Witaj!

Podanie na Pielęgniarza
Oliver
Pracownik Hogwartu



Pracownik Hogwartu

Posty: 28
Tematy: 5
Sie 2016
75
Slytherin
#1
[IC]

Imię i nazwisko:
 Oliver Wright
Wiek:
17
Miejsce urodzenia:
Ottery
Wykształcenie (Hogwart = Podstawowe):
 
Podstawowe
Posada, na którą aplikujesz:
 Pielęgniarz
Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?:
Szanowny Panie Dyrektorze!
W odpowiedzi na Pana ogłoszenie, chciałbym zgłosić się na pracownika, a dokładniej mówiąc na pielęgniarza. Miałem zaszczyt nosić odznakę prefekta, już od moich pierwszych lat w szkole. Zaledwie po upływie paru tygodni, dostałem szansę reprezentowania domu Salazara Slytherin'a jako prefekt. Oczywiście, początki były naprawdę trudne, osoby starsze śmiały się, że ktoś tak mały i ledwo znający szkołę może sobie poradzić - a jednak, dałem radę, co potwierdza moje zaangażowanie i wytrwałość, przez co ma Pan pewność, że każdy powierzony mi obowiązek wykonuję tak, na ile pozwalają mi własne możliwości. Jak każdy, miałem swoje wzloty i upadki, jednak nigdy się nie poddałem i ciągle dążyłem do bycia jak najlepszym w tym co robię. Jestem osobą pracowitą, nie rezygnuję z postawionych mi zadań, zawsze staram się dotrwać do końca i wypełnić wszystko tak jak należy, by nie zawieść nikogo. Piastowałem swego czasu także stanowisko prefekta naczelnego, przez co jeszcze efektywniej mogłem pracować na rzecz szkoły i uczniów. Wiem, że mój wiek może pozostawić wiele do myślenia, lecz  jestem osobą dojrzałą, przez co bez problemu radzę sobie w stresowych sytuacjach i nie tylko. Hogwart jest dla mnie jak drugi dom, tam się wychowałem, znam tę szkołę bardzo dobrze, wiem jakie rzeczy są w danym momencie na miejscu, a z jakich należy zrezygnować. Od początku swojej nauki w Hogwarcie interesuję się Eliksirami, jest to swego rodzaju moje Hobby i zainteresowanie, które w dalszym ciągu mam zamiar rozwijać. Dlatego też planuję dalsze kształcenie w tym kierunku. Chciałbym też, aby skrzydło szpitalne nie kojarzyło się jedynie z urazami, bólem i cierpieniem – wręcz przeciwnie, aby uczniowie wiedzieli, że mogą na mnie liczyć, że są w odpowiednich rękach. Potrafię sobie poradzić z uczniami, wiele razy pokazałem to starając się pomagać uczniom w czasie mojego prefektowania. Wiem jak poradzić sobie w każdej sytuacji, co jest dosyć ważnym aspektem w tym zawodzie. Cechuje mnie spokój wewnętrzny, przez co nie dam się ponieść zbędnym emocjom.
 
Oceny z SUMów i OWUTEMów(z przedmiotu, którego chcesz nauczać lub wszystkie, jeśli składasz podanie na inną posadę):

SUMy:
Transmutacja – PO
HM – N
Zielarstwo – W
OPCM – PO
Smokologia – PO
Eliksiry – W
ONMS – W
ZiU – N
Astronomia – PO
Wróżbiarstwo – PO-

OWUTEMy:
HM – W
ONMS – PO
ZiU – W
Eliksiry – W-
Zielarstwo – (jeszcze brak)

[OOC]

Nick w grze:
Oliver
Czy masz jeszcze inne konta?:
 
Tak, konto dziecka.
Czy masz już jakieś doświadczenie(jeśli tak, to jakie):
Nie posiadam doświadczenia.
Argumentacja OOC (Dlaczego ty i czemu startujesz na tę posadę?):
 Jeśli się czegoś podejmuję, to robię to do końca, tak jak to powinno wyglądać. Wiadomo też, że każdy ma swoje prywatne sprawy, przez co nie zawsze można stawić się w danym terminie i o danej porze.  Obecnie posiadam wystarczającą ilość wolnego czasu aby zająć właśnie to stanowisko, więc raczej nie powinno być z tym problemu. Mam dosyć sporą wiedzę na ten temat, więc też wiem co będzie należało do moich obowiązków i co tak naprawdę należy zrobić.
Nazwa Skype:
 Dyrekcja posiada
modno
Nauczyciel Eliksirów




Posty: 513
Tematy: 71
Gru 2014
704
Ravenclaw
#2
Przyjęty
You have nothing to fear,if you have nothing to hide



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.