Witaj!

Dwie propozycje.
Pawi50
Azkaban




Posty: 120
Tematy: 19
Lut 2015
Gryffindor

#1
Witam
Mam dwie propozycje ktore bylyby przydatne i raczej niepowinny byc problemem bo takie rzeczy kiedys byly.


1. Kazdy woli spedzac czas na serverze z poszczegolnymi graczami albo jako dorosly chcialby wiedziec czy na serverze sa jakies dorki do odegrania. Dobrym pomyslem wydaje sie byc lista graczy online na forum bysmy mogli zobaczyc kto aktualnie gra.Osobiscie mam takie momenty ze chcem sobie wbic na hapla ale nei wiem czy sa osoby z ktorymi lubie odgrywac i czy bedzie cos do roboty. Ktos moze powiedziec ze to wchodzi pod mg. Ale prawda jest taka ze jak wejde i zobacze ze nikogo nie ma z kim lubie odgrywac to i tak wyjde. Bo liczba online malo tutaj pomaga.


2. Wiecie jak chce do kogos napisac pw albo zobaczyc czy jest online na forum niekoniecznie chce szukac jego profilu. Kiedys na dole forum pokazywala sie liczba urzytkownikow aktywnych w ciagu 15 minut co sporo ulatwialo i w ogule mozna bylo zobaczyc ile ludzi przesiaduje aktualnie na forum oczywiscie mniejwiecej. A teraz mamy cos takiego tylko to pokazuje nam aktywnych w ciagu doby co jest bezsensowne , bo zanim kogos znajdziemy to lepiej wejsc na jego profil i sprawdzic czy jest a po drugie kazdy praktycznie wejdzie raz dziennie na forum.

To tyle przepraszam za bledy i czekam na odpowiedzi,
Pawi50
Mapi
Antychryst Alchemista



Pracownik Hogwartu

Posty: 451
Tematy: 62
Sty 2016
712
Slytherin
#2
1. Kiedyś główki postaci aktywnych na srwerze wyświetlały się na forum. Nie rozumiem, czemu to wycofano. Jak najbardziej za.

2. Też w stu procentach za.
David678
Azkaban




Posty: 201
Tematy: 16
Paż 2016
Gryffindor

#3
1.Za!
2.Również Za!
Paula1074
Czarodziej




Posty: 140
Tematy: 10
Sty 2015
131
Ravenclaw
#4
1. Ano kiedyś były takie główki... jestem za.
2. Tutaj tez za.
n1rwana
Władca smoków.




Posty: 177
Tematy: 25
Kwi 2016
145
Gryffindor
#5
1. Jest coś takiego jak Tabulator. Zbędne
2. Można takie coś wprowadzić, lecz 24h pokazują większą skalę i jeśli ktoś był 15 minut temu, to mieści się również w tych 24 godzinach. Zbędne
dragonjunter
Czarodziej




Posty: 70
Tematy: 15
Paż 2015
18
Hufflepuff
#6
Popieram
Joanne
Czarodziej




Posty: 185
Tematy: 11
Paż 2016
85
Ravenclaw
#7
1. Tak; 2. Tak. Zróbcie tak, to będzie superowsko.
michalrul
Azkaban




Posty: 39
Tematy: 7
Mar 2015

#8
za i za
Pawi50
Azkaban




Posty: 120
Tematy: 19
Lut 2015
Gryffindor

#9
@reff
BellaLavrence
Czarodziej




Posty: 304
Tematy: 13
Gru 2014
121
Slytherin
#10
1. Czyste lenistwo. Co to za problem sprawdzić dwie minuty później osoby obecne na serwerze?????? Zawsze możesz też z innymi skontaktować się na komunikatorach takich jak np. SKYPE, ale jak już nie masz dostępu do n i c z e g o...... Zawsze zostaje shoutbox na forum!

2. Druga propozycja ocieka n i e p r z e m y ś l a n y m pomysłem. Jeżeli chcesz kogoś konkretnie stalkować to przedstawiasz kolejny przejaw ogromnego lenistwa. A teraz...... chyba łatwiej znaleźć czyjś profil teraz NIŻ WCZEŚNIEJ. Taki funfact:
W CIĄGU DOBY POKAŻE CI SIĘ WIĘKSZA LICZBA UŻYTKOWNIKÓW NIŻ KWADRANSU.
I dorzucę jeszcze bonusik:
Cytat:Ten który wiecznie przestaje grać.
^Ten, który wiecznie przestaje grać.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.