Witaj!

Podanie na Nauczyciela
Andrzej158
Czarodziej




Posty: 1
Tematy: 1
Kwi 2017
2
#1
[ic]

Imię i nazwisko:
Joseph Hopkins
Wiek:
34
Miejsce urodzenia:
Londyn
Wykształcenie(Hogwart = Podstawowe):
Podstawowe - Hogwart

Posada, na którą aplikujesz: 
Nauczyciel Zaklęć i Uroków

Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?:* Powinienem otrzymać tą posadę ze względu na to że do niektórych rzeczy się dorasta, a niektóre cechy nabywa się dopiero z wiekiem. Uważam że ja już dorosłem do tego by móc kształcić nowe pokolenia czarodziejów, by móc im pokazywać świat zaklęć i nauczyć ich posługiwania się magią. Co prawda jeszcze nigdy nikogo nie nauczałem, jednak uważam że posiadam ku temu odpowiednie predyspozycje. Jestem charyzmatyczny i swoimi przemowami potrafię skupić na sobie uwagę. Do tego potrafię mówić o rzeczach trudnych w prosty sposób. Myślę że to cechy odpowiednie dla przyszłego nauczyciela. Chyba byłbym też wstanie polubić taką pracę.
Cechą która kwalifikuje mnie jako dobrego przyszłego nauczyciela jest też fakt iż lubię czytać książki, bardzo lubię. A także lubię zaklęcia i ich zastosowanie - niekoniecznie konwencjonalne. Chciałbym pokazywać uczniom że magia która nas otacza potrafi czynić niemal wszystko, a my z jej pomocą możemy być wszechmocni. Uważam że mój wiek, doświadczenie w obyciu z magią a także charakter pozwalają mi na to by nauczać innych. Tak więc z niecierpliwością oczekuję na sowę z listem na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Oceny z SUMów i OWUTEMów(z przedmiotu, którego chcesz nauczać lub wszystkie, jeśli składasz podanie na inną posadę): Powyżej Oczekiwań - 5



[ooc]
Nick w grze: Grzesznik
Czy masz jeszcze inne konta?: Tak
Czy masz już jakieś doświadczenie: Posiadam doświadczenie w nauczaniu. Robiłem to w sposób poprawny na dwóch różnych postaciach. Lekcje się odbywały, nie miałem problemów z terminami.
Argumentacja OOC: Uważam że jestem odpowiednia osobą na to stanowisko ponieważ posiadam odpowiednią ilość czasu który mógłbym zagospodarować akcjami w zamku. Znam też bardzo dużo zaklęć o których w ciekawy sposób mógłbym nauczać. Nie byłoby to jakieś dziwne klepanie formułek z blogów emomartynek tylko rzeczywiste użycie zaklęć, tak jak naprawde te zajęcia powinny wyglądać. Nie mam problemów z pisaniem w języku ojczystym, nie potrzebuję też 10 minut zastanowienia by odpisać - moje akcje są dynamiczne. Po prostu wiem co chcę robić, mam ku temu dobrą postać i odpowiednie predyspozycje ooc. Nie będę sie dalej rozwijał bo wszystko jest raczej jasne.
Nazwa Skypa: Myślę że PW na forum jest wystarczającym komunikatorem.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.