Witaj!

Podanie na Nauczyciela
HoopDead
Emeryt



Donator

Posty: 134
Tematy: 33
Gru 2014
245
Gryffindor
#1
[IC]

**Do dyrekcji przylatuje płomykówka o brązowym odcieniu piór. W dziobie trzyma list, który zaraz po złapaniu w ręce, sam się rozwija. Dyrekcji, która będzie owy list czytać, ukazuje się pochyłe pismo, napisane czarnym atramentem.**


Imię i nazwisko: Arvid Solberg.
Wiek: 60 lat.
Miejsce urodzenia: Mała norweska wioska, Bjurholm.
Wykształcenie(Hogwart = Podstawowe):
* Instytut magii Durmstrang.
* Ukończona akademia magiczna w Oslo na kierunku Transmutacji, Starożytnych Run i Czarnej magii.
Aktualnie zajmuje tytuł naukowy Profesora.
Posada, na którą aplikujesz: Nauczyciel Obrony przed Czarną Magią.
Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?:* Pomimo mojego sędziwego wieku, doszły mnie słuchy, że dyrekcja w Hogwarcie poszukuje nowego nauczyciela - obrony przed czarną magią, więc postanowiłem sprawdzić się, składając podanie. Posiadam ogromne doświadczenie w pracy z młodzieżom, kilka dobrych lat na posadzie profesora Transmutacji, następnie Zaklęć i Uroków, oraz praktyki na Brytyjskim Uniwersytecie magicznym, do tego dochodzi dość spory staż walki z czarną magią, jako osoba należąca do biura aurorów. Odbyłem także sporą liczbę podróży, które nauczyły mnie więcej, niż jakakolwiek akcja zorganizowana przez Ministerstwo Magii - wliczając w to walki z przeróżnymi stworzeniami i organizacjami - szczególne szczęście w tym aspekcie miałem podczas zwiedzania Egiptu. Nie mam również żadnego problemu z ułożeniem własnego programu nauczania, bądź realizowaniem gotowego, narzuconego od górnie, moim szczególnym motto jest "praca, przez zabawę", co udowodniłem prowadząc sporą ilość wykładów, na pozycji nauczyciela Transmutacji - obejmowałem wtedy również posadę opiekuna domu Hufflepuff. Przez pewien krótki czas, zajmowałem się Opieką nad magicznymi stworzeniami - to prośbą, którą złożył mi Martin Maxim, podczas mojej pracy w jednym z departamentów w Ministerstwie; podsumowywując całą cześć, która dotyczy doświadczenia śmiem twierdzić, że w kwestii nauczania nie znajdę żadnych negatywnych stron. Pozwolę zająć się teraz całym planem nauczania, a także kreatywnością, jaką postaram się wykazać, obejmując nowe stanowisko. Przede wszystkim, moim planem jest stworzenie własnej podstawy programowej, którą każdy uczeń miałby przerobioną od deski do deski - oczywiście uczęszczając regularnie na lekcję. Dodatkowe zajęcia, prowadzone w nudne niedzielne wieczory, na których uczniowie mogliby doświadczyć nowych przeżyć związanych z dziedziną magii - poczynając od zaklęć defensywnych, po spotkania z mrożącymi w krew żyłach stworzeniami. Pozwolę sobie również przejść do kolejnej sprawy, jaką jest moja umiejętność radzenia sobie z zaklęciami, a zapewniam że jest ona całkiem niezła, pomimo starczego wieku - co zapewni zamku dodatkową ochroną, a także poczucie bezpieczeństwa uczniom. Z tego miejsca, chciałbym również wyrazić skruchę, za niesumienne wykonywanie obowiązków ostatnim razem, zawiodłem was kolejny raz, tyle że na świecie istnieją sprawy, o których niektórzy nie mają bladego pojęcia - pozwolę sobie wyjaśnić to, podczas rozmowy z panem dyrektorem, która mam głęboką nadzieje, odbędzie się niebawem. Z wyrazem szacunku, oraz głębokimi przeprosinami, Arvid Solberg.
Oceny z SUMów i OWUTEMów(z przedmiotu, którego chcesz nauczać lub wszystkie, jeśli składasz podanie na inną posadę): Powyżej Oczekiwań (P.O) - 5.


[OOC]
Nick w grze: Arvid
Czy masz jeszcze inne konta?: Oczywiście, aczkolwiek aktualnie cała moja uwaga była poświęcana akcjami, które były odgrywane z konta "Arvid".
Czy masz już jakieś doświadczenie(jeśli tak, to jakie?):
* Pomoc nauczycielom w formach prowadzenia zajęć - (Konto: HoopDead, pomagałem w prowadzeniu m.in Reinfariasowi)
* Nauka Białej Magii na konkurencyjnym serwerze, o tematyce Durmstrangu (2013 rok)
* Nauka Numerologii na Hapel - (Konto HoopDead, za kadencji Yakushiego)
* Nauka ONMS na serwerze Hapel - (Konto Arvid)
* Nauka Transmutacji na serwerze Hapel - (Konto Arvid)
* Nauka ZiU na serwerze Hapel - (Konto Arvid)
(W dodatku myślę, że na poziomie nauczyciela Obrony przed Czarną magią mile widziane jest doświadczenie aurorskie, a także obeznanie z czarną magią - oby dwa doświadczenia posiadłem.)

Argumentacja OOC(Dlaczego ty i czemu startujesz na tę posadę?):* Myślę, że po ponownym przeczytaniu całej serii książek J. K. Rowling doznałem nostalgii, która oczywiście dotyczy serwera. Ponowna chęć nauczania każdego nowego gracza, chęć rozbawiania ich swoim przedmiotem, chęć tworzenia społeczności, która od pewnego czasu wydaje się być lekko znudzona monotonią, lecz nie mnie to oceniać. Wracając do sprawy, a także do pytania, dlaczego ja? Nie, nie chodzi tu o nazwę popularnego serialu paradokumentalnego. Ponieważ wydaje mi się, że jestem jak najbardziej osobą odpowiednią na owe stanowisko,  doświadczenie, kreatywność, pomysł, motywacja - wszystkie z tych czterech rzeczy posiadam, tyle że potrzebny jest również czas - na którym nie raz osoby traciły zaufanie do mojej osoby. Z tego poziomu, jakim jest życie realne, chciałbym te osoby przeprosić, a także prosić być może, o jakąś formę zrozumienia mnie, ponieważ - nie będę nadmieniał tutaj problemów, które mnie napotykały, tyle że moja sytuacja z problemami realnymi nie przybierała barw tęczy, a wręcz przeciwnie, nabierała czerni, która pochłaniała każdą drobną cząstkę mojego czasu. Dobrze, ponownie odbiegłem od tematu, wracając po raz drugi, czas to rzecz, która jest różnie postrzegana, aczkolwiek mam pewność że tym razem, wszystko pójdzie dobrze, a czas poświęcany na prowadzenie lekcji, gry i klubów będzie sprzyjał mnie, jak i szanownej dyrekcji. Uważam że moją dobrą stroną jest również poziom RolePlay, jaki reprezentuje swoją osobą  - być może nie należy do najwyższych, ale również nie sięga dna, więc wydaje mi się że mógłbym w ten sposób przyczynić się do rozwoju poziomu, w Hogwarcie. Uważam też że nie jestem osobą bardzo kontrowersyjną na serwerze, więc gracze nie mają do mnie żadnych żalów w postaci "nie lubie go bo...", co sprzyja tworzeniu przyjaznej atmosfery na lekcjach - uważam że OOC wbrew pozorom niektórych ma ogromny wpływ na rozgrywkę. Dziękuje za poświęcony czas!
Nazwa Skype: Odpowiednie osoby go posiadają.
Leinad
...



Donator

Posty: 364
Tematy: 37
Sie 2015
170
Slytherin
#2
Dopuszczony do rozmowy. Zgłoś się do mnie na Skype.
Leinad
...



Donator

Posty: 364
Tematy: 37
Sie 2015
170
Slytherin
#3
Przyjęty.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.