Witaj!

[Dor] Phoebe Hemmings
Coralina
Czarodziej




Posty: 201
Tematy: 7
Kwi 2017
128
#1
Star 
[Obrazek: cbgGeDM.png]
Dziewczyna urodzona w byłej stolicy Szkocji- Perth 2046 roku przez Julię Cavendish, której nigdy nie poznała. Do niespełna jedenastego roku życia przebywała w mugolskim przytułku dla sierot, po czym została zaadoptowana przez Luke'a Hemmings'a oraz Arzayleę Rodriguez. Jej przybraną siostrą jest Julienne Hemmings. July została przybrana do domu Salazara Slytherina. Obecnie Phoebe zamieszkuje w domku w River Heights u swoich dziadów. Swego czasu zostala przydzielona do Hufflepuffu, jednak niedawno została wypisana ze Szkoły Magii i Czarodziejstwa, przez co została zmuszona ćwiczyć zaklęcia indywidualnie, których dotąd nie poznała. Jest bezrobotną panną.
[Obrazek: rmHKmz5.png]
[Obrazek: ro5iCs8.jpg]
[Obrazek: sdJUCNy.png]
APPEARANCE
Dziewczyna jest raczej średniego wzrostu, mierzy równiutki metr sześciesiąt siedem. Ma niedowagę, ponieważ waży pięćdziesiąt dwa kilo, jednak nie widać tego po niej. Jej postura jest drobna i szczupła. Jak na swoją budowę ciała jest w sam raz, chociaż niektórym może wydawać się za chuda, ale szczupakiem nie jest. Piersi nie są jej kompleksem, bo dziewczyna może cieszyć się swoją miseczką C. Pupy nie ma dużej, ale płaskiej też nie ma. Ma wcięcie w talii, co zdecydowanie jest jej atutem. Przejdźmy do twarzy, która zazwyczaj jest wymalowana. Pełne, chociaż nie bardzo duże usta zawsze wymalowane są szminką- raz mocniejszą, raz mniej. Delikatnie zadarty nos, na pyzate poliki nałożony róż, a na niedoskonałości nałożony korektor. Gęste rzęsy są wymalowane tuszem, a na powieki jej ślicznych, dużych, niebieskich oczu nałożony jest cień, a na specjalne okazje robi sobie kreskę eyeliner'em. Jasne brwi delikatnie są przez nią podkreślane kredką. Włosy dziewczyny urosły, przez co sięgają już do połowy pleców. Jej paznokcie u szczuplutkich rąk są starannie wymalowane lakierem zazwyczaj w odcieniach czerni, lub szarego. Nie ma określonego stylu, kupuje to co jej się podoba i próbuje dobrze dobrać do siebie ubrania. W jej szafie jest wiele kolorów, zazwyczaj są one jasne, ale są oczywiście wyjątki.
CHARACTER
Phoebe to raczej niezdarna i niezdecydowana dziewczyna, która posiada naturę pełną czułości i miłości. Niezwykle poświęca się w każdej pracy i przykłada do powierzanych jej obowiązków. Jest zdecydowaną optymistką o wzniosłych ideałach. Bywa, iż wiele sił i czasu poświęca potrzebującym. Najczęściej kieruje się dobrem innych i najważniejsza jest dla niej radość dawania. Jest otwartą osobą, która kocha towarzystwo swoich przyjaciół. Osoby, które ją znają mogą bez wahania przyznać, że Phoebe od najmłodszych lat jest bardzo roztrzepana i nieodpowiedzialna. Nie lubi narzucać się ludziom, zawsze jednak jest gotowa służyć radą i pomocą. To wierna i prawdziwa przyjaciółka, na której można polegać w każdej sytuacji. Jest bardzo wrażliwa i intensywnie przeżywa każdą chwilę. Mimo swojego wieku czuje się jak dziecko i właśnie tak często się zachowuje.
STORY
Gdy Julia Cavendish, skażona czarodziejską mocą kobieta, uderzając pięściami w łóżko i szarpiąc nim z całej siły urodziła swoją długo wyczekiwaną córeczkę, minęła dokładnie dwunasta rano pod koniec kwietnia Nazwała ją Phoebe, po szybkiej konsultacji ze swoim narzeczonym, Andrésem. Trzeba przyznać – Julia nie była zbytnio zadowolona z dziewczynki, w przeciwieństwie do mężczyzny, który był nią zachwycony. Kobieta od razu podjęła decyzję, by oddać ją do domu dziecka, a w zmianie jej decyzji nie pomógł nawet narzeczony, jak zwykle ulegający Julii. Następnego dnia oddali ją do placówki opiekuńczej, podając jedynie informację, jak ma na imię, na nazwisko i kiedy się urodziła. Podpisali cztery dokumenty i odeszli. Mała Phoebe rozpłakała się po raz pierwszy, gdy nieznajoma kobieta zabierała wózek z nią, do środka. Dziewczynka dorastała w ‘spokoju’, aż do piątego roku życia, gdy zaczęły się dziać różne dziwne rzeczy wokół niej. Spowodowane były nie tylko agresją i bezsilnością, ale też próbą pomocy innym. Sprawiała, że przedmioty zaczynały latać, raz siłą woli nawet podpaliła krzak, za którym chował się jej wróg. Nikt nic nie rozumiał, a dziewczynkę ukarano za próbę skrzywdzenia. Działo się tak przez jeszcze kilka lat, Phoebe pracowała i wyręczała innych z powodu jej skruchy i dobrego serca. Niecałe sześć lat później, pewne państwo, a mianowicie Arzaylea i Luke Hemmingsowie przyjechali, by zaadoptować dziewczynkę. Wychowawcy byli wręcz w niebo wzięci, ponieważ Phoebe mimo wszystko sprawiała dużo kłopotów swoimi nieuzasadnionymi zachowaniami. Gdy opiekunka wytłumaczyła nowym rodzicom co się działo przez niespełna jedenaście lat, oni byli pewni, że i dziewczynka została urodzona w rodzinie czarodziejów. Zabrali ją, uprzednio czekając aż ta weźmie swoją niewielką walizeczkę z ubraniami. Resztę czasu wychowywana była w Anglii, a że był rok szkolny, to czekała na swoją siostrę aż wróci z Hogwartu, o którym też dowiedziała się dopiero niedawno. Gdy tylko to się stało, Julienne była nieco zdezorientowana, bo nie każdy dowiaduje się, że przez resztę życia będzie miał młodsze rodzeństwo. Phoebe wszędzie w wakacje chodziła za nią, do Hogsmeade, po Londynie i po Ottery wszędzie spacerowały razem, ku niezadowoleniu starszej. W przeddzień zaczęcia roku szkolnego do dziewczynki na urodziny przyleciała sowa z listem, informującym ją, że została przyjęta do Hogwartu. Dokładnie godzinę po dostaniu listu rodzice wybrali się z nią na Pokątną, by wykupić potrzebne rzeczy, a następnego dnia wraz z July pojechały do szkoły.
[Obrazek: tumblr_me4kk0mL4c1raqsyv.gif]
FAMILY:
Luke Hemmings- ojciec [Postać RP]
Arzaylea Rodriguez-Hemmings- matka [Postać RP]
† July Hemmings- siostra [Adore]
Leyla Hemmings- siostrzenica
Ashton Irwin- wujek [Postać RP]
Calum Irwin- wujek [Postać RP]
Cassidy Irwin- kuzynka [fleurash]
RELATIONS:
FAMILY:
↠Luke i Arzaylea Hemmings [RP]- Jestem im niezmiernie, ale to niezmiernie wdzięczna za to, jak mnie przyjęli z rozłożonymi ramionami. Wreszcie mogę poczuć się wolna i mieć własnych rodziców... O jej... Ale to cudowne uczucie, naprawdę! Chwila... Tato? Mamo? Czemu stawiacie mi takie wymogi i chcecie mi odebrać mój najukochańszy dom i przyjaciół? Aż tak mało dla was znaczę?
Wyjechaliście i zostałam z dziadkami. Dzięki wielkie, n
↠†July Hemmings [Adore]†- A, tak... Kogo my tu mamy... July, dobra. Więc... Od początku sprawiała wrażenie osoby nastawionej do mnie negatywnie. Jednak mimo to staram się poprawić sobie u niej zdanie i stać się dla niej kimś ważnym, stać się prawdziwym, kochanym członkiem rodziny. Byłam nachalna, co muszę przyznać, jednak mimo to naprawdę sprawię, że pokocha mnie tak samo jak swoich rodziców. Po jakimś czasie zaczęła denerwować mnie swoim stylem bycia, więc chcę się trzymać od niej z daleka. To co ostatnio odwaliłyśmy było głupie, no, ale raz się żyje! Nienawidzę Cię, zgiń i odejdź z mojego życia. Nie mam ochoty widzieć Cię na oczy. Siostrzyczko, tak naprawdę... Mimo wszystkich kłótni tak Cię kocham... Tak Cię mocno kocham! Nie odchodź, nie wyjeżdżaj!!
Kochana siostrzyczko... Dlaczego? Dlaczego to musiało się przydarzyć właśnie Tobie? Gdybym tylko o tym wiedziała... Zrobiłabym cokolwiek, żebyś tylko to przeżyła... Nawet jeśli ja miałabym zakończyć swój żywot! Tak Cię kochałam... Mam nadzieję, że się dobrze czujesz, tam u góry...
↠Leyla Hemmings [Sharlen]- Moje malutkie słoneczko... Córeczka July, ale ja czuję, że będę musiała się nią opiekować. W czwartej klasie rzucę szkołę dla niej, aby odstawić opiekę nad nią dziadkowi i samej zacząć to robić. Kosiana jest... Zastępuję mi July. Za każdym razem gdy na nią patrzę to widzę Julienne. Jest identyczna. Planuję ją wychować odpowiednio, aby wyrosła na normalnego człowieka. Nie pozwolę, aby ktoś skrzywdził tą malutką istotkę.
↠Cassidy Irwin [fleurash]- W zasadzie nie znam jej za dobrze, ale jest bardzo sympatyczną dziewczynką i także czuję do niej mocną więź. W końcu jest częścią mojej rodziny.
Reszta jej znajomości się urwała, oprócz rodziny nie ma nikogo oprócz swojej dwójki przyjaciół - Martin i Szczocik. Kocha ich najmocniej i uwielbia z nimi spędzać czas. Phoebe stara się odnawiać stare kontakty, więcej tutaj będę w stanie napisać dopiero za jakiś czas.
[Obrazek: W4So.gif]
INTERESTING FACTS:
Nie wie kim chce być
Ładnie śpiewa
Ale za to nie umie tańczyć
Ma dobrego cela
Umie szybko biegać
Jej patronusem będzie zając.
Ma bardzo bujną wyobraźnię
Marzy o zrobieniu sobie tatuażu
GALERIA
Zwyczajnie wyrzeźbiona
Zrobiona z forsycji
Rdzeń z wąsa trolla
Długość to 12 cali
Jest dość sprężysta
[Obrazek: sdJUCNy.png]
Adore
Czarodziej




Posty: 48
Tematy: 2
Mar 2017
30
#2
Cytat:We wczesnym dzieciństwie była 'niejadkiem', a obecnie uwielbia jeść
Cytat:a obecnie uwielbia jeść

po siostrzyczce  Heart
Leinad
...



Donator

Posty: 364
Tematy: 37
Sie 2015
170
Slytherin
#3
Coralina napisał(a): (16.04.2017 15:42)
We wczesnym dzieciństwie była 'niejadkiem', a obecnie uwielbia jeść
Repka, jedzenie to najlepsza rzecz w życiu  Heart
(Przenoszę do odpowiedniego działu.)
Anonek
Czarodziej




Posty: 330
Tematy: 19
Gru 2016
98
#4
Ładne wykonanie ! Repka!
Coralina
Czarodziej




Posty: 201
Tematy: 7
Kwi 2017
128
#5
@Update
Wszystko
ReseT
Czarodziej




Posty: 34
Tematy: 7
Mar 2016
25
#6
Ładna kp, jestem w relajach ! REEEPKA Big Grin
Endik
Czarodziej




Posty: 346
Tematy: 26
Sie 2015
79
Slytherin
#7
Oczywiście idzie repka.
Coralina
Czarodziej




Posty: 201
Tematy: 7
Kwi 2017
128
#8
MAŁA AKTUALIZACJA.
Coralina
Czarodziej




Posty: 201
Tematy: 7
Kwi 2017
128
#9
@Update 
Czcionka
I nie wiem
Coralina
Czarodziej




Posty: 201
Tematy: 7
Kwi 2017
128
#10
REFRESH



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.