Witaj!

Podanie na Nauczyciela Run
Mikowskyy
Udzielający się na forum



Donator

Posty: 1,105
Tematy: 60
Gru 2014
172
Ravenclaw
#1
[IC]

Imię i nazwisko:
Mike Johansen
Wiek:
18
Miejsce urodzenia:
Mugolski Szpital w Londynie.
Wykształcenie(Hogwart = Podstawowe):
Hogwart
Posada, na którą aplikujesz:
Nauczyciel Starożytnych Run
Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?:*
**Do Dyrekcji podleciała sowa z listem ładnie zapięczętowanym z  treścia napisaną zielonym atramentem.**
Droga Dyrekcjo!
Pisze ten list w odpowiedzi na ogłoszenie w sprawie poszukiwanego nauczyciela Starożytnych Run, a więc tak od początku jak wiemy jestem spokojną osobą plus że posiadam pewną chorobe o której państwo wiedzą jak i dołaczam wszystkie potrzebne rzeczy do tego. Na ogół jestem spokojnym i miłym chłopakiem.  Co do konfliktów z dyrekcją to nie mam wielkich jak i uczniami. Wiem też że jak nie potrzeba  to nie zagrażam ludzią w zamku ponieważ na ogół jestem spokojny i potrafie zapanować nad sobą. Jestem młodym i pełnym pomysłów chłopakiem który może coś zorganizować dla uczniów nie jestem wybuchowy konflikty próbuje załatwić spokojnie w ewentualnych wypadkach jak ktoś przegnie ze mną odchodze do różdżki. Z uczniami będe próbował utrzymać dobre relacje.Co do samej nauki na przedmiocie mam spore doświadczenie patrząc po ocenach ale także mojej wiedzy,
Oceny z SUMów i OWUTEMów(z przedmiotu, którego chcesz nauczać lub wszystkie, jeśli składasz podanie na inną posadę):
SUMy: -
OWUTEMY: Zadowalający
[OOC]
Nick w grze:
Mike12
Czy masz jeszcze inne konta?:
Tak.
Czy masz już jakieś doświadczenie(jeśli tak, to jakie?):
Tak byłem na innym koncie nauczycielem ZiU.
Argumentacja OOC(Dlaczego ty i czemu startujesz na tę posadę?):*
Jestem starym graczem aktualnie gram na serwerze jakoś w marcu będzie z 3 lata z półroczną przerwa.Sporo czasu spędzam na serwerze grając i się przykładam do wielu rzeczy OOC.Co próbuje przenieść na swoją postać w grze.Posiadam staż na serwerze z niewielką przerwą.Przez tą wiedzę cześć zajęć będzie z mojego doświadczenia.
Nazwa Skype:
bogo362
(Nie wiem czemu poprzednie zostało przeniesione mimo że dostałem informacje że mogę.)
Asacron
Azkaban




Posty: 351
Tematy: 66
Gru 2014

#2
Dopuszczony do testu i rozmowy, zgłoś się do mnie na skype.

Wynik: 7/10. Przyjęty.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.