Witaj!

[Coralina] Ten (prawie) najmłodszy gracz hapla
Arcadius
Azkaban




Posty: 73
Tematy: 7
Kwi 2017

#21
Cześć.
Którą część HP lubisz najbardziej?
Jaką lekcje na haplu lubisz najbardizej?
Jaki jest twój ulubiony nauczyciel z filmu HP?
Jaki jest twój ulubiony nauczyciel na haplu?
Często chodzisz do kina?
Co chciałabyś w sobie zmienić?
Jaką magiczną moc chciałabyś w sobie posiadać?
Jaką średnią miałaś na koniec roku?
Frugo czy tymbark?
Lato czy zima?
Lubisz ciszę?
Czy przekręciłaś kiedyś kogoś imię?
Mity czy legendy?
Grałaś w niebieskiego wieloryba?
narkotyki czy alkohol?
Na ile mnie lubisz w skali 0/10?
Chcesz jeszcze pytania?
Coralina
Czarodziej




Posty: 201
Tematy: 7
Kwi 2017
128
#22
Arcadius napisał(a): (30.06.2017 10:29)Cześć. Elo
Którą część HP lubisz najbardziej? Czara ognia i wiezien azkabanu
Jaką lekcje na haplu lubisz najbardizej? Astronomia
Jaki jest twój ulubiony nauczyciel z filmu HP? Lupin
Jaki jest twój ulubiony nauczyciel na haplu? Wasacz
Często chodzisz do kina? Czasem
Co chciałabyś w sobie zmienić? Wszystko
Jaką magiczną moc chciałabyś w sobie posiadać? Cofanie czasu
Jaką średnią miałaś na koniec roku? Wysoką
Frugo czy tymbark? Tymbark
Lato czy zima? Zima
Lubisz ciszę? Tak
Czy przekręciłaś kiedyś kogoś imię? Tak
Mity czy legendy? Obojetnie
Grałaś w niebieskiego wieloryba? Nie xD
narkotyki czy alkohol? Alko hehe
Na ile mnie lubisz w skali 0/10? 0,1/10
Chcesz jeszcze pytania? Dawaj
George
Czarodziej




Posty: 257
Tematy: 14
Cze 2016
110
Gryffindor
#23
Czy twoje życie jest do *****, czy może nie?
Pecie
Częsty bywalec



Donator

Posty: 310
Tematy: 23
Cze 2015
282
Slytherin
#24
Kim jesteś?
Dlaczego zdecydowałaś się zadać mi pytania w prezentacji?
Ulubiony moderator?
Kogo z obecnej moderacji widzisz na posadzie Admina?
Lubisz cytrusy?
Coralina
Czarodziej




Posty: 201
Tematy: 7
Kwi 2017
128
#25
@George
Czy twoje życie jest do *****, czy może nie? Tak pół na pół powiem Ci.
@Pecie
Kim jesteś? Człowiekiem (tak myślę).
Dlaczego zdecydowałaś się zadać mi pytania w prezentacji? Tak o, z nudów.
Ulubiony moderator? Oczywiście, że @modno <3 
Kogo z obecnej moderacji widzisz na posadzie Admina? Nie mam pojęcia.
Lubisz cytrusy? Zależy jakie, np. pomarańcza/mandarynka jest spoko, natomiast cytryny nie lubię.
xXxKasztanowiecPL1337xXx
Czarodziej




Posty: 13
Tematy: 1
Lip 2017
13
#26
1. Dlaczego czas płynie z przeszłości do przyszłości, a nie z przyszłości do przeszłości?
2. Dlaczego czas płynie zgodnie z kierunkiem ekspansji wszechświata?
3. Dlaczego pamiętamy przeszłość, a nie przyszłość?
4. Dlaczego nieuporządkowanie rośnie w tym samym kierunku co przyszłość i ekspansja wszechświata?
5. Co sądzisz o koncepcji czasoprzestrzeni bez brzegów?
6. Według kwantowej teorii pola każda siła ma swoją cząsteczkę, która przenosi oddziaływanie, np. foton - elektromagnetyzm. Cząstką przenoszącą grawitację jest grawiton. Czy grawiton może uciec spod horyzontu zdarzeń czarnej dziury?
7. Co sądzisz o koncepcji parowania Hawkinga?
8. Dlaczego foton mimo iż posiada energię, to nie posiada masy?
9. Dlaczego wszechświat się rozszerza, a nie kurczy?
10. Co by się stało, jeśli nagle w naszym Układzie Słonecznym zamiast Słońca pojawiła się czarna dziura, ale o dokładnie tej samej masie co Słońce?
11. Dlaczego światło oddziałuje z grawitacją, skoro nie posiada masy? Z prawa powszechnego ciążenia wynika, że przyciągają się dwa obiekty posiadające masę, a światło masy nie ma!
12. Co sądzisz o dualizmie korpuskularno-falowym?
13. Co sądzisz o splątaniu kwantowym? Przekracza barierę prędkości światła?
14. Co sądzisz o koncepcji tuneli czasoprzestrzennych? Mają prawo bytu?
15. Dlaczego mikrofalowe promieniowanie tła ma (mniej więcej) taką samą temperaturę, niezależnie od kierunku obserwacji?
16. Jak sądzisz, czy otrzymanie przez Einsteina Nobla za wyjaśnienie zjawiska fotoelektrycznego, a nie jego życiowego dorobku (Ogólnej Teorii Względności) było dla niego krzywdzące? 
17. Jak sądzisz, uda nam się kiedyś sformułować teorię opisującą wszystkie zjawiska fizyczne zachodzące we wszechświecie?
18. Co sądzisz o teorii strun? Jest dobrą kandydatką na tzw. "Teorię Wszystkiego"?
19. Dlaczego odkrycie Bozonu Higgsa było tak ważnym odkryciem i czemu nazywają go "Boską Cząstką"?
20. Dlaczego w próżni ciała spadają z jednakowym przyspieszeniem, niezależnie od ich masy?
21. Dlaczego grawitacja i przyspieszenie są równoważne?
22. Skąd znamy skład atmosfer innych gwiazd i planet, skoro na nich nie byliśmy?
23. Czy możliwe jest, że obszary poza widzialnym Wszechświatem rozszerzają się z prędkością nadświetlną i dlatego nigdy ich nie ujrzymy?
24. Czy po przekroczeniu prędkości światła czas zacznie się dla nas cofać?
25. Lecą na siebie w tym samym kierunku dwa ciała, oba o prędkościach 75% prędkości światła. Ich względna prędkość względem siebie będzie wynosić 150% prędkości światła, czy może jednak mniej?

Pozdrawiam, uɐʇzsɐʞ.
Coralina
Czarodziej




Posty: 201
Tematy: 7
Kwi 2017
128
#27
xXxKasztanowiecPL1337xXx napisał(a): (29.08.2017 23:13)1. Dlaczego czas płynie z przeszłości do przyszłości, a nie z przyszłości do przeszłości? ch*j mnie to obchodzi
2. Dlaczego czas płynie zgodnie z kierunkiem ekspansji wszechświata? ch*j mnie to obchodzi
3. Dlaczego pamiętamy przeszłość, a nie przyszłość? ch*j mnie to obchodzi
4. Dlaczego nieuporządkowanie rośnie w tym samym kierunku co przyszłość i ekspansja wszechświata? ch*j mnie to obchodzi
5. Co sądzisz o koncepcji czasoprzestrzeni bez brzegów? idk
6. Według kwantowej teorii pola każda siła ma swoją cząsteczkę, która przenosi oddziaływanie, np. foton - elektromagnetyzm. Cząstką przenoszącą grawitację jest grawiton. Czy grawiton może uciec spod horyzontu zdarzeń czarnej dziury? ch*j mnie to obchodzi
7. Co sądzisz o koncepcji parowania Hawkinga? ch*j mnie to obchodzi
8. Dlaczego foton mimo iż posiada energię, to nie posiada masy? ch*j mnie to obchodzi
9. Dlaczego wszechświat się rozszerza, a nie kurczy? ch*j mnie to obchodzi
10. Co by się stało, jeśli nagle w naszym Układzie Słonecznym zamiast Słońca pojawiła się czarna dziura, ale o dokładnie tej samej masie co Słońce? ch*j mnie to obchodzi
11. Dlaczego światło oddziałuje z grawitacją, skoro nie posiada masy? Z prawa powszechnego ciążenia wynika, że przyciągają się dwa obiekty posiadające masę, a światło masy nie ma! ch*j mnie to obchodzi
12. Co sądzisz o dualizmie korpuskularno-falowym? idk
13. Co sądzisz o splątaniu kwantowym? Przekracza barierę prędkości światła? idk
14. Co sądzisz o koncepcji tuneli czasoprzestrzennych? Mają prawo bytu? idk
15. Dlaczego mikrofalowe promieniowanie tła ma (mniej więcej) taką samą temperaturę, niezależnie od kierunku obserwacji? ch*j mnie to obchodzi
16. Jak sądzisz, czy otrzymanie przez Einsteina Nobla za wyjaśnienie zjawiska fotoelektrycznego, a nie jego życiowego dorobku (Ogólnej Teorii Względności) było dla niego krzywdzące?  ch*j mnie to obchodzi
17. Jak sądzisz, uda nam się kiedyś sformułować teorię opisującą wszystkie zjawiska fizyczne zachodzące we wszechświecie? idk
18. Co sądzisz o teorii strun? Jest dobrą kandydatką na tzw. "Teorię Wszystkiego"? idk
19. Dlaczego odkrycie Bozonu Higgsa było tak ważnym odkryciem i czemu nazywają go "Boską Cząstką"? ch*j mnie to obchodzi
20. Dlaczego w próżni ciała spadają z jednakowym przyspieszeniem, niezależnie od ich masy? ch*j mnie to obchodzi
21. Dlaczego grawitacja i przyspieszenie są równoważne? ch*j mnie to obchodzi
22. Skąd znamy skład atmosfer innych gwiazd i planet, skoro na nich nie byliśmy? ch*j mnie to obchodzi
23. Czy możliwe jest, że obszary poza widzialnym Wszechświatem rozszerzają się z prędkością nadświetlną i dlatego nigdy ich nie ujrzymy? idk
24. Czy po przekroczeniu prędkości światła czas zacznie się dla nas cofać? ch*j mnie to obchodzi
25. Lecą na siebie w tym samym kierunku dwa ciała, oba o prędkościach 75% prędkości światła. Ich względna prędkość względem siebie będzie wynosić 150% prędkości światła, czy może jednak mniej? NIE WIEM

Co ja jestem, encyklopedia?

Pozdrawiam, uɐʇzsɐʞ.
Nie pozdrawiam, coralina
Coralina
Czarodziej




Posty: 201
Tematy: 7
Kwi 2017
128
#28
r e f
Mr_Gibster
Czarodziej




Posty: 223
Tematy: 25
Sie 2015
108
Slytherin
#29
Czemu na wątku "Oceń utwór" nie wstawiasz normalnie aby od razu mozna bylo na forum odsluchać tylko specjalnie na yt przekierowujesz?
Woolf
Gość z kawiarni




Posty: 569
Tematy: 15
Gru 2014
244
Hufflepuff
#30
Co myślisz o fejmie nastolatek na ładnych chłopców? (typu idole kpop)
I jeżeli te dzieła szatana przejmą świat to co się stanie z przystojnymi mężczyznami???
Czy to jakaś gejowska propaganda??????
(graficzne zareprezentowanie myśli)
[Obrazek: WLoO3Sf.jpg]

ps. za pierwszym razem myślałem, że gość po prawej to jakaś dziewczyna ;x
W rzeczy samej, nic nie jest złem
ani dobrem samo przez się, tylko myśl nasza czyni to i owo takim.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 2 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.