Witaj!

Podanie na Nauczyciela
Grandd
Czarodziej




Posty: 348
Tematy: 5
Sie 2015
89
Slytherin
#1
Imię i nazwisko: Neji, Ragnar Borge. 
Wiek: 19.
Wykształcenie: Podstawowe, oraz jestem też w trakcie robienia studiów.
Miejsce Urodzenia: Francja. 
Posada, na którą aplikujesz:  Opieka nad Magicznymi Stworzeniami. 
Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?: 
**Do dyrektora  Hogwartu przylatuje czarny kruk, którego ciało zdobi kilka blizn. Zostawia on na birku białą kopertę, kiedy otworzy się ją ukazuje się schludna kartka napisana schludnym, oraz czytelnym pismem.** 
Szanowny Panie Solberg,
W momencie gdy zobaczyłem na tablicach ogłoszeń w różnych wioskach informację o tym, iż poszukuje Pan osoby, która będzie nauczała młodych uczniów Opieki nad Magicznymi Stworzeniami, postanowiłem się zgłosić na tą o to posadę. 
Myślę, że jestem osobą, która jest zdolna do przekazania uczniom wiedzy. Robiłem lekcje w mojej ostatniej klasie za Sebastiana Lavenharta za Zielarstwo, oczywiście kontrolował to i było to na dodatkową ocenę, nikt raczej nie narzekał. Jednak zgłaszam się na nauczyciela zupełnie innego przedmiotu, dlaczego? Dlatego, że od dzieciństwa mam do czynienia z tym światem i to nie przez fakt, który Pan zna, było też inne sytuacje w których poznawałem te o to stworzenia. Na koniec szkoły dostałem najwyższą możliwą ocenę, potem zacząłem pracować w departamencie kontroli nad magicznymi stworzeniami, oraz uczyć się dodatkowo na Brytyjskim Uniwersytecie Magicznym, studiując tam przedmiot, który związany jest bardzo z posadą  na który aplikuje, czyli Magizoologia. Oprócz tego angażowałem się jeszcze przy powstrzymaniu Centaurów, oraz potem też przy naprawie mostu prowadzącego na dziedziniec zegarowy. Zna Pan też osobiście inne przykłady w których wykazałem się wiedzą na temat stworzeń żyjących w świecie magii.
Mam nadzieję. że moja prośba zostanie rozpatrzona pozytywnie i będę mógł kształcić kolejne pokolenia, oraz pomagać Szkole Magii z całych moich sił. 
Oceny z SUMów i OWUTEMów(z przedmiotu, którego chcesz nauczać lub wszystkie, jeśli składasz podanie na inną posadę):
- Wybitny. 
- Praca w Departamencie Kontroli Nad Magicznymi Stworzeniami.
- Studia Magzioologi.
[OOC]
Nick w grze: Neji
Czy masz jeszcze inne konta?: Tak, mam inne konta. 
Czy masz już jakieś doświadczenie(jeśli tak, to jakie?): Jak pisałem wcześniej prowadziłem lekcje za Bete, oraz też czasami coś tłumaczyłem rzeczy z różnych przedmiotów. 
Argumentacja OOC(Dlaczego ty i czemu startujesz na tę posadę?):Głównie dlatego, że mam parę pomysłów na prowadzenie tych zajęć, aby te nie były tak nudne. Jestem bardzo aktywnym graczem, zresztą widać to. No i oczywiście mam bardzo dobrą znajomość RP, czy też całego przedmiotu. O czas w tygodniu też nie musicie się martwić. 
Nazwa Skype: grandd4dw
HoopDead
Emeryt



Donator

Posty: 134
Tematy: 33
Gru 2014
245
Gryffindor
#2
Zapraszam na lekcje próbną.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.