Witaj!

Podanie na Nauczyciela
PrawdziwyZiela
Udzielający się na forum



Donator

Posty: 1,341
Tematy: 59
Mar 2015
750
Hufflepuff
#1
[IC]

Imię i nazwisko:
Lisa Yrell

Wiek:
19

Miejsce urodzenia:
Szkocja, Iverness

Wykształcenie(Hogwart = Podstawowe):
Szkoła Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie

Posada, na którą aplikujesz:
Nauczyciel Opieki nad Magicznymi Stworzeniami

Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?:*
**Pewnego pięknego dnia do pana Floriana Johansena - dyrektora przyleciała jasnobrązowa sowa, która w pyszczku trzymała kopertę. Po doleceniu do celu upuściła ją przed mężczyzną po czym odleciała. Po otwarciu można dostrzec list, na którym napisane jest:**

Dolina Godryka, **data**
Lisa Yrell
Dolina Godryka 17
Dyrekcja
Szkoły Magii i Czarodziejstwa
w Hogwarcie

     Zwracam się z uprzejmą prośbą o zatrudnienie mnie w Szkole Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie na posadę nauczyciela Opieki nad Magicznymi Stworzeniami.
     Prośbę swą motywuję zainteresowaniem do wszystkich stworzeń od momentu usłyszenia o nich oraz wtajemniczenia się w ich życie. Podczas lat szkolnych chętnie uczestniczyłam w zajęciach, które były prowadzone przez mojego stryja - Timerina Yrella, który ówcześnie posiadał ową posadę. Warto wspomnieć o tym iż byłam jedną ze strażniczek lasu, czyli klubu, który zajmował się chronieniem zakazanego lasu oraz pilnowaniem by żaden uczeń tam nie wchodził. Przez kilka lat byłam żeńskim prefektem domu Hufflepuff, który dumnie reprezentowałam na przykład podczas turnieju czterech domów. Mam dobrą renomę wśród uczniów ze względu na to iż chętnie im pomagałam. W razie nagłych problemów podczas dyżuru potrafiłabym również udzielić medycznej pomocy uczniom.
     Jako iż przedmiot smokologii został usunięty ze szkoły i połączony do przedmiotu Opieki nad Magicznymi Stworzeniami to załączam również oceny z tego przedmiotu.
     Bardzo proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej kandydatury.
Lisa Yrell



Oceny z SUMów i OWUTEMów(z przedmiotu, którego chcesz nauczać lub wszystkie, jeśli składasz podanie na inną posadę): 

ONMS
SUMY: Zadowalający+
OWUTEMY: Wybitny

Smokologia
SUMY: Wybitny
OWUTEMY: Wybitny


[OOC]

Nick w grze:
PrawdziwyZiela

Czy masz jeszcze inne konta?:
Mam

Czy masz już jakieś doświadczenie(jeśli tak, to jakie?):
Nie posiadam żadnego doświadczenia, nie miałem okazji niczego nauczać, ponieważ nie gram tu tak długo abym mógł to robić. Nie zważając na to wiem, że podołam zadaniu.

Argumentacja OOC(Dlaczego ty i czemu startujesz na tę posadę?):
Myślę, że nie będę tutaj rozpisywał zdań nt. ile gram na serwerach RP, ile gram tutaj na serwerze bo wydaje mi się, że to nie ma sensu. Osobiście wydaje mi się iż jestem w miarę przyzwoitym graczem z drobnymi wpadkami. Jestem człowiekiem, który lubi sobie pożartować jednak nie w takim stopniu, że odwala cały czas. Każdy ma swoje upadki i wzniesienia. Tworząc tę postać miałem za cel zdobyć pracę jako smokolog co mi się udało oraz magizoolog nad czym jeszcze pracuje. Wszystko to pasuje do tejże posady. Wiele osób może również powiedzieć iż jestem bardzo pomocny, praktycznie zawsze jestem nastawiony pokojowo. Mam sporo czasu, prawie zawsze można mnie znaleźć na forum, to na skype'ie albo na innych mediach. 

Nazwa Skype:
Zielaamd
Leinad
...



Donator

Posty: 364
Tematy: 37
Sie 2015
170
Slytherin
#2
Dopuszczony do rozmowy. Zgłoś się na Skype.
Leinad
...



Donator

Posty: 364
Tematy: 37
Sie 2015
170
Slytherin
#3
Niestety, pomimo Twoich dużych starań, odrzucone. Próbuj następnym razem.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.