Witaj!

[Propozycja] Prefekci
Mapi
Antychryst Alchemista



Pracownik Hogwartu

Posty: 451
Tematy: 62
Sty 2016
712
Slytherin
#1
Osoby z rangą Prefekta i PrefektaNaczelnego od kiedy pamiętam, miały zielone barwy, aby odróżniały się od zwykłych graczy na Tabie. W momencie, gdy zaczęto dobierać KidModów, to oni zyskali tą range, a więc dla odróżnienia, odebrano zielony połysk prefektom. Jestem za tym, aby gdy już spośród trzeciej (?) tury KidModów wybiorą kogo trzeba, to aby zielona barwa została przywrócona prefektom. Prosty powód, aby wyróżniały się na Tabie i nowi gracze mogli ich jakoś wykryć, czy są aktywni, gdy czegoś potrzebują.
Adrienn
Azkaban




Posty: 93
Tematy: 20
Sie 2016
Ravenclaw

#2
Jestem jak najbardziej ZA.
Uważam, że bez tego zielonego kolorku jest nieco bardziej ponuro.
SirLexPLAY
Pan Serek




Posty: 435
Tematy: 43
Lis 2016
Hufflepuff

#3
Za.
Rinocerotis
Czarodziej




Posty: 97
Tematy: 10
Sty 2017
72
Ravenclaw
#4
W sumie nie mam nic przeciwko. Jestem za.
David678
Azkaban




Posty: 201
Tematy: 16
Paż 2016
Gryffindor

#5
Jestem Za!
Leinad
...



Donator

Posty: 364
Tematy: 37
Sie 2015
170
Slytherin
#6
Kolor rangi został usunięty, ponieważ Emil chciał aby KidModerator nie miał tego samego koloru. Nie wiem, co na to powie ale od siebie dodam, że dużo kolorów jest już wykorzystanych, aby rangi były odrozniane.
Mapi
Antychryst Alchemista



Pracownik Hogwartu

Posty: 451
Tematy: 62
Sty 2016
712
Slytherin
#7
Mapi napisał(a): (07.04.2017 20:16)W momencie, gdy zaczęto dobierać KidModów, to oni zyskali tą range, a więc dla odróżnienia, odebrano zielony połysk prefektom. Jestem za tym, aby gdy już spośród trzeciej (?) tury KidModów wybiorą kogo trzeba, to aby zielona barwa została przywrócona prefektom.

Nikomu się nie spieszy, można poczekać, aż ranga KidModów zniknie.
em411
Head Administrator



Head Administrator

Posty: 363
Tematy: 61
Gru 2014
779
Hufflepuff
#8
Przede wszystkim, prefekci to wciąż uczniowie, nie ważne jaką rolę pełnią w zamku. Woźny posiada ten sam kolor, co nauczyciele. Strata koloru przez prefekta, równa się również utrudnieniu MG po ciszy nocnej.
Nagini
Jędza




Posty: 819
Tematy: 134
Lip 2015
1,482
Slytherin
#9
Propozycja rozpatrzona.
Zamykam i przenoszę
Deleted
Mugol


 
#10
Wybaczcie, że w zamkniętym wątku, ale dopiero teraz go czytam.

Bezwartościowe, puste wiadomości typu "za" itd. nic nie wnoszą i służą wyłącznie zabijaniu postów. Nie liczcie, że nie pozostanie to bez odzewu. Już kiedyś poruszano tą sprawę.

Plus 20 punktów, dla każdego kto dodał zwykły off-topic.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.