Witaj!

Podanie na Woźnego
Arcadius
Azkaban




Posty: 73
Tematy: 7
Kwi 2017

#1
[IC]

Imię i nazwisko: Dragomir Volkodav
Wiek: 29 lat.
Miejsce urodzenia: Szpital Magiczny im.Fiodora Piotrowicza Repina w Tule
Wykształcenie(Hogwart = Podstawowe): Podstawowe,ukończony Instytut Magii Durmstrang.
Posada, na którą aplikujesz: Woźny.
Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?: 
**Do dyrektora hogwartu przyleciała sowa z listem.**
Szanowny panie Solberg,
Dowiadując się że jest dostępna posada woźnego postanawiam się zgłosić na tę posadę.Jestem jeszcze młodym czarodziejem.Szukam już od jakiegoś czasu posady w hogwarcie.[i]Nie mam jakiś problemów z porozumieniem się z młodzieżą.Domyślam się że praca woźnego nie jest łatwa,ale i trudna również nie jest.Sprzątanie pewnie to nie tylko praca woźnego ale również pilnowanie porządku w tej szkole.Uczęszczałem do Instytutu Magii Durmstrang i nie używam w żadnym wypadku czarnej magii której uczą w tamtej szkole.[/i]
Z poważaniem,
Dragomir Volkodav
Oceny z SUMów i OWUTEMów(z przedmiotu, którego chcesz nauczać lub wszystkie, jeśli składasz podanie na inną posadę):
Astronomia - Troll
Eliksiry - Okropny
Historia Magii - Wybitny
Językoznawstwo- Zadowalający
Numerologia - Troll
ONMS- Troll
OPCM - Zadowalający
Smokologia- Troll
Starożytne Runy- Troll 
Transmutacja - Okropny
Wróżbiarstwo - Troll
Zaklęcia i Uroki - Nędzny
Zielarstwo - Troll
[OOC]
Nick w grze: Arcadius_781
Czy masz jeszcze inne konta?: Tak.
Czy masz już jakieś doświadczenie(jeśli tak, to jakie?): Nie posiadam doświadczenia.
Argumentacja OOC(Dlaczego ty i czemu startujesz na tę posadę?):
Ech... długo się nie będę rozpisywać.Przebywam już na serwerze ponad 7 miesięcy.Staram się często przebywać na serwerze.Co do poziomu akcji to staram się robić coraz dłuższe akcje i nie odwalać na tej postaci.
Nazwa Skype: Arvid posiada.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.