Witaj!

~Tablica Ogłoszeń - Transmutacja
Mapi
Antychryst Alchemista



Pracownik Hogwartu

Posty: 451
Tematy: 62
Sty 2016
712
Slytherin
#1
Question 
**Nieopodal wejścia do klasy 1B, przeznaczonej do nauczania Transmutacji, znajduje się pokaźnych rozmiarów drewniana tablica, na której brzegach znajdują się staranne płaskorzeźby. Na tablicy znajdują się ruchome, czarno-białe zdjęcia przedstawiające różne przykłady transmutacji. Oprócz tego wywieszone są tam różne ogłoszenia.**
[Obrazek: 5391973-dumbledore+gif.gif]
Purne
Azkaban




Posty: 31
Tematy: 9
Lis 2017

#2
**Wchodząc do klasy można zauważyć na tablicy następującą notę która została przytwierdzona zaklęciem trwałego przylepca**

Warunki zdania przedmiotu:
Uczeń który chce zdać klasę z wysoką notą powinien:
a) Uczęszczać na lekcję, w której będzie brał czynny udział
b) Pisać i zaliczać prace pisemne
c) Rozliczać się z prac domowych, notatek oraz zadanych przez nauczyciela prac dodatkowych
d) Na bieżąco ćwiczyć zaklęcia poznane na lekcji, z których pod koniec roku zostanie rozliczony na egzaminie praktycznym
e) Czerpać z nauki jak najwięcej zabawy!

Na ocenę końcową przypadają następujące czynniki:
25% - Uczęszczanie na lekcję, oraz aktywny w nich udział, tj wykonywanie poleceń nauczyciela, wykonywanie prac na lekcji.
25%- Kartkówki, prace pisemne i referaty, praca roczna która będzie przypadała na znaczną część tych 25%
50% Egzamin końcowy, 25%-praktyka 25%-teoria

Podniesienie oceny:
Osoby które będą uczęszczały do klubu transmutacji, oraz będą osiągali na spotkaniach wysokie wyniki, oraz będą wykazywać zainteresowanie przedmiotem mogą liczyć na podniesienie oceny końcowej, bądź w przypadku osiągnięcia wyniku Wybitnego na koniec roku otrzymanie nagrody w postaci:
a) pucharu
b) medalu
c) Nagrody pieniężnej w przypadku osoby wybitnie utalentowanej!

                                                                          Carrick Procter
Rocky
Czarodziej




Posty: 171
Tematy: 16
Kwi 2017
218
Slytherin
#3
**Na tablicy ogłoszen przed salą wywieszono następującą liste**
Uczniowie klasy [2OOC] uzyskali następujące oceny za test praktyczny:

Jeremy White Slytherin (_RoxStars_)
Z

John White Hufflepuff (Magnesim)
W

Angelina Shay Hufflepuf (xjulkanulka)
 W 

Archibald Westwood Hufflepuff(Azriel)
    Z-

Finn Granth Gryffindor(Neksiakuwa_)
  W

Alexander Kenway Gryffindor(Pieseuuu)
   PO-

Kaja Gingerblade Slytherin(Sonaro)
PO+
                                                                       Carrick Procter
Purne
Azkaban




Posty: 31
Tematy: 9
Lis 2017

#4
**Przed salą Transmutacji wisi na tablicy ogłoszeń następująca dosyć widoczna notatka**

Zajęcia z dnia *data i godzina* (05.12.17r. Wtorek)
Zostają odwołane w zamian za to dnia *Data i godzina* (07.12.17r. Czwartek 21:05)
odbędzie się pierwsze spotkanie klubu transmutacji na ktorym zostanie podana data odrobienia lekcji, 
oraz temat prac domowych ktore będą wymagane do zaliczenia pewnych etapów nauczania.
Na klubie zostaną wybrane osoby które zostaną zaszczycone zaproszeniem na drugi klub
dla wybranych osób które dobrze sie prezentują na lekcji pod kątem umiejętności.
Purne
Azkaban




Posty: 31
Tematy: 9
Lis 2017

#5
*Stare ogłoszenie zostało zdjęte na jego miejscu pojawiło sie drugie*
(Zmiana dnia, coś mi wyskoczyło w pracy)
Purne
Azkaban




Posty: 31
Tematy: 9
Lis 2017

#6
*Przed salą zostało wywieszone ogłoszenie*
Dzisiejsze lekcje zostają odwołane ze względu na stan zdrowotny profesora.
Przepraszam za utrudnienia, uczniowie mogą zgłosić się indywidualnie w najbliższym czasie w celu
uzyskania informacji o odrobieniu lekcji.
Lekcje jutrzejsze (12-12-17) również najpewniej będą odwołane.
                                                                                             Carrick Procter

(OOC)
Przepraszam za dzisiaj, kierownictwo do mnie zadzwoniło z informacją ze ze względu na stan zdrowotny jednego z kucharzy będę musiał przejąć jego zmianę tj od 14:00 do 23:00, co uniemożliwi mi prowadzenie lekcji, a co do jutrzejszego dnia, jutro kończę stosunkowo późno pracę, a poruszam się poza nią o kulach co uniemożliwi mi szybkie dostanie się do domu, a mam jeszcze parę obowiązków związanych ze świętami i życiem prywatnym, tematy odrobimy najpewniej po świętach co nie będzie raczej problemem, każdy uczeń który nie chce przerywać nauki może odegrać akcje ze wertuje w podręcznikach w celu nadrobienia tematów a ja mu indywidualnie napiszę to co w podręczniku mógł znaleźć, oczywiście po ukazaniu ss z akcji. Przepraszam za utrudnienia, najpewniej w czwartek wrócę do żywych i wtedy podopisuję na  PW graczy którzy zajmują się nauką. 

Ps. Pierwszaków i trzecioklasistów uczulam, niedługo plan lekcji może ulec zmianie i ich lekcje zostaną ograniczone i przeprowadzone najpewniej w innym terminie, w przypadku pierwszaków najpewniej jedną godzinę im zabiorę a w przypadku trzecioklasistów lekcje będą odbywały się w jeden dzień, w godzinach wieczornych a lekcja będzie nieograniczona czasowo, do wyczerpania tematów z klasy 3 ponieważ chcę wam zrobić jeszcze rozszerzenie i kilka zastosowań transmutacji. Dziękuje za uwagę.
Purne
Azkaban




Posty: 31
Tematy: 9
Lis 2017

#7
**Na tablicy ogłoszeń przed salą Transmutacji wywieszono wyniki sprawdzianu z umiejętności teoretycznych z semestru pierwszego klasy [2OOC]**

Jacca Lestrange Hufflepuff [C4mp3r] N
Petter Blackdagger Huffelpuff (Wilczek) O
Archibald Yrell Hufflepuff (Azriel) PO
Dolores Henderson, Ravenclaw (Express) O+
Hannah, Glassheart, Gryffindor (Jatina) W-

                                                                          Carrick Procter
TestingNow
Robotyczny czarodziej




Posty: 424
Tematy: 48
Kwi 2017
428
Slytherin
#8
**Przed salą transmutacji wisi na tablicy ogłoszeń wyraźnie widoczne ogłoszenie.**

Dzisiejszego dnia (20.01) odbędą się zajęcia klubu transmutacji o godzinie 17:00.
Mile widziane jedynie osoby o "nienagannym" zachowaniu, które mają chęć oraz dar do rozwoju umiejętności transmutacyjnych.
Ewentualnie te, które nie potrafią opanować tej sztuki mogą przyjść aby się poduczyć bądź potrenować pod okiem opiekuna.
⛲Eviva l'arte. Wasze życie nic nie warte.⛲
Purne
Azkaban




Posty: 31
Tematy: 9
Lis 2017

#9
**Na tablicy ogłoszen przed salą Transmutacji pojawilo się ogłoszenie**
Zajęcia klas pierwszych zostają przełożone permanentnie z poniedziałku na wtorki. 
Wyjątkowo zajęcia z dnia *Data*[23-01-2018] nie odbędą się.
                                                                          Carrick Procter


(OOC)
Na poniedziałkowe zajęcia stawia się bardzo mało osób z klas I OOC, najpewniej jest to spowodowane późną godziną, postaram się więc prowadzić zajęcia półtorej do dwóch godzin we wtorki.
Jutro tj. 23-01-2018r zajęcia się nie odbywają bo jestem potrzebny w pracy ponieważ jeden z pracowników zachorował. Przepraszam za niedogodności.
Purne
Azkaban




Posty: 31
Tematy: 9
Lis 2017

#10
*Przed salą transmutacji wisi ogłoszenie*
Dzisiejsze lekcje odwołane, przepraszam za niedogodności.
                                                                           Carrick Procter

(OOC)
Sorry ludzie, ale mam 39 stopni gorączki, i ledwo siedzę przed kompem. Do egzaminów mamy jeszcze jakiś miesiąc a ja przerobiłem z wszystkimi klasami około 70% materiału tak więc nic straconego. Mam nadzieje że zrozumiecie.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.