Witaj!

Skarga na gracza Salazar.
Coralina
Czarodziej




Posty: 201
Tematy: 7
Kwi 2017
128
#1
Nick oskarżającego: Coralina
Nick oskarżonego: Salazar
Powód: Odwalanie, BH lub też DM czasami. Wiele osób potwierdzi, że użytkownik o nicku 'Salazar' strasznie odwala- mało powiedziane. Na poniższych screenshotach zrobionych przeze mnie, bądź przez innych graczy widać właśnie, jak odwala. Dostaje warny za BH, za DM kiedyś dostał... No, ale niestety nie poskutkowało, a per pan Salazar wciąż czołga się po ziemi w OOC, odwala, skacze i tym podobne... Jego postać także przeklina. Jest to dość dziwne, nie sądzę, aby jedenastoletni czarodziej tak przeklinał. Wiele osób także widziało jak odwala, co prawda ss'ów nie jest tak dużo, no, ale jednak. Także pewien użytkownik przesłał mi screenshoty, jak Salazar ucieka z akcji. Osoby widzące to, co wyczynia mogą wypowiedzieć się pod tym wątkiem.
Dowody (Wymagane Screenshoty): http://imgur.com/a/z297C
Proponowana kara: Nie wiem, naprawdę, nie znam się. Być może trawaban, lub ban. Na ile dni? Nie mam pojęcia, niech zajmą się tym administratorzy.
Kiyoko
Azkaban




Posty: 160
Tematy: 17
Lip 2016
Slytherin

#2
Zgadzam się z powyższą skargą. Gracz Salazar co ilekroć robi akcje, które są bez sensu. A ta akcja z majtkami, która była jak zacytuję "odwalaniem", była naprawdę bez sensu. Jak powiedziała koleżanka wyżej, ma rację co do zachowania pana Salazara. 
Jestem za ukaraniem gracza o nicku Salazar!
MsKornel
Czarodziej




Posty: 27
Tematy: 13
Sty 2015
20
Ravenclaw
#3
Prawdopodobnie dostanę warna za tę wypowiedź, ale nie ważne.
Również widziałem to co robił oskarżony gracz, ale na litość Boską, graczy nowych się inforumuje, a nie kara!
Myślicie, że po banie zmieni swoje zachowanie? Jesteście w błędzie, powtarzam się, POMAGAĆ, a NIE KARAĆ.
Jeżeli mówimy tu o jakimkolwiek przymusie, to Szkółka RP.
Tycjanor
Czarodziej




Posty: 21
Tematy: 2
Lut 2017
12
#4
Odnosząc się do wypowiedzi wyżej, Salazar nie jest aż taki nowy... Gra tu jakieś dwa i pół tygodnia na oko, w szkółce RP był już dwa razy chyba? Nic mu to nie pomogło... Przy sporach zasłania się, że jest nowy i w ogóle... Ale na prawdę on już od dawna się tak zachowuje i otrzymywał różne kary jak i pomoc... Co do ukarania go... Poważna rozmowa na Skype, jeśli będzie wyrażał skruche, chęć poprawy itd. to można go obserwować i wtedy dopiero ukarać jakimś banem... Jeśli jego zachowanie będzie lekceważące... No cóż, Banować od razu i wypisać mu co robi źle.
Coralina
Czarodziej




Posty: 201
Tematy: 7
Kwi 2017
128
#5
MsKornel napisał(a): (09.05.2017 22:00)Prawdopodobnie dostanę warna za tę wypowiedź, ale nie ważne.
Również widziałem to co robił oskarżony gracz, ale na litość Boską, graczy nowych się inforumuje, a nie kara!
Myślicie, że po banie zmieni swoje zachowanie? Jesteście w błędzie, powtarzam się, POMAGAĆ, a NIE KARAĆ.
Jeżeli mówimy tu o  jakimkolwiek przymusie, to Szkółka RP.

Był on już karany.
Salazar
Azkaban




Posty: 17
Tematy: 12
Kwi 2017

#6
ZAPRASZAM DO SĄDU

JA GRAM NA MCHC SERWER TOTALNIE INNY JAK COŚ MCHC TO TYLKO TRYB NIE IP I NIE WIEM JAK SIĘ GRA RP JA ZEGNAM IDĘ PO FRUGO I SIĘ POTNE
Samuela
zapraszam




Posty: 176
Tematy: 6
Lip 2016
Ravenclaw

#7
Twoja wypowiedź jest po prostu ,,idiotyczna'' 
Jeżeli chcesz tu grać to może przystosuj się? Czytając twoją wypowiedź stwierdzam że nie przeczytałeś regulaminu serwera.
 
IV. Rozgrywka
  1. Gra na serwerze hapel.pl wymaga od gracza znajomości realiów świata przedstawionego w utworach J.K.R. „Harry Potter…”.
Grandd
Czarodziej




Posty: 348
Tematy: 5
Sie 2015
89
Slytherin
#8
Salazar był już wielokrotnie brany na szkółkę RP, z której jak widać nic nie wyciągał, a ostrzeganie go oraz upraszanie o zmienienie swojego zachowania nic nie dawało. Dlatego skarga jest jak najbardziej słuszna, a użytkownik Salazar dostaje tymczasowego bana, który będzie trwał dwa dni. W tym czasie Salazarze przeczytaj poradniki o RP i jeśli naprawdę zależy Ci na grze tutaj- Zastosuj się do zasad. 



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.