Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia(Piesełowskyy)
Pieselowskyy
Azkaban




Posty: 21
Tematy: 7
Maj 2017
Gryffindor

#1
Exclamation 
Imię i nazwisko: Matthew Pieselowski(nazwisko Polskie ponieważ rodzina od strony ojca była z Polski)
Miejsce urodzenia: Londyn, Szpital Św.Munga. Rodzice: Ojciec: Piter Piesełowski Matka:Meg Grage.
Status krwi: 75%
Cechy charakteru: Matthew jest osobą bardzo energiczną,przez co ma problemy z usiedzeniem w miejscu i sprawiało mu to często problemy. Przykładem może być sytuacja z meczu Quiddictha (Rosja-Anglia)gdzie 4 letni Matthew nagle z trybun Angli znalazł się na trybunach Rosji. Niestety przez to że jest strasznie energiczną osobą chłopak musi to jakoś odespać przez co nieraz potrafił zaspać nawet na wyjazd do Babci(Polska). Kiedy zorientowano się że chłopca nie ma przy rodzicach ci byli już przy Publicznym Kominku Fiuu(mina ojca Bezcenna)*.Chłopak ma w miarę słabe nerwy i łatwo go zdenerwować. Aczkolwiek jest Przyjacielski oraz Honorowy potrafi stanąć w obronie osoby słabszej. Jest miły i lojalny wobec swoich kolegów. Jest osobą strasznie otwartą na ludzi. Chłopiec nie potrafi przyznać się błędu.
Wygląd postaci: Matthew ma niebieskie tęczówki, lekko zadarty nos(koledzy się śmieją że skocznia narciarska) brązowe, ułożone na żelu(zazwyczaj jak zaśpi to nie, wtedy wyglądają jak gniazdo smoka) obcięte na ok 5cm włosy. Chłopak jest średniej budowy oraz mierzy 155cm. Ważąc 40KG wygląda jak przecietny chłopiec skóra chłopca jest jasna lekko, opalona.(ad*)Przez częste niewyspanie często posiada wory pod oczami co podkreśla jego cere.
Historia postaci: Matthew ur. 3 Kwietnia 2047 w szpitalu św. Munga. Zamieszkały w Dolinie Godryka. Matthew w wieku 7 lat zainteresował się quidichem gdzie kibicował reprezentacji Anglii. W wieku  8 lat zainteresował się komputerem oraz grami, w tym wieku także nauczył się pisać a uczyła go Matka. Moce ujawnił w wieku 10 lat a dokładiej w swoje urodziny gdzie magicznie rozpakował prezenty które otrzymał.To było fascynujące jakby nagle jakaś energia przeszyła jego serce, czuł się silniejszy niż do tej pory. Ojciec był zachwycony tym wyczynem i kupił mu Psa rasy Chihuhua którego nazwał Tobi. od tej pory byli nie rozłączni. pies zazwyczaj był przetrzymywany pod bluzką chłopaka. O dziwo piesek rozumiał wszystko co mówił chłopak. List dotararł do chłopca 31 lipca podczas gdy chłopiec kładł się spać ze swoim Pupilem Zadowolenie rodziców sięgło zenitu i ojciec spytał się Matta(zdrobniale) czy chce iść w jego ślady i trafić do gryffindoru a następnie zostać Aurorem. było to skryte marzenie chłopca aby zostać aurorem ale gryffindor chłopiec nigdy się nad tym nie zastanawiał.następnego dnia chłopiec z ojcem udał się na pokątnom oraz kupił cały sprzęt następnie udał się po najważniejsz różdżka, Chłopiec udał się do duchowego spadkobiercy Olivandera. Zaczeło się polowanie na różdżkę. 31 sierpnia 2058 roku stacja King's Cross peron 9 i 3/4. Chłopiec pożegnał się z rodzicam obiecując że będzie do nich pisał chłopiec szybko ucałował matkę przytulił ojca i wbiegł do pociągu. na szczęście znalazł przedział.Był pusty! "Ciekawe czy znajdę jakiś przyjaciół?" i tu rozpoczyna się przygoda w świecie czarów.

Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
Hej,Jestem Matthew Piesełowsky. Ale mów mi Matt. A ty jak się nazywasz?

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
(Tak wiem ale odpowiesz na pytanie ic?)

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
*podnosi talerz i kładzie go naprzeciw siebie* Dzięki, ale wciąż nie wiem jak się nazywasz....

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Dwa lata temu szukałem czegoś w ten design i znalazłem ,lecz komputer był do "D" i zrezygnowałem.

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? Tak

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
MrKarMal
Donator



Donator

Posty: 134
Tematy: 16
Gru 2014
119
#2
Podanie zostaje wstrzymane.
Do poprawy:
- do cech charakteru dodaj ze dwie, negatywne cechy,
- rozwiń wygląd o minimum 2 zdania,
- zmień moment ujawnienia mocy magicznej i napisz, jakie emocje temu towarzyszyły. Jako ujawnienie możesz dać np. lewitację przedmiotu.
Gdy już poprawisz, poinformuj mnie w komentarzu pod tym wątkiem. W poprawie pomoże Ci ten poradnik
.
Pieselowskyy
Azkaban




Posty: 21
Tematy: 7
Maj 2017
Gryffindor

#3
dwie negatywne cechy? zbyt energiczny? Śpioch? Słabe nerwy? to nie są negatywne cechy? Poprawiłem wszystko i dochodze do wniosku że tą wiadomość wysłałeś automatycznie. Wink
MrKarMal
Donator



Donator

Posty: 134
Tematy: 16
Gru 2014
119
#4
Zaakceptowane.

[Obrazek: OGMPvHO.png]
Zgłoś się po rangę na helpop.
.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.