Witaj!

Podanie na Nauczyciela
Swanes
"What's your damage?"




Posty: 176
Tematy: 45
Gru 2014
521
Slytherin
#1
[IC]
Imię i nazwisko: Isaac Wynne
Wiek:
27 lat
Miejsce urodzenia:
Klinika Magicznych Chorób i Urazów Szpitala Świętego Munga
Wykształcenie:
Wyższe. Ukończony Hogwart (Ravenclaw), Rosyjska Akademia Magiczna.
Posada, na którą aplikujesz:
Nauczyciel Obrony przed Czarną Magią.
Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?:


**Do dyrektora, przyleciała mała brązowa sowa, która od razu po zrzuceniu listu, odleciała w kierunku południowym. W błękitnej kopercie, z imieniem i nazwiskiem adresata, oraz nadawcy, znajduje się śnieżnobiała kartka, na której znajduje się następująca treść:**

Drogi Dyrektorze, Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie!
Drogi panie Johansen, mam nadzieję, że moje kompetencje są wystarczające by dostać się na tą posadę. Mimo iż ukończyłem Rosyjską Akademię Magiczną, na kierunku transmutacji, uważam, że mimo braku wyższego wydarzenia w tej dziedzinie, jestem osobą odpowiedzialną i bardzo szybko się uczącą, dlatego mam nadzieję, że nauczanie tego przedmiotu nie będzie mi sprawiać większych problemów, zwłaszcza, że od samej początku zaciekawiłem się dwoma dziedzinami. Była to transmutacja oraz właśnie Obrona przed Czarną Magią.
Uczęszczałem od Hogwartu, gdzie przez siedem lat, uczyłem się pod czujnym okiem kadry profesorskiej, która niejednokrotnie dać w kość. Mimo to czas pobytu w Hogwarcie, uważam za jeden z najbardziej owocnych w moim życiu. Dzięki wykształconej kadrze profesorskiej, udało mi się dostać na jedną z najlepszych uczelni w Rosji, gdzie ukończyłem trzyletni cykl nauczania  na kierunku transmutacji. Przez dwa lata, pracowałem jako auror, a jeszcze podczas nauki w szóstej i siódmej klasie, odbywałem praktyki ucznia aurora, pod czujnym okiem Pana Profesora, Alberta Lestrange.
Mam zamiar na lekcjach przekazać jak najwięcej, a zarazem w jak najciekawszy sposób, materiał przeznaczony na siedmioletni cykl nauczania. Osobiście jestem zwolennikiem praktyk, ale również teoria jest ważna, bo to na niej bazuje najwięcej zaganień praktycznych. Liczę też na pozytywne rozpatrzenie mojej prośby.

z poważaniem,
Isaac Wynne.


Oceny z SUMów i OWUTEMów:
SUMy = Zadowalający
OWTUEMy = Powyżej Oczekiwań


[OOC]
Nick w grze: Chonsu.
Czy masz jeszcze inne konta?: Tak, dwa ale nie wpływają one na grę na tym koncie.
Czy masz już jakieś doświadczenie: Uczyłem już historii magii, zielarstwa i mugoloznawstwa.
Argumentacja OOC:
Jako, że ta postać przez pewien czas poszła w odstawkę, chciałbym ją w końcu ożywić, sprawić, że będzie miała czynny udział w rozgrywce. Aktualnie pracuje w DKnMSie, a od ponad sześciu lat jest w Anglii, gdzie pracował w różnych miejscach. Isaac jest postacią, którą kreowałem od początku, od czasów gdy był malutkim dzieckiem, aż do teraz. Sam na serwerze gram już około 4 lat, sam dokładnie już nie pamiętam. Czas mamy, a warto by go jakoś spożytkować.
Nazwa Skype: Dyrekcja posiada.
Leinad
...



Donator

Posty: 364
Tematy: 37
Sie 2015
170
Slytherin
#2
Odrzucone - rekrutacja cofnięta.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.