Witaj!

Francis Margel [Dor]
clipstone
Czarodziej




Posty: 39
Tematy: 9
Lip 2015
41
Slytherin
#1
[Obrazek: zEsMEOX.jpg]Francis "Volfram" Filotheus Herpon Rebastian Gilderoy Margel to mężczyna urodzony dnia 20 lipca 24 lata temu w stolicy Kolumbii, Bogocie. Członek rodu Margeli, i czystokrwisty czarodziej. Zamieszkuje obecnie swój dom w Hogsmeade.
Dorosłość (Teraz)
[Obrazek: MF3.jpg]
**Ma jaśniejsze włosy**
Dorosłość
(Później)
[Obrazek: 150px-Wolfsangel.svg.png]
Opis wyglądu postaci:

Jestem wysokim chłopakiem o teraz już szarawej cerze. Dawniej była ona zbliżona kolorem do karmelu. Moja  postura, niegdyś imponująca, teraz jest już normalna.. Me oczy, niegdyś szmaragdowe skrył cień i są teraz ciemnozielone. Moje średniej długości ciemnoblond włosy staram się dalej zaczesywać do tyłu. Na twarzy mam już pierwszą bliznę, tuż pod okiem. Zawsze to lepiej niż na oku... Rzecz która się we mnie nie zmieniła, to wyraz twarzy. Dalej ponury, i śmiertelnie poważny. Czasem tylko można mnie złapać na króciutkim uśmiechu. Czas powiedzieć co noszę. Zazwyczaj mam na sobie czarne trapery ćwiekowane, idealnie wyczyszczone i błyszczące. Spodnie koloru szarego, i koszule dopiętą po szyje w brudnozielonym kolorze którą nie wiem po co dalej noszę. Na to narzucony skórzany czarny płaszcz z zielonkawymi podszyciami i stalowymi guzikami. W płaszczu noszę wszystkie moje ważne rzeczy, takie jak na przykład różdżka. Na szyi nosze łańcuszek, na którym znajduję się na nim jedna z wyrytych run. 

Cechy charakteru postaci:
Mój charakter oceniam jako dosyć trudny do zniesienia. Zawsze dążę do celu,i nic mnie nie powstrzyma, łącznie z przyjaciółmi, co najlepiej odda moje motto którego jak na razie nikt nie zna. "Podążąj za mną, lub zejdź mi z drogi". Zazwyczaj planuję rzeczy z wyprzedzeniem i staram się przy tym myśleć jak realista, aczkolwiek czasem wygląda to tak, że jestem pesymistą. Nienawidzę zdrajców i osób fałszywych. Dla takich osób nigdy, przenigdy nie będe miał szacunku ! Nie lubię podróżować, chyba że to bardzo konieczne. Po prostu wole mieć własne miejsce na ziemi,i nigdzie z niego nie wyglądać. Niech się dzieje co chce. Mój dom moją twierdzą ! Szanuję każde życie, nawet to mugolskie. Sądzę iż ludzie mają prawo życia, nie ważne kim się urodzą, chyba że jest negatywnie nastawione do mojego rodu. Jestem chorobliwie zazdrosny, ale na szczęście tej cechy u mnie nie widać. Tak samo jak i mojej osoby gdy śledzę kogoś, na kim mi zależy... W czasach gdy miałem jeszcze przyjaciół, każdy kto był dla nich nie miły, musiał się liczyć z tym, że może mieć problemy. Nienawidze bowiem, jak ktoś urażą moich bliskich kolegów i koleżanki. Traktuje każdego z rezerwą i wszędzie powoli zaczynam widzieć spiski i zamachy... Nie lubię okazywać emocji i staram sie wszystko w sobie stłamsić. Tak jest lepiej, uwierzcie. Lubię czasem odpocząć nad zbiornikiem wody, lub też polatać na miotle.


Historia:
Klasa 1 - 3
**Kartka wyrwana**
Klasa 4 - 5
**Kartka wyrwana**

Klasa 6 - 7
*Zapytaj a się dowiesz*
Dorosłość
'' Narazie życie zapisuje tę stronicę''
[Obrazek: tumblr_m0qej4tFC11qa5etko1_500.gif]
Rodzina:
Filotheus Margel (Filotheus) - Ojciec
Milda Margel (Postać IC) - Matka
Arsenie Margel(Postać IC)- Siostra
Herpon Margel (Eryk) - Dziadek
Naomi Margel (Naomi) - Ciocia
Crispin Margel (TheWookie) - Wujek
Salazar Margel (OzzyIiggy) - Wujek
Anna Drakonian-Margel (Żmija) - Ciocia

Relacje:

[i]Hogwart
Rogue Margel
- Ma potencjał, ma siłę, sądzę iż będzie to osoba wartościowa dla społeczeństwa i rodu.
[/i]

Dorośli

Herpon Margel- Największy autorytet, najpotężniejszy czarodziej jakiego poznałem. Chce być kiedyś podobny do niego.
Crispin Margel- Wujek, służy pomocą i dobrym słowem. No i pokaże jak NIE postępować...
Naomi Margel- Dobra ciocia, zawsze chętna do rozerwania mnie na strzępy, w szczególności za łupie komentarze i to że zawsze w czymś ją oszukuje..
Filotheus Margel- To co było dawniej mineło. Najlepszy ojciec jaki jest ! Można z nim pogadać o wszystkim.
Davon Meaddl- Świetny, uśmiechnięty wujek, mąż Naomi.Jak on z nią wytrzymuje ?
Logan Margel- Jedno słowo... Bliżej mu do mojego ojca, niż samemu Filotheusowi. Jest dla mnie bardzo ważną osobą i zawdzięczam mu baardzo dużo.
Samuela Lavenhart-
Kiedyś takowa osoba była... a obecnie ? Po co ja się z nią zadawałem...
Ulrich Jallywall-  Najlepszy przyjaciel, a przynajmniej były. Rozpłynął się w powietrzu.
David Williams- Bardzo go lubię, zawsze chętny do pomocy. Dobry człowiek, aczkolwiek zagoniony.
-Różdżka z rdzeniem z pióra feniksa wyrwanego z ogona, dość sztywna o długości 15 i 1/2 cala.
-Uwielbia zbiorniki wodne i czarny kolor.
-Mówi po hiszpańsku (Dialekt kolumbijski), francusku i angielsku, oraz niemiecku .
-Ma złote pióro z grawerunkiem.
-Świetnie lata na miotle.
-Był w drużynie Qudditcha dwa razy.
- Ma świetny zegarek...
-Był prefektem.
- Bardzo lubi węże.
-Jest dosyć ponury.
-Jego patronusem jest wilk.
-Posiada skórzaną teczuszkę, z którą się nie rozstaje.
-Wydaje się że nosi cały czas jeden i ten sam, skórzany płaszcz.
-Nie chce ujawnić nikomu swojego bogina.
-Jest bardzo cyniczny.
-Ma świetny słuch.

[Obrazek: Inglourious-Basterds-christoph-waltz-120...50-200.gif]
[Postać na nicku Zbuku]
Kolorowo15
Czarodziej




Posty: 278
Tematy: 28
Gru 2014
Ravenclaw

#2
Mój synuś < 3 :*
clipstone
Czarodziej




Posty: 39
Tematy: 9
Lip 2015
41
Slytherin
#3
@Reff
-Nowe relacje.
-Trochę poprawek kosmetycznych.
-Zmiana kilku rzeczy w historii i wyglądzie.
Jason
Toksyczny mąż Tassumi




Posty: 464
Tematy: 19
Sie 2015
Slytherin

#4
Chciałbym tylko zaznaczyć, że Herpon Margel zostaje odznaczony wpisem do księgi Guinnessa, jako najmłodszy dziadek na świecie. Gratuluję
George
Czarodziej




Posty: 257
Tematy: 14
Cze 2016
110
Gryffindor
#5
Ile ten herpon wgl ma lat, 30?
clipstone
Czarodziej




Posty: 39
Tematy: 9
Lip 2015
41
Slytherin
#6
Bowiem są takie rzeczy które nie śniły się nawet filozofom...
Zmija
Azkaban




Posty: 92
Tematy: 8
Gru 2014

#7
Cytat:20 lipca *14 lat wcześniej*
Cytat:-Mówi po kolumbijsku, francusku, angielsku.

[Obrazek: awrXwoQ_460s.jpg]
Nagini
Jędza




Posty: 819
Tematy: 134
Lip 2015
1,482
Slytherin
#8
Może się mylę... Ale istnieje język kolumbijski? xD
clipstone
Czarodziej




Posty: 39
Tematy: 9
Lip 2015
41
Slytherin
#9
iLavender napisał(a): (08.03.2017 17:59)Może się mylę... Ale istnieje język kolumbijski? xD

Rzekłbym że bardziej dialekt, słuszna uwaga. 
clipstone
Czarodziej




Posty: 39
Tematy: 9
Lip 2015
41
Slytherin
#10
@Reff
-Relacje
-Wygląd
-Estetyka karty



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.