Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
HUKO
Czarodziej




Posty: 5
Tematy: 2
Sty 2017
0
#1
Imię i nazwisko: Jeff Uper
Miejsce urodzenia:  Dolina Godryka Gryffindora
Status krwi: 100 %
Cechy charakteru: Bardzo interesuje się Quidditch'em i chciałaby kiedyś grać w drużynie Quidditch'a. Jest przyjazna dla innych i staram się im pomagać oraz bardzo lubi zwierzęta lubi zwierzęta. Moja postać ma uczulenie na pióra gołębie i tylko gdy zobaczy gołębia od razu dostaje ataku kichania .
Wygląd postaci: Moja postać ma włosy koloru czarnego, niebieskie oczy ,jest dosyć wysoka i mam 11 lat. Ma jasną cere i rysę na twarzy on momentu kiedy spadł z miotły ucząc się latać. Bardzo lubi kolor granatowy i często ubiera się w tym właśnie kolorze.
Historia postaci: Jest rodzeństwem z Matt Uper (Mmaciek1) . Tata uczył nas zasad gry w Quidditch'a i od tego momentu pojawiło się moje zamiłowanie do tej gry. Rodzice kupili mi na moje 8 urodziny mała miotełkę dla dzieci. Potem kiedy mój brat poszedł do Hogwartu w  Boże Narodzenie znów się spotkaliśmy a on opowiedział mi o swoich przygodach w Hogwarcie ,że są tam cztery domy z czego on dostał się do Gryffindoru. Po tym kiedy mój brat mi  to opowiedział otworzyliśmy prezenty w moim znajdowała się mała sówka ,byłem tak bardzo tym zadowolony ,że nagle cała klatka z sową zaczęła się na chwilę magicznie unosić w powietrzu po czym upadła na ziemię ,rodzice byli tak samo zszokowani jak mój brat ,a ja nie wiedziałem co się stało. Cały czas gdy sobie myślę o szkole za wszelką cenę chcę znajdować się w Gryffindor'rze jak mój brat. Po dwóch latach gdy miałem 11 lat przyszedł do mnie list z Hogwartu był bardzo zadowolony i nie mogłem się doczekać aż tam będę.

Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
Hej nazywam się Jeff ,a jak ty masz na imię?

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
(Słuchaj znajduje się w centrum Warszawy w Polsce. Mam nadzieję ,że pomogłem)

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
*biorę talerz w ręce * Dzięki ale mam tylko jedno pytanie jaka to jest zupa?

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Od Mmaciek1

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? Tak 

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
PrawdziwyZiela
Udzielający się na forum



Donator

Posty: 1,341
Tematy: 59
Mar 2015
750
Hufflepuff
#2
Wstrzymuje


Posiadasz zbyt duży status krwi. Zmień na 50%. Rozpisz wygląd postaci. W historii postaci nie uwzględniłeś objawienia się mocy. Spróbuj napisać z poradnikiem - https://hapel.pl/forum/showthread.php?tid=11357
Mmaciek1
Czarodziej




Posty: 5
Tematy: 2
Wrz 2015
1
#3
PrawdziwyZiela napisał(a): (01.02.2017 01:07)
Wstrzymuje


Posiadasz zbyt duży status krwi. Zmień na 50%. Rozpisz wygląd postaci. W historii postaci nie uwzględniłeś objawienia się mocy. Spróbuj napisać z poradnikiem - https://hapel.pl/forum/showthread.php?tid=11357

Ziela ale on ma być moim bratem a ja mam 100% krwi.
PrawdziwyZiela
Udzielający się na forum



Donator

Posty: 1,341
Tematy: 59
Mar 2015
750
Hufflepuff
#4
Akcept

[Obrazek: OGMPvHO.png]

Po range zglos sie do moderacji na /helpop



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.