Witaj!

Podanie na Nauczyciela
George
Czarodziej




Posty: 257
Tematy: 14
Cze 2016
110
Gryffindor
#1
Imię i nazwisko: Marietta Vytlačil
Wiek: 26
Miejsce urodzenia: Warna, jest to miejscowość w Bułgarii.
Wykształcenie(Hogwart = Podstawowe): Ukończony Instytut Magii Durmstrang 
Posada, na którą aplikujesz: Nauczycielka Obrony Przed Czarną Magią
Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?:*

**Do Hogwartu, a dokładnie do dyrektora przyleciała sowa z kopertą. W kopercie znajduje się to co poniżej**

Szanowny Panie Johansen,
Dowiadując się, że w Hogwarcie poszukiwany nauczyciel Obrony Przed Czarną Magią zainteresowałam się niezmiernie i postanowiłam zgłosić się na to stanowisko. Moje zdolności są zdecydowanie wystarczające, by nauczać tego przedmiotu. Jestem kobietą odpowiedzialną oraz cierpliwą, więc praca nauczyciela dla mnie nie byłaby straszna. Od zawsze świetna byłam z Czarnej Magii, która nauczana jest w Durmstrangu, więc nie jest problemem aby nauczać tego przedmiotu. \ W Wielkiej Brytanii mieszkam od pięciu lub sześciu lat i udało mi się opanować język angielski na wystarczająco dobry poziom, więc nie miałabym problemu także z porozumiewaniem się z uczniami. Aplikuję na tę posadę już po raz drugi, ostatnio nie miałam szansy ponieważ rekrutacja okazała się być odwołana, liczę, że tym razem mi się uda. Odkąd skończyłam naukę w Durmstrangu moim marzeniem było nauczanie dzieci jakiegoś ciekawego przedmiotu, w końcu postanowiłam się postarać je spełnić. Szczególnie, że Hogwart jest bardzo prestiżową oraz słynącą z doskonałego poziomu nauczania szkołą na całym świecie. Liczę na pozytywne rozpatrzenie aplikacji, z poważaniem,
Marietta Vytlačil. 

[OOC]

Nick w grze: Mariett
Czy masz jeszcze inne konta?: Nium
Czy masz już jakieś doświadczenie(jeśli tak, to jakie?): Nie, i pora je nabyć (tak tak tak pisze to juz chyba 3 raz)
Argumentacja OOC(Dlaczego ty i czemu startujesz na tę posadę?):* Bo się nudzę. Niedawno zabito postać osoby, z którą najwięcej na dorku odgrywałem no i teraz zdecydwoanie nie będę miał co robić, a takie uczenie dzieci to na pewno coś ciekawzsego niż afczenie w Trzech Miotłach czy wyjątkowe odegranie czegoś z NPC lub graczem. Startuje na tę posadę po raz drugi no i w ogóle fajnie by było. A jakby się czepiać to że list podobny do tamtego to ewentualnie drogą IC, przypominam xd
Nazwa Skype: Ma Leinad i modno
Leinad
...



Donator

Posty: 364
Tematy: 37
Sie 2015
170
Slytherin
#2
Dopuszczony do rozmowy. Zgłoś się do mnie na Skype.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.