Witaj!

[Ucz3] Alan Blackwood
Calek
Czarodziej




Posty: 107
Tematy: 7
Kwi 2017
39
Hufflepuff
#1
Information 
Alan Blackwood 
Data urodzenia:
30.11.2047

Czystość krwi:
50 %

Przynależność rasowa:
Brytyjczyk, rasa biała

Miejsce urodzenia:
Broomfield Hospital, Chelmsford, Anglia

Aktualne miejsce zamieszkania:
Dormitorium Ravenclaw, Hogwart, Szkocja

Obecnie jest na roku:
Szóstym [3 OOC]

Dom w Hogwarcie:
[Obrazek: F1EJHwB.png?1]
Ravenclaw!

Rysunek:
[Obrazek: Qcko3h1.png]
Wygląd

Nie wątpliwe najbardziej charakterystyczną cechą wyglądu Alana jest jego wzrost. Jest wysoki, a nawet można byłoby powiedzieć że bardzo wysoki. Co na to Alan? Jego wzrost jest mu obojęty. Przejdźmy do twarzy. Na pierwszy rzut oka widać jego włosy. Są one dosyć długie, opadające na uszy. Potargane, a jednak w jakiś sposób ułożone. Barwa ich jest ciemnorudawa, można by nawet powiedzieć że czerwonawa. Pod gęstymi brwiami koloru jego włosów widać bladozielone oczy. Niżej średni, szpiczasty nos i  w miarę pełne usta. Szarawe zęby. Co do sylwetki… szczupła, ale z pewnością nie koścista. Barki, niegdyś dość wąskie, ostatnio zaczęły się poszerzać. Na skutek ćwiczeń, jakie chłopak ostatnio podejmował, powoli zaczynają zarysowywać się mieśnie brzucha. No dobrze, ubiór. Ostatnio chłopak upodobał sobie koszule. Nosił je w okresie letnim, lecz w czasie mroźnej zimy przyda się granatowa kurtka i szalik w kolorach Ravenclaw’u.
[Obrazek: Qcko3h1.png]
Charakter

Alan Blackwood. Kiedyś? Nieśmiały do tego stopnia, że nawet bał się rozmawiać z kimkolwiek. Teraz o wiele łatwiej jest mu poznawać ludzi, jednak nie można o nim mówić że jest osobą towarzyską. Przejdźmy jednak do innych cech. Zawsze stara się pomóc innym w potrzebie jak tylko może. Dla przyjaciół jest zawsze miły i gotów jest się dla nich poświęcić za wszelką cenę. Uczy się całkiem dobrze, jest inteligeną osobą. Co do jego zainteresowań. W Hogwarcie najbardziej ciekawią go lekcje praktyczne, gdyż teorię uważa za nadzwyczaj nudną. Jego ulubionymi przedmiotami stały się Obrona Przed Czarną Magią oraz Astronomia. Nie lubi on Eliksirów, głównie ze względu na nauczyciela. Polubił lekcje z panem Procterem, chociaż przyznaje, że nie jest stworzony do tego przedmiotu. Znienawidził Transmutacje jeszcze w pierwszej klasie, i teraz nie przychodzi nawet na lekcje z tego przedmiotu. Uwielbia rysować, narysował już wiele rysunków przedstawiające ludzi i zwierzęta ze świata czarodziejów. Pasja do rysowania map u niego już prawie zanikła, chociaż nadal interesuje się mugolską nauką zwaną Geografią. Podsumuwując całość, chłopak jest nieśmiały, lecz dla przyjaciół gotów jest zrobić wszystko.

[Obrazek: Qcko3h1.png]
Historia
**widzisz przed sobą mały pamiętnik o granatowej okładce, w środku zapisane są jedynie najważniejsze wydarzenia**


[Obrazek: Qcko3h1.png]
Rodzina
Laura Blackwood [Lady02] - kuzynka
Alexander Blackwood [Mivias] - wujek
Lucas Blackwood [Lucas] - wujek
William Blackwood [Jellsey] - kuzyn
Peter Blackwood [Kobra] - brat
Mary Blackwood [Ouija] - siostra
Jeremy Blackwood [JeremyBlackwood] - wujek

Gregory Blackwood - ojciec
Penny Blackwood - matka
Alicia Blackwood - ciocia
Robin Blackwood - dziadek
Sarah Blackwood - babcia
Edward Blackwood - pradziadek
Ariana Blackwood - prababcia
[Obrazek: Qcko3h1.png]
Relacje

[Obrazek: latest?cb=20170206222622&path-prefix=pl]
"Krukoni. Zawsze najlepsi we wszystkim *uśmiecha się* cieszę się, że mogę być w tym domu."

Rafael Granth [Rafael]
"Znamy się od... pierwszej klasy? No proszę, jak to czas leci *zaśmiał się*. Miły, mądry krukon, zawsze można z nim fajnie porozmawiać. Ostatnio jakoś mniej z nim gadam, nie wiem czemu. Muszę to zmienić.

Michael Cooper [Dovah]
"Nie wiem gdzie teraz jesteś, ale trzymaj się, Michael. Byłeś trochę dziwny, ale i tak cię lubiłem."

[Obrazek: latest?cb=20170206222508&path-prefix=pl]
" Puchoni. Ludzie nazywają ich ziemniakami, nie wiem czemu. No nic. Ja nic do nich nie mam, naprawdę spoko dom"

Ivy Greenwood [Wkicia]
"Bardzo ładna, bardzo miła i bardzo towarzyska puchonka. Poznaliśmy się nie dawno, dowiedziałem się, że jest siostrą Vic. Naprawdę ją lubię, może nawet bardzo. Czuję, że to ważna osoba w moim życiu i mam nadzieję, że skończy to się dobrze.

Scott Jallywall [Daniel_PL]
" Nie znamy się jakoś bardzo dobrze, jednak czasem coś do niego pogadam. Wydaję się być nawet miły."

[Obrazek: latest?cb=20170206222131&path-prefix=pl]
"Gryfoni. Może czasem coś ich poniesie, ale są spoko."

Finn Granth [neskiakuwa_]
"Finn. Poznaliśmy się w dosć ciekawy sposób, ale to dłuższa historia. Bardzo dobrze radzi sobie w OPCM'ie. Ciekawie z nim porozmawiać. Miły i przyjacielski."

[Obrazek: latest?cb=20170206222257&path-prefix=pl]
" Ślizgoni. Aroganccy i nie mili. Co prawda, nie wszyscy, ale większość tak."

Carl Fox [TestingNow]
"Zrobił przewspaniały kabaret na Astronomii. Uśmiałem się jak nigdy. Szkoda że więcej tego nie będzie, bez Beina, znaczy Grantha."

[Obrazek: gkpFARp.png?1]
"Dorośli jak to dorośli, co ich oceniać."


Acacia Snowleaf [Shiro]
"Byłaś moją dobrą przyjaciółką w szkole, teraz straciłem z tobą kontakt. Trzymaj się, gdziekolwiek jesteś i cokolwiek robisz!"

Lavliet Gingerblade [Veniqui]
" Dwa razy miałem z nim styczność. Raz, w dormitorium kiedy coś kradł. Nigdy nie dowiedziałem się co. Drugi raz jak rzucał silencio na lewo i prawo. Dziwny i podejrzany typ. Dobrze że już go nie ma w Hogwarcie.

Daniel Granth [Blusimusic]
" Był nawet dobrym nauczycielem, no i można było u niego zdobyć dobre ocenki bardzo łatwo. Będzie mi go brakować."

Patrick Gingerblade [Sowa]
" Najlepszy nauczyciel OPCM. Nie zanudza teorią, naucza w swój własny, świetny sposób. I nawet mi zaklęcia u niego wychodzą."

Lorcan Procter [modno]
" Procter. Surowy i poważny. No nic. Trzeba go szanować, bo jest wicedyrektorem. Chociażm jakby się tak zastanowić, jego leckje są nawet OK."


[Obrazek: Qcko3h1.png]
Różdżka

Marnie wyrzeźbiona różdżka Alana zrobiona jest z drzewa moreli, ma rdzeń z wąsa trolla. Jej długość to 8 i 1/2 cala, różdżka jest giętka.
Zwierzę
W czasie wakacji przed klasą [2 OOC] niedaleko dworku Blackwood'ów w Dolinie Godryka, odnalazł on rannego sokoła. Nazwał go Firebolt. Uleczył go, oswoił i stali się prawdziwymi kompanami.

Wygląd:



[Obrazek: Qcko3h1.png]
Ciekawostki
***
Podzczas ceremonii przydziału, tiara powiedziała mu: Nie ma się co stresować, Blackwood. O, Ravenclaw!
***
Ma alergię na jabłka, za to uwielba gruszki!
***
 Potrafi przepięknie rysować
***
 Potrafi całkiem dobrze śpiewaćm, ale nikomu o tym nie mówi
***
 Wszedł raz do Zakazanego Lasu, gdzie został ukąszony przez akromantulę
***
Nie cierpi Eliksirów, głównie ze względu na nauczyciela
***
Jego ulubionymi przedmiotami są OPCM i Astronomia
***
Zaczął interesować się ONMS i Smokologią
***
Jego matka i ojciec są średniego wzrostu, więc niewiadomo z kąd się wział tak wysoki wzrost Alana

***
W jego mowie słychać wyraźny szkocki akcent
***
Jest leworęczny
***
Oswoił młodego sokoła wędrownego, któremu dał na imię Firebolt
***
Niewiadomo co jest jego boginem
***
 Jeżeli uda mu się wyczarować patronusa, będzie to królik.
***
Głos

***
Arcadius
Azkaban




Posty: 73
Tematy: 7
Kwi 2017

#2
Wszystko jest okej,ale popraw jedną rzecz:

Cytat:
Cytat:Data urodzenia:
30.07.2047
Jakby twoja postac się urodziła w 2047 to by miała teraz jakoś 10/11 lat.
SuperMinutka
Czarodziej




Posty: 197
Tematy: 8
Kwi 2016
34
Slytherin
#3
Arcadius napisał(a): (21.05.2017 12:50)Wszystko jest okej,ale popraw jedną rzecz:

Cytat:
Cytat:Data urodzenia:
30.07.2047
Jakby twoja postac się urodziła w 2047 to by miała teraz jakoś 10/11 lat.

Ma mieć tyle lat.... Jest w pierwszej klasie.
Danek
Azkaban




Posty: 3
Tematy: 2
Maj 2017

#4
Dokładnie
valcora
Czarodziej




Posty: 65
Tematy: 3
Kwi 2017
86
Hufflepuff
#5
Ładna karta, dziękuję za relację z Andreą!  Angel
Calek
Czarodziej




Posty: 107
Tematy: 7
Kwi 2017
39
Hufflepuff
#6
@refresh
Dodano:
Ciekawostki
1 relacja
Zmieniono:
Grafike
Calek
Czarodziej




Posty: 107
Tematy: 7
Kwi 2017
39
Hufflepuff
#7
@refresh
Dodano:
zdjęcia postaci (dałbym je w spoilery ale nie wiem jak)
NIE MAM ŻADNYCH PRAW AUTORSKICH DO TYCH ZDJĘĆ
SirLexPLAY
Pan Serek




Posty: 435
Tematy: 43
Lis 2016
Hufflepuff

#8
@Calek

Więc, żeby wstawić spoiler to normalnie piszesz [ spoiler] [ /spoiler] (Bez spacji), a między nimi wstawiasz normalnie to co chcesz. Ale w przypadku zdjęcia, wygląda to trochę inaczej. Więc włącz "Pokaż Źródło" (CTRL+SHIFT+S), lub wciśnij w ikonkę jaką widać na załączonym screenshotcie.

Jak już to masz zrobione, to odnajdujesz obrazek w kodzie, który może wyglądać następująco: 
[ img]http://i.imgur.com/ecbZcdd.png[ /img] (Bez spacji)

Po prostu wstawiasz te spoilery, tak, aby ta linijka kodu była między nimi. Najlepiej zrobić to tak:
[ spoiler]
[ img] link.do.zdj [ /img]
[ /spoiler]

Ah, i jeszcze te białe tło które widać w tych wzorkach, które dodałeś. Ich też można się pozbyć, więc ja mogę Ci chętnie służyć pomocą, i się ich pozbyć dla Ciebie. Zaproś mnie na Skype, to Ci pomogę. (Nick: sirminecraftlex)
Coralina
Czarodziej




Posty: 201
Tematy: 7
Kwi 2017
128
#9
Ale pedałek.
Calek
Czarodziej




Posty: 107
Tematy: 7
Kwi 2017
39
Hufflepuff
#10
Nie będzie już więcej refreshów napisu.  Ups..



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.