Witaj!

Podanie na Nauczyciela.
antek_m
Czarodziej




Posty: 40
Tematy: 16
Sie 2015
24
Hufflepuff
#1
[IC]

Imię i nazwisko:
Mike Farris

Wiek:
43

Miejsce urodzenia:
Niemcy, Berlin

Wykształcenie:
Wyższe

Posada, na którą aplikujesz:
Nauczyciel Zaklęć i Uroków

Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?:

**Do dyrektora Hogwartu przyleciała biało-brązowa sowa z listem w dziobie. Sam list jest zapieczętowany, zawartość natomiast napisana jest ręcznie, acz starannie**

Szanowna Dyrekcjo Hogwartu,

W tym liście pragnę przedstawić swoją kandydaturę na stanowisko nauczyciela Zaklęć i Uroków, oraz zawrzeć najważniejsze powody, dla których zdecydowałem się spróbować swych sił na owym stanowisku. Zaklęcia i Uroki - jest to przedmiot, który zainteresował moją osobę wystarczająco, bym nie musiał powiedzieć, iż uczyłem się go z przymusu, gdyż jest podstawą. W trakcie mojej 7 letniej edukacji w Hogwarcie wykazywałem wyjątkowe zainteresowanie tymże przedmiotem jak i mogłem się pochwalić doskonałymi wynikami z tej dziedziny. Jest to jeden z kilku przedmiotów w których do dnia dzisiejszego się specjalizuję. Będąc przez pewien czas nauczycielem nabyłem nieco doświadczenia z młodzieżą, jestem w stanie się dobrze komunikować czy dogadywać z dziećmi. Z natury jestem bardzo spokojnym człowiekiem, nie przepadam za nakładaniem niezwykle surowych kar, aczkolwiek o ile wymaga tego sytuacje, jestem w stanie to zrobić. Posiadam wiele planów co do nauczania opartych na moim obecnym sposobie przekazywania wiedzy, ale i przy okazji postarałbym się wprowadzić zmiany mające na celu jak najlepsze przyswajanie wiedzy oraz jak najlepsze przygotowanie uczniów do egzaminów końcowych. Prowadząc lekcję pragnę uniknąć przekazywania uczniom zbyt wiele teorii, natomiast chcę ją wzbogacać ciekawostkami, w tym stosować odskocznię od słuchania prowadząc możliwe jak najczęstsze lekcje praktyczne.

Oceny z SUMów i OWUTEMów:

SUM'y - Powyżej Oczekiwań
OWUTEM'y - Zadowalający

[OOC]

Nick w grze:
antek_m

Czy masz jeszcze inne konta?:
Tak, aczkolwiek na nich nie gram.

Czy masz już jakieś doświadczenie:
Tak, grając jako uczeń - zastępstwa, byłem też nauczycielem.

Argumentacja OOC:
Posiadam doświadczenie związane z nauczaniem. Gram tu od dawna, dziennie również spędzam dużo czasu na serwerze. Moją postać też mam już długi czas, posiada doświadczenie w nauczaniu tak samo jak w samym ZiU.  Chcę angażować się w życie szkoły oraz przede wszystkim prowadzić ciekawe lekcje.

Nazwa Skype:
perdere0
Death
Azkaban




Posty: 18
Tematy: 4
Lip 2016

#2
Odrzucone



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.