Witaj!

[Ucz 1] Emmet Mcfly
koksu246
Czarodziej




Posty: 20
Tematy: 5
Lut 2016
2
Gryffindor
#1
[Obrazek: 4956777.gif]
[Obrazek: 4956779.gif]
[Obrazek: 4956777.gif]
Data urodzenia
8 Lipca **13 lat temu**

Czystość krwi
75%

Przynależność rasowa lub etniczna
Biały

Miejsce urodzenia
Londyn

Obecnie jest na roku
I (1 ooc)

Dom w Hogwarcie
[Obrazek: giphy.gif]
Zdjęcie postaci

[Obrazek: hqdefault.jpg]


[Obrazek: 4956777.gif]

Opis wyglądu postaci
Chudy Wysoki niepozorny chłopak Z Brązowymi włosami, niebieskimi oczami

Cechy charakteru postaci
Emmet jest sprytny, gdyż zawsze wie co zrobić by się wyplątać. Chłopak również jest odważny, gdyż nie boi się żadnych wyzwań. Ale z z biegiem czasu charakter Emmeta się zmienił, i już nie jest tak sprawiedliwy i mądry jak kiedyś.
[Obrazek: 4956777.gif]
Historia
Emmet był miłym chłopcem który wychowywał się w domu z rodziną. Wszystko się zmieniło gdy Emmet miał swoje 11 urodziny, gdy zobaczył niesamowitą książkę w księgarni w Londynie chciał ją mieć wtedy wychodzi ze sklepu człowiek który daje mu książkę do ręki. Gdy zdziwiony chłopiec zachowaniem człowieka z księgarni wrócił do domu zobaczył list który jest na stole, wtedy rodzice chcą z nim porozmawiać. Rodzice wyjaśnili Emmetowi co to magia, Hogwart i że są czarodziejami. Rodzice i Emmet poszli razem na pokątną gdzie Emmet najpierw poszedł do Banku Gringota gdzie rodzice pokazali mu jego skarbiec gdzie było ogromnie dużo złota ale na próbę dali mu kilka galeonów.Po wizycie w banku chłopiec poszedł do Olivandera po różdżkę. Olivander dał mu różdżkę z pióra feniksa która wybrała Emmeta.[i] Po wyjściu ze sklepu Emmet zobaczył jak rodzice kupują mu jakieś słodycze. Potem Emmet wraz z rodziną poszedł do Madame Mankin kupić mu szatę Po włożeniu pierwszej okazało się że leżała w sam raz. Po zrobieniu zakupów chłopiec wszedł do pociągu na peronie 9 i 3/4 na Kingscros. Emmet szukał wolnego miejsca i znalazł cały przedział dla niego. w drodze zastanawiał się jak może wyglądać Hogwart , i przypomniał sobie o słodyczach, wyjął trochę z torby. Godzinę potem pociąg przyjechał na peron w Hogsmeade (chyba dobrze napisałem), Emmet poszedł z resztą uczniów...Po przyjściu do Hogwartu, kolacji w wielkiej sali, i wypakowaniu walizek Emmet dostał list z bardzo smutną wiadomość, jego rodzice zgineli w wypadku w drodze powrotnej z peronu Kingscross, chłopak się posmucił, bez łez. Kolejne dni mijały, w końcu poznał kogoś kto jest spoko[/i]
[Obrazek: 4956777.gif]
Rodzina
(Zgineła w wypadku)

Relacje

Gryffindor

kazuja [JackSmith] - Spoko ziomek ale troche zbyt agresywny Shy

DaysekPL [JackButler] - Dobry Ziom Cool  


Slytherin

OlszakN7 [EdwardShepard] - Dobry Zadymiarz  Big Grin
[Obrazek: 4956777.gif]

Ciekawostki
-Lubi muzykę rockową
-Lubi Psy(Pieseły)
-Lubi kolor Czerwony,Czarny i Biały
-Wiele razy nie zdał (kibluje)
- Lunatykuję
- Nie atakuje bez powodu
Bombowiec
Azkaban




Posty: 17
Tematy: 1
Sie 2016
Hufflepuff

#2
to twoje zdjecie?
PrawdziwyZiela
Udzielający się na forum



Donator

Posty: 1,341
Tematy: 59
Mar 2015
750
Hufflepuff
#3
I te skopiowane ozdobniki od NightAkity (Dilmahmoimzhyciem ) xDDDDDD
Dilmahmoimzhyciem
Czarodziej




Posty: 108
Tematy: 5
Maj 2016
90
Ravenclaw
#4
Fajnie że się napracowałam i robiłam ozdobniki 2h a ktoś bez pytania to zerżnął. Nie ma repki bo nie potrafisz  estetycznie sam dopracować. Oprócz zdjęć z neta i napisu można powiedzieć reszta (graficzna) należy do mnie.
Veniqui
Fałszywy Odmieniec



Donator

Posty: 683
Tematy: 39
Gru 2015
1,005
Slytherin
#5
szczytXDDDDDD
koksu246
Czarodziej




Posty: 20
Tematy: 5
Lut 2016
2
Gryffindor
#6
Droga NightAkity. Bardzo przepraszam za użycie tych ozdób. Już je usunąłem
Jason
Toksyczny mąż Tassumi




Posty: 464
Tematy: 19
Sie 2015
Slytherin

#7
No i w końcu skin na miarę 2056 roku. Cybernetyczne lewe oko, z wprowadzonym dziennikiem pokładowym, sejsmografem, i bezdotykowym blasterem. Cudownie.


Tak naprawdę to nie.

Edit: I, że pozwolę sobie zedytować i zadać pytanie, bo teraz dopiero zauważyłem ten szczególik. Jak to jest, że podanie zostało zaakceptowane, postać jest odgrywana i jakimś dziwnym sposobem ma nadal 85% czystości krwi, co jest kompletnie nielogiczne? xD
koksu246
Czarodziej




Posty: 20
Tematy: 5
Lut 2016
2
Gryffindor
#8
Jason sorki nie zauważyłem już edytuje
Jason
Toksyczny mąż Tassumi




Posty: 464
Tematy: 19
Sie 2015
Slytherin

#9
95% to również błąd Wink Skoro początkowa wartość miała 85% to proponuję dać 75%
koksu246
Czarodziej




Posty: 20
Tematy: 5
Lut 2016
2
Gryffindor
#10
jason Spoko już poprawiam

Update 
Historyjka z okiem usunięta  Smile



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.