Witaj!

Podanie na Nauczyciela
Mr_Gibster
Czarodziej




Posty: 223
Tematy: 25
Sie 2015
108
Slytherin
#1
Imię i nazwisko:
James Regulus Morgan
Wiek: 
21 lat
Miejsce urodzenia:
Klinika magicznych chorób i urazów św. Munga
Wykształcenie:
Ukończony instytut Magii Durmstrang
Posada, na którą aplikujesz:
Nauczyciel Obrony przed czarną magią.
Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?:
**Do dyrekcji przyleciała śnieżnobiała sowa,z czarną jak smoła plamką dookoła lewego oka. Podleciała do mężczyzny z listem w szponach, który upuściła przed nim. Cały list jest bardzo estetyczny, a pismo dosyć staranne i pochyłe.**

Szanowny panie dyrektorze!

Piszę do pana ten list, z propozycją mojej kandydatury na nauczyciela Obrony przed czarną magią. Dowiadując się o tym, wpadłem od razu na pomysł, napisania tego listu do pana. 
OPCM w Instytucie Magii Durmstrang, był zastąpiony przedmiotem pod nazwą "Pojedynkowanie", więc dzieciaki mogłyby się nauczyć tego i owego. Na jakimś  spotkaniu, zaprezentowałbym panu mój program, którym bym się posługiwał. Jako dość młoda osoba, mam jak na swój wiek dość duże doświadczenie. **Ostatnie dwa słowa są lekko rozmazane, aczkolwiek nadal można je rozczytać.** 
Sądzę, że nadawałbym się na nauczyciela przedmiotu jakim jest Obrona przed czarną magią, lekko tłumacząc dzieciakom czym tak naprawdę jest czarna magia, bo aby móc się przed czymś bronić, trzeba to w jakimś stopniu poznać. 
Myślę na pozytywne rozpatrzenie mojej kandydatury na to stanowisko oraz na list zwrotny.

Z poważaniem
James Regulus Morgan

Oceny z SUMów i OWUTEMów(z przedmiotu, którego chcesz nauczać lub wszystkie, jeśli składasz podanie na inną posadę): 
SUMy: Zadowalający
OWUTEMy: Powyżej Oczekiwań


[OOC]
Nick w grze: 
Mr_Gibster
Czy masz jeszcze inne konta?:
Tak, mam jedno
Czy masz już jakieś doświadczenie(jeśli tak, to jakie?):
W samym prowadzeniu lekcji, mam lekkie doświadczenie, pomagałem graczowi bogo36 za czasów kiedy był nauczycielem zaklęć, wręcz prowadziłem jedną czy dwie lekcje za niego. Więc wstępne doświadczenie z nauczaniem posiadam. (eh... po raz kolejny)
Argumentacja OOC(Dlaczego ty i czemu startujesz na tę posadę?):
Tak, wiem moja ostatnia aktywność na serwerze spadła, moje sprawy prywatne. Ale wracam już normalnie do rozgrywki, co wiąże się z tym, że mam dość sporo czasu na grę. Nie powiem, często się nudzę i narzekam na brak jakichś akcji do odegrania, a w Hogwarcie, zawsze będzie można coś z uczniakami odegrać.
Startuję na tę posadę, z racji zdobycia dla mojej postaci dodatkowego doświadczenia w przedmiocie jakim jest OPCM, więc wiążą się z tym dość ciekawe intencje twórcze, co do prowadzenia tematów.
Nazwa Skype:
Dyrekcja posiada
Leinad
...



Donator

Posty: 364
Tematy: 37
Sie 2015
170
Slytherin
#2
Dopuszczony do rozmowy. Zgłoś się do mnie na Skype.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.