Witaj!

Apelacja
Anggi
Asiele ^^




Posty: 21
Tematy: 5
Gru 2015
Slytherin

#1
Osoba nakładająca karę: Arthas (merlin0)



Powód nałożenia kary: Nielegalne mk



Czas trwania kary: 2 tygodnie



Opis sytuacji: Sama nie wiem jak to opisać... Pewien gracz (którego nicku wolę nie podawać) zaproponował mi zrobienie sobie nielegalnego mk. Ja nie byłam przekonana, przecież przyłapią mnie i w ogóle. Oczywiście to, że ktoś mnie na to namawiał, nie zwalnia mnie z tego bana, gdyż przecież mogłam się nie zgadzać. No, ale dobrowolnie zgodziłam się. Zrobiłam, wszystko super... Po jakimś czasie stwierdziłam, że nie. Że źle zrobiłam, że żałuję i że nie chcę dalej żyć w tym 'niepokoju' o ile można to w taki sposób nazwać. Napisałam do Eryka, temat brzmiał 'MK'. Napisałam tam, jak tego żałuję itd. ss: http://i.imgur.com/fPWIhZP.png <<< może napisane to nie było zbyt estetycznie, co muszę przyznać. Eryk najprawdopodobniej nie rozpatrzył tej wiadomości poprawnie, lub ewentualnie nie przeczytał tego, myśląc iż jest to prośba o zgodę na mk. Nie zrozumiałam nic przez odpowiedź 'Nie.', więc najprawdopodobniej tak było. Dalszej odpowiedzi nie uzyskałam. Następnie postanowiłam napisać to samo do Weroniki (Stelli) w nieco innej formie. Do dzisiaj odpowiedzi nie uzyskałam, a to dzisiaj dostałam bana. Po wiadomości od merlina postanowiłam napisać do Eryka, a następnie do samego merlina, aby wytłumaczyć mu zaistniałą sytuację. Na początku nie miałam pisać apelacji, a teraz pomyślałam, że może ją napiszę. Słyszałam, iż użytkownik może wybrać jedno konto na którym chce kontynuować rozgrywkę. Chciałabym kontynuować ją na koncie Rinocerotis. 



Argumentacja: Sama nie wiem, czy argumentów jest wiele. Na pewno bardzo żałuję zrobienia tych multikont... Zrobiłam to, gdyż tak jak wspomniałam jeden z użytkowników mnie namawiał. Nie było żadnego szantażu, więc zrobiłam to dobrowolnie, co tak jak wspomniałam nie zwalnia mnie z kary. Mam wiele pomysłów na akcje...  Nie wiem po co nawet się zgadzałam, to głupie. Wiele się z tego nauczyłam. Mogłam napisać tą prośbę o zgodę na multikonto. To głupie, wiem. Bardzo żałuję i stanowczo obiecuję poprawę.
em411
Head Administrator



Head Administrator

Posty: 363
Tematy: 61
Gru 2014
779
Hufflepuff
#2
Tabela kar, punkt A. Kara zostaje skrócona do 7 dni, pozostałe konta zostają usunięte.
merlin0
Weteran




Posty: 1,084
Tematy: 162
Gru 2014
2,523
Ravenclaw
#3
Jeśli nikt cię nie odbanuja do czasu mojego powrotu upomnij się na Skype. Konto na forum banuje skoro z niego rezygnujesz



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.