Witaj!

Podanie na Nauczyciela
Sigths
Czarodziej




Posty: 372
Tematy: 62
Gru 2014
301
Ravenclaw
#1
[IC]

Imię i nazwisko
Ben Procter

Wiek:
69 lat

Miejsce urodzenia:
Wielka Brytania, Ashford

Wykształcenie:
* Szkoła Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie, dom Ravenclaw;
* Akademia w Salem, na kierunku runologii - otrzymanie tytułu magcenta;
* Akademia w Salem, na kierunku runologii - otrzymanie tytułu doktora habilitowanego;
* Akademia w Cambridge, na kierunku runologii - otrzymanie tytułu profesora;

Posada, na którą aplikujesz:
Profesor transmutacji

Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tą posadę:
W Szkole Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie uczyłem przez kilkanaście lat przedmiotu Starożytne Runy. Dodatkowo wykładałem na Akademii w Cambridge, na kierunku runologii. Właśnie ten kierunek studiowałem i przez tyle lat go wykładałem. Także zdarzyło się, że wykładałem Zaklęć i Uroków oraz Obrony Przed Czarną Magią na Brytyjskim Uniwersytecie Magicznym, jak również byłem dyrektorem tej placówki. Jednakże głównie interesuję się Starożytnymi Runami oraz Transmutacją. Czemu, więc Transmutacja, skoro jestem profesor runologii? Wynika to z tego, iż jest to drugi przedmiot, z którego uzyskiwałem wysokie noty. Pragnę zaznaczyć, że leży tu głównie zainteresowanie tą dziedziną. Dogłębnie badałem tą dziedzinę, pracując do dnia dzisiejszego w Kwaterze Głównej Aurorów na stanowisku zastępcy dyrektora tej jednostki Ministerstwa Magii. Ze względu na doświadczenie, które zdobyłem chciałbym zainteresować młodzież tą dziedziną, a co za tym idzie przekazać odpowiednią wiedzę, która przyda się im w życiu codziennym. Pozwoli to na bieżące ćwiczenie przez uczniów swoich umiejętności związanych z transmutacją, a dzięki temu, uczniowie lepiej opanują materiał teoretyczny. Jeśli znajdą się wśród uczniów osoby zainteresowane, chciałbym zorganizować Klub Transmutacji, podczas którego będziemy rozszerzać materiał, głównie pod kątem praktycznym. Dziedzina ta nie ma być, że tak ujmę 'drabiną' do następnej klasy, chciałbym, aby uczniowie odpowiednio wykorzystali lekcję i aby się przydało im to w życiu, więc głównie zajmę się stroną praktyczną - tą zasadą zamierzam się kierować, podczas nauczania tego przedmiotu, jeżeli dyrekcja wyrazi chęć zatrudnienia mnie na tym stanowisku. Mam nadzieję, że przekonałem do siebie dyrekcję, liczę na pozytywne rozpatrzenie mojej aplikacji i jeśli będzie potrzeba, przedstawię bardziej moją sylwetkę na rozmowę kwalifikacyjnej. 

Oceny z SUMów i OWUTEMów:
Transmutacja - Powyżej Oczekiwań

[OOC]

Nick w grze:
Famir

Czy masz jakieś inne konta:
Owszem, posiadam.

Czy masz już jakieś doświadczenie (jeśli tak, to jakie?):
Tak, dysponuje doświadczeniem w nauczaniu. Na tym serwerze już przez pewien czas jestem nauczycielem. O ile wiem, nie ma skarg na moje nauczanie i sądzę, iż odpowiednio wcielam się w postać nauczyciela.

Argumentacja OOC:
Aktualnie pełnię funkcję nauczyciela Starożytnych Run. Myślę, że w odpowiedni sposób tego przedmiotu nauczam i nie ma czego się czepiać mojego programu nauczania. Podczas swojej rozgrywki modyfikowałem pewne aspekty przedmiotu, aby uczniowie nie polegali na tzw. 'wujku Google'. Na swoim koncie mam też wydanie tablic runologicznych, które pomogły uczniom – zawierały odpowiednio posegregowane informacje dotyczące zadań obliczeniowych. Podczas nauczania przedmiotu, jakim jest transmutacja wydałbym podobną publikację. Czemu? Można stwierdzić, że mugolskim odpowiednikiem transmutacji jest fizyka. Przy okazji chciałbym dodać, że wiąże z tym przedmiotem swoją przyszłość i prywatnie się nią interesują (co mogą poświadczyć osoby, które mnie znają dobrze). A transmutacja ma się do tego, że ma też swoją stronę obliczeniową i przydaje się korzystać z tablic, aby rozwiązywać konkretne zadania. Gdybym dostał się na to stanowisko, chciałbym połączyć lekcje teoretyczne z praktyką, wydaje mi się to dość odpowiedni pomysł, aby uczniowie się nie zanudzili przedmiotem i chętnie na niego przychodzili. Podobnie jak w przypadku Starożytnych Run, sporządzę przedmiotowe ocenianie oraz listę tematów, które opublikuję na forum. Chciałbym, aby uczniowie wiedzieli czego wymagam i jaki materiał opanować, aby nadrobić klasę. Z doświadczenia wiem, że większą grupę osób interesują olimpiady przedmiotowe, więc jeśli 'siły wyższe' pozwolą, chciałbym co roku mieć możliwość zorganizowania olimpiady z zakresu transmutacji. Jeśli uczniowie wyrazili by chęć zostanie zorganizowany Klub Transmutacji, którym będę się opiekował i zapoznawał uczniów z materiałem rozszerzonym, głównie praktycznym. Jeśli chodzi o aktywność... kadra pedagogiczna jak i dyrekcja ją znają, w sumie jestem codziennie (chyba, że wypadną losowe zdarzenia OOC), więc z tym nie ma problemu.

Nazwa Skype'a:
Dyrekcja posiada.
Stwierdzono, że demokracja jest najgorszą formą rządu, jeśli nie liczyć wszystkich innych form, których próbowano od czasu do czasu.

Winston Churchill
Asacron
Azkaban




Posty: 351
Tematy: 66
Gru 2014

#2
Dopuszczony do testu i rozmowy, zgłoś się do mnie na skype.
Asacron
Azkaban




Posty: 351
Tematy: 66
Gru 2014

#3
Wynik: 9.5/10
Asacron
Azkaban




Posty: 351
Tematy: 66
Gru 2014

#4
[Obrazek: 200.gif#53]
Przyjęty.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.