Witaj!

Podanie na Woźnego
patrykwwl
Czarodziej




Posty: 27
Tematy: 8
Lip 2016
72
Ravenclaw
#1
[IC]
 
Imię i nazwisko: Alexander Anders Fox
Wiek: 20 lat
Miejsce urodzenia: Oxfordzka Klinika Główna
Wykształcenie: Podstawowe
Posada, na którą aplikujesz: Woźny
Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?:


Szanowana Dyrekcjo Szkoły Magii i Czarodziejstwa Hogwart!
          
Piszę tą korespondencje jako list motywacyjny o woźnego w Hogwarcie, jednakże dlaczego właśnie ja powinienem zostać woźnym w szkole?
Jestem dość młodym mężczyzną, który ma za sobą ukończony Hogwart i po kilku latach zapragnąłem znów wrócić w mury zamku. Z racji iż mam dość szerokie zainteresowania nie byłbym wstanie skupić się na jednym przedmiocie i zostać ewentualnym nauczycielem, więc postanowiłem spróbować swoich sił jako woźny. Jestem przyjaznym i empatycznym typem człowieka, przez co mam nadzieje uczniowie nie będą patrzyli na mnie jak na „trędowatego” i nie będą się bali zwrócić się do mnie w razie pomocy, nawet w najprostszych czynnościach, gdyż każda osoba dorosła w szkole jest od udzielania pomocy uczniom, przez co nauka dla nich powinna być łatwiejsza. Uważam się też za dość pracowitą i sumienną osobę z zaświadczeniem że „ żadna praca nie gorszy” więc poradzę sobie z obowiązkami z jakimi powinienem się zmierzyć jako woźny.

Mam nadzieje że moje podanie zyska aprobatę szanownej dyrekcji. Proszę o odzew po podjęciu decyzji.

Z wyrazami szacunku
Alexander Anders Fox

Oceny z SUMów i OWUTEMów:

SUMy:
Astronomia: PO
Historia Magii: W
Językoznawstwo: PO
Numerologia: PO
Smokologia: PO
Wróżbiarstwo: W
ZiU: PO
Zielarstwo: N
OPCM: N
Mugoloznawstwo: PO

OWUTEMy:
Astronomia: PO
Historia Magii: PO
Numerologia: PO
Smokologia: Z
Wróżbiarstwo: W
ZiU: Z
Mugoloznawstwo: N

 
 [OOC]
Nick w grze: Patrykwwl
Czy masz jeszcze inne konta?: Nie
Czy masz już jakieś doświadczenie(jeśli tak, to jakie?):  Nie pracowałem jeszcze w Hogwarcie na Haplu, jednak zawsze warto spróbować swoich sił.
Argumentacja OOC(Dlaczego ty i czemu startujesz na tę posadę?): Ostatnio mam dość dużo czasu i chciałbym go spożytkować w dobry sposób poprzez uczestniczenie w społeczności szkolnej i odgrywać częściej akcje gdyż w MM jest tego dość mało.
Nazwa Skype: Dyrekcja posiada
Leinad
...



Donator

Posty: 364
Tematy: 37
Sie 2015
170
Slytherin
#2
Przyjęty.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.