Witaj!

Podanie na Nauczyciela Zielarstwa
Beta
Kroczcie za mną.




Posty: 196
Tematy: 21
Gru 2014
Slytherin

#1
[IC]

Imię i nazwisko:
Sebastian Constantine Lavenhart
Wiek:
19 lat
Miejsce urodzenia:
Szpital św. Munga w Londynie
Wykształcenie:
Podstawowe
Posada, na którą aplikujesz:
Nauczyciel Zielarstwa
Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?:*

**Do dyrekcji szkoły magii i czarodziejstwa Hogwart przylatuje śnieżnobiała sowa imieniem "Wind" z listem w szponach**
Szanowna Dyrekcjo,
Piszę ten list z racji na niedawno ogłoszony nabór na stanowisko nauczyciela zielarstwa w waszej placówce. Jest to dość oczywistym, iż oferta  ta zainteresowała mnie, dlatego też chciałbym aplikować o nią. Zaczynając od samego początku, uczyłem sie w Hogwarcie do końca 5 klasy, zdobywając przy tym doświadczenie, oswajając sie ze szkołą i poznając każdy jej kąt oraz ludzi. Tym samym nie będę obcy w jej murach, a także nie wystartuje jako kompletnie nowa osoba. Mówiąc o skończeniu szkoły, zdecydowałem sie na Durmstrang, gdzie spędziłem dwa ostatnie lata. Pewnie znany jest panu statut durmstrangu, oraz jego przywiązanie do dyscypliny oraz zasad. Najważniejszą regułą tam będącą jest to, iż osób wyżej postawionych należy słuchać. To coś oczywistego, czego nie zamierzam negować ani ignorować, tym samym prawdopodobnie spełniając jeden z warunków zostania owym nauczycielem. Ponadto jestem osobą sumienną i biorącą sprawy na poważnie, więc prawdopodobnie nie będzie na mnie żadnych skarg. Wspominając o braniu spraw na poważnie ,warto dodać że jeszcze jako dziecko wykazałem sie w kilku aspektach pomocny. Sądzę że bez problemu poradzę sobie w każdych warunkach, jak także lekcje prowadzone przeze mnie będą ciekawe i zgodne z programem. Liczę więc, na pozytywne rozpatrzenie mojego podania, tym bardziej że chciałbym przejąć tą posadę z sentymentu po zmarłym ojcu. Tak uczczę jego chwałę.
Sebastian Constantine Lavenhart


Oceny z SUMów i OWUTEMów(z przedmiotu, którego chcesz nauczać lub wszystkie, jeśli składasz podanie na inną posadę):

SUMY - PO

OWUEMY - PO

[OOC]

Nick w grze:
Beta
Czy masz jeszcze inne konta?:
Tak. Jedno, lecz nie wpływają na gre tym kontem
Czy masz już jakieś doświadczenie:
Swego czasu pracowałem jako woźny w Hogwarcie, gdzie przyszło mi poprowadzić kilka jeśli nie kilkanaście zastępstw. Ponadto mam za sobą sporo szkoleń indywidualnych, co chyba pozytywnie wpływa na me umiejętności i pokazuje mnie w lepszym świetle.
Argumentacja OOC(Dlaczego ty i czemu startujesz na tę posadę?):
Szczerze mówiąc tak jak każdy mógłbym podać wiele powodów, a to znam sie na grze, a to jestem starym graczem, a to jeszcze coś innego. Lecz jaki ma sens powielanie zdania innych i po raz setny czytanie tego samego? Liczy sie prawdopodobnie oryginalność, dlatego powiem jedynie że posiadam czas na takie zabawy. Myślę że sie nadam, więc licze na pozytywne rozpatrzenie mojego podania.
Nazwa Skype:
raisen99
Asacron
Azkaban




Posty: 351
Tematy: 66
Gru 2014

#2
Dopuszczony do testu i rozmowy, zgłoś się do mnie na skype.
Asacron
Azkaban




Posty: 351
Tematy: 66
Gru 2014

#3
Wynik: 9/10.
Asacron
Azkaban




Posty: 351
Tematy: 66
Gru 2014

#4
Przyjęty.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.