Witaj!

Podanie na Pielegniarkę
animalka
Azkaban




Posty: 68
Tematy: 16
Cze 2016
Hufflepuff

#1
[IC]

Imię i nazwisko: Luiza Fritz

Wiek: 19 lat

Miejsce urodzenia: Francja, Lotaryngia

Wykształcenie:
Podstawowe
+jest w trakcie studiów magomedycyny

Posada, na którą aplikujesz:
Pielęgniarka
Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?:

**do dyrektora Hogwartu przyleciała sowa listem w szponach**
[i][i]

Szanowny panie dyrektorze!
[/i][/i]


W związku z zwolnieniem się posady pielęgniarki w Hogwarcie, chciałabym poprosić o rozpatrzenie możliwości zatrudnienia mnie na ową posadę. Dzięki pracy w Mungu i studiom w kierunku magomedycyny, mimo mojego młodego wieku posiadam już pewne doświadczenie w pomocy medycznej. Nieustannie staram się pogłębiać moją wiedzę, a zarazem nieść pomoc innym. Bez problemu dogaduję się zarówno z najmłodszymi jak i starszymi uczniami. Dzięki temu, że jeszcze niedawno uczęszczałam sama do Hogwartu, znam co niektórych uczniów i nie trudno mi nawiązać z nimi kontakt, a  zarazem zdobyć ich zaufanie, co jest dość istotne dla pielęgniarki. Zjawiam się na każde wezwanie i choć od czasu do czasu będę musiała opuszczać mury ze względu na pracę w Mungu, większość czasu będę do dyspozycji zarówno uczniów jak i pracowników szkoły. Staram się wykonywać swoją pracę sumiennie i nie wzniecać waśni, a za to je łagodzić, a one niestety nie należą do rzadkości wśród uczniów.


Z poważaniem,            
[Obrazek: V4GTk0r.png]            

Oceny z SUMów i OWUTEMów
Sumy:
Owutemy:

ONMS- Z

-Mugoloznastwo- W
-Wróżbiarstwo- PO
-Zielarstwo- PO
-Starożytne Runy- PO
-Historia Magii- N
-Eliksiry- Z
-Numerologia- W
-Transmutacja- PO
-ZiU- N
-Smokologia- W



[OOC]

Nick w grze:
animalka

Czy masz jeszcze inne konta?:
Nie posiadam tak owych

Czy masz już jakieś doświadczenie:
Co prawda nie mam doświadczenia stricte w odgrywaniu pielęgniarki szkolnej, za to pracuję w Mungu. Już nie raz asystowałam, a nawet przyjmowałam pacjentów w szpitalu im. Św. Munga. Staram się rozbudowywać w miarę możliwości swoje akcje, co jednak wciąż ćwiczę, ale śmiało mogę powiedzieć, że ta umiejętność się u mnie poprawiła.

Argumentacja OOC:
Hapel jest moją pasją, co sprawia, że potrafię przesiadywać na nim długie godziny, gdy tylko mam do tego okazję. Staram się wbijać regularnie.  Ponadto jak już wspomniałam wcześniej, pracuję w Mungu, przez co zdobyłam doświadczenie w tym zawodzie, a zarazem dzięki nowym sytuacją, zwiększam swoją wiedzę i umiejętności w zakresie role play. Jako, że jestem stosunkowo nowym graczem, wciąż uczę się zarówno na swoich, jak i cudzych błędach, zarazem poprawiając swoje RP. Wiele osób kojarzy mnie z wybrykami z początków mojej rozgrywki, a więc wakacji, jednak minęło już sporo czasu i zmieniłam podejście do gry. Zaczęłam traktować serwer bardziej na poważnie, co spowodowało, że pisze dojrzalsze akcje. W skrócie, mogę zaoferować częste wchodzenie na serwer, a nawet jeśli mnie nie ma, wystarczy się ze mną skontaktować, abym pognała na serwer, by odegrać akcje.
Nazwa Skype:
iga.brucka
Leinad
...



Donator

Posty: 364
Tematy: 37
Sie 2015
170
Slytherin
#2
Przyjęta.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.