Witaj!

**Plakat - Wyścig na Miotłach**
Deneris
Czarodziej




Posty: 521
Tematy: 20
Gru 2014
158
#1
[Obrazek: 456931144.png]

Departament Magicznych Gier i Sportów ma zaszczy zaprosić  na Wyścigi na Miotłach.


[Obrazek: b06bc5d7a337e16f02160e6af12a525e.jpg]


Departament Magicznych Gier i Sportów ma zaszczy zaprosić  na Wyścigi na Miotłach które odbędą się w wiosce Hogsmeade w **data** (19 29 Marca czyli kolejną Niedziele) o godzinie 17:00.

Odbędzie się 5 wyścigów na tej samej trasie prowadzącej przez pętle umieszczone na różnych wysokościach które będą połączone czerwoną wstęgą i usytuowane na całej trasie wyścigu.


Zawodnicy zostaną podzieleni na pięć grup w zależności od wioski w której zamieszkują i z każdej grupy tuż przed daną rundą będzie losowany jeden reprezentant który weźmie udział w danym wyścigu.

Zgłosić mogą się tylko osoby pełnoletnie lub uczniowie ostatnich klas szkoły magii i czarodziejstwa Hogwart (OOC 3 klasa) posiadające pisemną zgodę od rodziców lub prawnych opiekunów.

Grupy:
1 - Hogsmeade
2 - Ottery
3 - Dolina Godryka
4 - River Heights
5 - Londyn

Przed każdym wyścigiem z każdej grupy zostanie wylosowany jeden reprezentant.

Po wyłonieniu z pięciu urn z kartami zgłoszeń pięciu reprezentantów zostaną oni oznaczeni  przez sędziów kaskami w odpowiednim kolorze po czym przejdą oni na miejsce startu gdzie otrzymają miotły Nimbus 2000 na których będą się ścigać podczas swojej rundy.

[Obrazek: 7dd955541b18898e8c5c091c240cb394.jpg]

Na sygnał sędziego bramki zostaną opuszczone i zawodnicy wystartują na trasę na której będą musieli przelatywać przez obręcze w różnym kształcie umieszczone na zmiennej wysokości. Obręcze te będą połączone na dole czerwoną szarfą wyznaczającą drogę do kolejnej obręczy.

W pobliżu obręczy będą sędziowie jak i organizatorzy wyścigu a wokoło niektórych z nich umieszczone zostaną dodatkowo zabezpieczenia by zawodnicy nie oszukiwali. 

Po dotarciu zawodników na metę każdej rundy trzej pierwsi zawodnicy otrzymają nagrody finansowo.


[Obrazek: 180?cb=20091028065104]

Za Pierwsze Miejsce - 50 Galeonów

Za Drugie Miejsce -  40 Galeonów

Za Trzecie Miejsce -  30 Galeonów


Po pięciu wyścigach zostanie wytypowana zwycięska miejscowość i wszyscy zawodnicy którzy ją reprezentowali otrzymają dodatkową nagrodę w wysokości 30 G na osobę.



Dodatkową atrakcją
dla widzów będzie możliwość obstawiania zakładów na miejscowość której reprezentanci wygrają najwięcej rund oraz na poszczególne rundy.
Zakłady będzie przyjmował wyznaczonego pracownika Departamentu Magicznych Gier i Sportów w wyznaczonym do tego celu miejscu.
Zakłady będą przyjmowane przed kolejnymi wyścigami w czasie gdy będą losowani zawodnicy i prowadzone będą przygotowania do kolejnego startu.
W trakcie trwania wyścigu z danej rundy zakłady na ten wyścig nie będą przyjmowane.  Zakupić można natomiast kupony na przyszłe rundy. 
Po między rundami można tak że odbierać wygraną okazując zwycięski kupon.

Zgłaszać chęć udziału w wyścigu można wypełniając formularz i  wysyłając go do Departamentu Magicznych Gier i Sportów .

**Pod plakatem są przypięte formularze zgłoszeniowe**






(Formularze piszecie w tym temacie pod tym wątkiem)

[Obrazek: latest?cb=20111227020848]
Zakaz pisania do mnie w komentarzach profilu w sprawie podań !!!

PrawdziwyZiela
Udzielający się na forum



Donator

Posty: 1,341
Tematy: 59
Mar 2015
750
Hufflepuff
#2
Formularz zgłoszeniowy

Miejscowość którą chcę reprezentować:

Dolina Godryka

Imię i Nazwisko:
Lisa Yrell

Wiek:
19

ID budynku w którym mieszkasz w reprezentowanej przez ciebie miejscowości:
DG17
Mr_Gibster
Czarodziej




Posty: 223
Tematy: 25
Sie 2015
108
Slytherin
#3
Formularz zgłoszeniowy:

Miejscowość którą chcę reprezentować:
River Heights
Imię i Nazwisko:
James Regulus Morgan
Wiek:
21 lat
ID budynku w którym mieszkasz w reprezentowanej przez ciebie miejscowości:
RH14
Deneris
Czarodziej




Posty: 521
Tematy: 20
Gru 2014
158
#4
(ref i aktualizacja - Jeśli do niedzieli nie będzie wystarczającej liczby zawodników czyli minimum jednego z każdej miejscowości wyścigi zostaną przesunięte na kolejną niedzielę)
Zakaz pisania do mnie w komentarzach profilu w sprawie podań !!!

David678
Azkaban




Posty: 201
Tematy: 16
Paż 2016
Gryffindor

#5
Formularz Zgłoszeniowy:

Miejscowość którą chcę reprezentować:
Ottery
Imię i nazwisko:
Dragomir Volkodav
Wiek:
27 lat.
ID budynku w którym mieszkasz w reprezentowanej przez ciebie miejscowości:
OstC21
michalrul
Azkaban




Posty: 39
Tematy: 7
Mar 2015

#6
A uczniowie mogą przyjść kibicować i się zakładać?
Lindsey
Azkaban




Posty: 14
Tematy: 4
Sty 2015
Ravenclaw

#7
(Mogą jeśli mają zgodę rodziców i dyrektora hoga się zgodzi. Po za tym uczniowie klas 3 mogą brać udział.)
Deneris
Czarodziej




Posty: 521
Tematy: 20
Gru 2014
158
#8

(W związku z małą liczbą zgłoszeń przekładam wyścig na 26 marca czyli na kolejną niedzielę godzina bez zmian.)

**Na plakatach pojawiła się wyraźna i dobrze widoczna informacja że wyścig ma zmieniony termin.**
Zakaz pisania do mnie w komentarzach profilu w sprawie podań !!!

Geralt
Azkaban




Posty: 88
Tematy: 11
Sty 2015
Slytherin

#9
Formularz zgłoszeniowy:

Miejscowość którą chcę reprezentować:
Hogsmeade
Imię i Nazwisko:
Nicholas Damon Edwin Johansen
Wiek:
17 lat
ID budynku w którym mieszkasz w reprezentowanej przez ciebie miejscowości:
H19
Podpis opiekuna lub rodzica:
[Obrazek: 6wpea283jw0n6k99d7lv.png]
Viserys
Czarodziej




Posty: 100
Tematy: 18
Maj 2016
22
Ravenclaw
#10
(tu jest jakiś błąd bo ziela napisał że DG:17, jak ja mieszkam pod DG:17 mam nawet ssa - http://imgur.com/a/phox7 )



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.