Witaj!

[Problem] Nie mogę włączyć gry
alihor
Czarodziej




Posty: 8
Tematy: 4
Lis 2015
0
Gryffindor
#1
Specyfikacja techniczna komputera: Procesor: Intel Core i 7 4770k, Karta graficzna: GTX 660 TI (pod OC), Pamięć RAM: 8 GB
Wersja systemu: Windows 8.1 64 bity
Opis problemu: Witam, chciałem wrócić na serwer po około 2-3 miesięcznej przerwie, odpaliłem oficjalny launcher serwera, pobrało mi sporo aktualizacji, no i właśnie po kliknięciu "Play" w SK launcherze, po dosłownie 5 sekundach wyskakuje mi takie coś jak na ss, który załączyłem, pobierałem na nowo launcher serwera oraz sk launcher i próbowałem odpalić, lecz ciągle ten sam błąd, jave mam w wersji 1.8.0 64 bity  
Screeny: http://imgur.com/FAhnIib
Treść błędu: (jeżeli występuje, podajemy link do pastebin)

Przed założeniem tematu, przeczytałem/am FAQ launchera, i nie znalazłem/am rozwiązania swojego problemu.


Dziękuje za odpowiedzi i pozdrawiam. Smile


Załączone pliki Miniatury
   
David678
Azkaban




Posty: 201
Tematy: 16
Paż 2016
Gryffindor

#2
Masz zaktualizowaną Javę 64bit i sterowniki?
alihor
Czarodziej




Posty: 8
Tematy: 4
Lis 2015
0
Gryffindor
#3
Oczywiście, mam zaktualizowaną zarówno javę jak i sterowniki do najnowszych wersji i niestety nie chce nic działać Confused, jeszcze jakoś w grudniu grałem sobie bez najmniejszych problemów.


Dzięki za szybką odpowiedź. Smile
em411
Head Administrator



Head Administrator

Posty: 363
Tematy: 61
Gru 2014
779
Hufflepuff
#4
Game output wygląda poprawnie, poza tym, że nie ładują się kolejne wartości. Sprawdź folder minecrafta w poszukiwaniu crash-reportów, błędów.
alihor
Czarodziej




Posty: 8
Tematy: 4
Lis 2015
0
Gryffindor
#5
Żadnych crash reportów nie znalazłem, dodatkowo ściągnąłem launcher shinigima i identyczny problem wystąpił. ;/


Ale dzięki za odpowiedzi i pozdrawiam. Smile
em411
Head Administrator



Head Administrator

Posty: 363
Tematy: 61
Gru 2014
779
Hufflepuff
#6
http://www.nvidia.com/object/driver_rollback.html

Cofnij do wersji przed najnowszą.
alihor
Czarodziej




Posty: 8
Tematy: 4
Lis 2015
0
Gryffindor
#7
Wielkie dzięki em411, po cofnięciu sterowników do karty graficznej wszystko działa. Smile


Dzięki za wszystkie odpowiedzi i pozdrawiam. Smile



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.