Witaj!

[APELACJA] NeverMore
Beta
Kroczcie za mną.




Posty: 196
Tematy: 21
Gru 2014
Slytherin

#1
Osoba nakładająca karę: Camper
Powód nałożenia kary: CK
Czas trwania kary: Wieczność
Opis sytuacji: Nie jest mi wiadoma. Po prostu dzisiejszego dnia poproszono mnie bym wszedł do gry i sprawdził co sie wydarzyło.
Argumentacja: Właściwie sam nie wiem od czego zacząć. Nie spodziewałem sie czegoś takiego, a tym bardziej bez wcześniejszego poinformowania mnie, iż zostałem wpisany na listę osób nieaktywnych, która na chwile obecną wygląda w taki sposób, jaki zaprezentuje w linkach poniżej. Nie wiem w sumie jak sie do tego odnieść, bo sama kara spadła jak grom z jasnego nieba bez jakiejkolwiek argumentacji czy chociaż słownego poproszenia mnie o wejście do gry. Osoby, która mnie zabiła wymieniać raczej nie muszę, lecz jak to zrobiła pozostawi pewnie wiele do życzenia, tym bardziej że Vegard IC żył w pośród wampirów w innym kraju. Emmm... nie wiem zbytnio co napisać więcej. Pewnie gdyby nie ban, moja aktywność tak by nie spadła, lecz jak wiadomo każdy ma jakieś życie OOC. Moje obecnie dosyć mnie zajmuje, co wspominałem już niejednokrotnie na konfach, czy też w odpowiednim dziale aurorskim. W każdym bądź razie staram sie pojawiać w dzień/dwa od chwili kiedy ktoś ma ochote zobaczyć się z moją postacią. Czepiać sie nie zamierzam umiejętności osoby która sie połasiła na ową postać, jak także informacji na jakim poziomie edukacji jest. Tak samo doświadczenie bojowe Vegarda powinno nieco przeszkodzić. Toteż podsumowując... Pisze tą apelacje, by akcja została cofnięta, lub chociaż została odegrana odpowiednio z uwzględnieniem moim i mojego oprawcy na serverze, gdzie obie osoby mają wzajemnie zgode na CK.

https://scr.hu/DL94dv - Link do screena z listą osób nieaktywnych
God
Azkaban




Posty: 531
Tematy: 83
Gru 2014
Slytherin

#2
(nic nie cofać, gitara jes)


[Przyznano 3 punkty ostrzeżeń, z powodu: Off-topic]
Beta
Kroczcie za mną.




Posty: 196
Tematy: 21
Gru 2014
Slytherin

#3
#Refresh
Deleted
Mugol


 
#4
Zgodnie z zasadami, by zostać uznanym z nieaktywnego, wymagana jest co najmniej czternastodniowa absencja. Sama zaś lista nieaktywnych jest dodatkiem, który pokazuje, kto akurat nieaktywnym jest. Nie oznacza to jednak, że jeśli ktoś nie figuruje na liście, a jest nieaktywny to nie można go zabić.

W tym przypadku, osoba która zabiła Vegarda Borge'a, posiadała solidne pobudki i wysłała zapytanie, dokładnie w przeddzień uznania za nieaktywnego. W momencie, gdy miałem ów listę uzupełnić, otrzymałem screeny, dlatego, wzmiankowanie o nieaktywności byłoby już bezcelowe.

Zgodnie z pkt. 2. zasad uśmiercania postaci nieaktywnych, ich położenie IC jest bez znaczenia. To zabijający prowadzi narrację, zgodnie z własnymi upodobaniami.

Podsumowując, apelacja bezzasadna; oddalona.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.