Witaj!

Podanie na woźnego
Gerhard
Azkaban




Posty: 16
Tematy: 4
Kwi 2017
Slytherin

#1
Imię i nazwisko: Gerhard Collins
Wiek: 37 lat
Miejsce urodzenia: Oxford 
Wykształcenie(Hogwart = Podstawowe) Podstawowe

Posada, na którą aplikujesz: woźny
Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?:
**Do dyrekcji hogwartu przyleciała śnieżno-biała sowa z listem**
Droga dyrekcjo hogwartu!
Składam to podanie ponieważ zauważyłem że ta posada jest wolna. Zacznijmy od tego że pracuje już w banku gringotta i w Mungu, więc jakieś minimalne doświadczenie już mam, posiadam trójkę dzieci z czego tylko jednym się opiekuje choć mam dla niego dobrą niańkę. Umiem sprzątać i się nie lenie, znam cały hogwart na pamieć, dodatkowo mój syn zrobił jego mapę. Jestem sobą odpowiedzialną i konsekwentną. Uwielbiam dzieci i je rozumiem, myślę że mam na nei dobry wpływ. Dodatkowo mógłbym w czymś pomagać, na przykład jakaś praca domowa czy coś. Często czaruje i tymi czarami sprzątam dom i takie tam, hogwart nie będzie brudny!
Z uszanowaniem
 Gerhard Collins
Oceny z SUMów i OWUTEMów(z przedmiotu, którego chcesz nauczać lub wszystkie, jeśli składasz podanie na inną posadę):
Astronomia – N 
Eliksiry – Z
Historia Magii – T
Językoznawstwo – T
Latanie – zaliczone
Numerologia –T
Opieka Nad Magicznymi Stworzeniami – N
Obrona Przed Czarną Magią –N
Smokologia –T
Starożytne Runy – T
Transmutacja – PO
Wróżbiarstwo – T
Zaklęcia i Uroki – PO
Zielarstwo –T

[OOC]
Nick w grze: Gerhard
Czy masz jeszcze inne konta?: Owszem
Czy masz już jakieś doświadczenie(jeśli tak, to jakie?):  Brak
Argumentacja OOC(Dlaczego ty i czemu startujesz na tę posadę?): No to zawsze chciałem pracować w hogwarcie, na każdej byle by praca była ciekawa, na serwie spędzam około 10-15 godzin tygodniowo więc często będę mógł odgrywać, na początku chciałem na ZIU ale zrezygnowałem. Więc teraz startuje na tą posadę, mam wielką nadzieje że uda mi się tu dostać.
Nazwa Skype: Dyrekcja posiada (a jak nie to podam na PW)



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.