Witaj!

Podanie na Nauczyciela
HD97PL
Czarodziej




Posty: 144
Tematy: 16
Sty 2015
39
Gryffindor
#1
[IC]


Imię i nazwisko:
Stephan Richards
Wiek:
35 lat
Miejsce urodzenia:
Nowy Jork, Stany Zjednoczone. (Posiadane obywatelstwo brytyjskie i amerykańskie).
Wykształcenie:
Ukończona szkoła Ilvermorny (w domu Gromoptaka). Ukończony uniwersytet w Waszyngtonie z kierunku ONMS, specjalizacja: Smokologia.
Posada, na którą aplikujesz:
Nauczyciel ONMS.
Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?:
W Ameryce,  a także tutaj pracowałem w różnych rezerwatach smokologicznych. Nigdy nie próbowałem nauczać, ale myślę, że nadszedł ten przełomowy moment w mojej karierze, który nie cofa, ale nie dość, że jest to nowe doświadczenie, to jeszcze stawia mnie na wyższym poziomie swojej kariery związanej z magicznymi stworzeniami. Chciałbym pracować z uczniami Hogwartu, gdyż zawsze chciałem nauczać. Sam jestem ojcem i mam nadzieję, że mój system nauczania będzie dobry dla uczniów, a także nawiąże z nimi owocną współpracę. Kontrargumentując to, że nie uczęszczałem do tej szkoły, jest mój bagaż doświadczenia, a także to, że moi rodzice i większa część rodziny chodziła do tej szkoły.

Oceny z SUMów i OWUTEMów:

OWUTEMY : ONMS: Zadowalający.

[OOC]


Nick w grze:
HD97PL
Czy masz jeszcze inne konta?:
Tak.
Czy masz już jakieś doświadczenie?:
Uczyłem na innej postaci innego przedmiotu. Szło mi nieźle, póki go nie usunięto nie z mojego powodu.
Argumentacja OOC(Dlaczego ty i czemu startujesz na tę posadę?):
Wszyscy dobrze wiedzą, że to w Hogwarcie najwięcej się dzieje. Staram się jakoś grać, ale chcę czegoś więcej.  Lubię ONMS, dlatego też dobrze mi się będzie tego uczyć. Więcej nie będę mówił bo byłoby to lanie wody.
Nazwa Skype:
Podam na pw Leinadowi.
Leinad
...



Donator

Posty: 364
Tematy: 37
Sie 2015
170
Slytherin
#2
Dopuszczony do rozmowy. Zgłoś się na Skype. 



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.