08.04.2017 02:02
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09.04.2017 00:00 przez Leinad. Edytowano w sumie 10 razy.)
Od dnia 17.04 do 22.04 w Hogwarcie będą trwać egzaminy. Pierwszy egzamin może zaczynać się o godzinie 17:00, a ostatni o godzinie 20:00 i trwać do godziny 21:00.
Wyniki egzaminów powinny zostać opublikowane do końca wakacji, chociaż proszę żeby uczynić to jak najszybciej.
PONIEDZIAŁEK (17.04)
Klasa I
17.00 - 18.00 Zaklęcia i Uroki [WS]
-
19.00 - 20.00 Obrona przed czarną magią [Błonia]
-
Klasa II
-
18.00 - 19.00 Mugoloznawstwo [WS]
19.00 - 20.00 Starożytne Runy [Sala]
-
Klasa III
-
-
19.00 - 20.00 Mugoloznawstwo [WS]
20.00 - 21.00 Starożytne Runy [Sala]
-
19.00 - 20.00 Mugoloznawstwo [WS]
20.00 - 21.00 Starożytne Runy [Sala]
WTOREK (18.04)
Klasa I
-
-
-
-
-
-
-
Klasa II
-
18.00 - 19.00 Obrona przed czarną magią [Błonia]
19.00 - 20.00 Numerologia [WS]
-
18.00 - 19.00 Obrona przed czarną magią [Błonia]
19.00 - 20.00 Numerologia [WS]
-
Klasa III
17.00 - 18.00 Eliksiry (Teoria) [WS]
18.00 - 19.00 Eliksiry (Teoria) [WS]
19.00 - 20.00 Numerologia [WS]
20.00 - 21.00 Eliksiry (Praktyka) [Sala]
18.00 - 19.00 Eliksiry (Teoria) [WS]
19.00 - 20.00 Numerologia [WS]
20.00 - 21.00 Eliksiry (Praktyka) [Sala]
ŚRODA (19.04)
Klasa I
-
18.00 - 19.00 Zielarstwo [Sala]
-
18.00 - 19.00 Zielarstwo [Sala]
-
20.00 - 20.45 Astronomia [Sala]
Klasa II
17.00 - 18.00 Zaklęcia i Uroki [WS]
18.00 - 19.00 Zielarstwo [Sala]
19.00 - 19.45 Wróżbiarstwo (Teoria) [Sala]
-
18.00 - 19.00 Zielarstwo [Sala]
19.00 - 19.45 Wróżbiarstwo (Teoria) [Sala]
-
Klasa III
-
18.00 - 19.00 Zaklęcia i Uroki [Sala]
19.00 - 20.00 Zielarstwo [Sala]
20.00 - 21.00 Wróżbiarstwo (Teoria) [Sala]
18.00 - 19.00 Zaklęcia i Uroki [Sala]
19.00 - 20.00 Zielarstwo [Sala]
20.00 - 21.00 Wróżbiarstwo (Teoria) [Sala]
CZWARTEK (20.04)
Klasa I
-
18.00 - 19.00 Eliksiry (Teoria) [WS]
-
-
18.00 - 19.00 Eliksiry (Teoria) [WS]
-
-
Klasa II
17.00 - 18.30 Wróżbiarstwo (Praktyka) [Sala]
19.00 - 20.00 Eliksiry (Teoria) [WS]
-
-
19.00 - 20.00 Eliksiry (Teoria) [WS]
-
-
Klasa III
-
-
19.00 - 20.30 Wróżbiarstwo (Praktyka) [Sala]
-
-
19.00 - 20.30 Wróżbiarstwo (Praktyka) [Sala]
-
PIĄTEK (21.04)
Klasa I
17.00 - 18.00 Historia Magii [WS]
18.00 - 19.00 Transmutacja (Teoria) [WS]
-
20.00 - 21.00 Obrona przed czarną magią [Błonia]
18.00 - 19.00 Transmutacja (Teoria) [WS]
-
20.00 - 21.00 Obrona przed czarną magią [Błonia]
Klasa II
-
18.00 - 19.00 Opieka nad magicznymi stworzeniami [WS]
18.00 - 19.00 Opieka nad magicznymi stworzeniami [WS]
19.00 - 20.00 Transmutacja (Teoria) [WS]
20.00 - 21.00 Historia Magii [WS]
20.00 - 21.00 Historia Magii [WS]
Klasa III
-
18.00 - 19.00 Opieka nad magicznymi stworzeniami [WS]
19.00 - 20.00 Historia Magii [WS]
20.10 - 20.55 Astronomia [Sala]
18.00 - 19.00 Opieka nad magicznymi stworzeniami [WS]
19.00 - 20.00 Historia Magii [WS]
20.10 - 20.55 Astronomia [Sala]
SOBOTA (22.04)
Klasa I
-
18.00 - 19.00 Eliksiry (Praktyka) [Sala]
19.00 - 20.30 Transmutacja (Praktyka) [Sala]
-
18.00 - 19.00 Eliksiry (Praktyka) [Sala]
19.00 - 20.30 Transmutacja (Praktyka) [Sala]
-
Klasa II
17.00 - 18.00 Eliksiry (Praktyka) [Sala]
18.10 - 18.55 Astronomia [Sala]
19.00 - 20.30 Transmutacja (Praktyka) [Sala]
-
18.10 - 18.55 Astronomia [Sala]
19.00 - 20.30 Transmutacja (Praktyka) [Sala]
-
Klasa III
-
18.00 - 19.00 Transmutacja (Teoria) [WS]
19.00 - 20.30 Transmutacja (Praktyka) [Sala]
-
18.00 - 19.00 Transmutacja (Teoria) [WS]
19.00 - 20.30 Transmutacja (Praktyka) [Sala]
-