania na zajęciach, zaświadczenia o zakończonych kursach i kierunkach na uczelniach wyższych oraz nie zapomnieć głowy i wiedzy z danej dziedziny, gdyż zostanie ona oczywiście sprawdzona. Dodatkowe materiały mogą pomóc w uzyskaniu posady.

Dyrekcja szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie
Stella White
Lorcan Procter



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.