Witaj!

[Coralina] Ten (prawie) najmłodszy gracz hapla
Hachi
Szczęśliwa ósemka




Posty: 247
Tematy: 30
Paż 2015
396
Slytherin
#31
Masz jakąś ulubioną książkę?
Piszesz prywatnie jakieś opowiadania, tworzysz sesje opisowe wraz z innymi?
Co Cię przyciągnęło do tego Hapla?
Juliax
Czarodziej




Posty: 125
Tematy: 9
Sie 2017
41
#32
1.hejoo
2.film czy książka? 
3.jak ci dzień mija?
4.jak oceniasz @Hachi ?
5.Czy chciałabyś być w ekipie?
6.kolo jakiego miasta mieszkasz? 
7.czy przeszkadzało by ci to ze np. Twoj kuzyn jest gejem?
8.dowiadujesz się ze VOLDEMORT zabił twoich rodziców którym zaklęciem niewybaczalnym go zabijesz/wykończysz? 
9.chcesz więcej pytań? 
Coralina
Czarodziej




Posty: 201
Tematy: 7
Kwi 2017
128
#33
@Mr_Gibster
Czemu na wątku "Oceń utwór" nie wstawiasz normalnie aby od razu mozna bylo na forum odsluchać tylko specjalnie na yt przekierowujesz?
Bo tak
@Woolf
Co myślisz o fejmie nastolatek na ładnych chłopców? (typu idole kpop) nie wiem
I jeżeli te dzieła szatana przejmą świat to co się stanie z przystojnymi mężczyznami??? koreancy sa przystojni ty dzbanie jeden
Czy to jakaś gejowska propaganda?????? moze
@Hachi
Masz jakąś ulubioną książkę? w sumie to nie wiem, Ania z Zielonego Wzgórza jest spoko i ogólnie wszystkie tomy HP

Piszesz prywatnie jakieś opowiadania, tworzysz sesje opisowe wraz z innymi? kiedyś tam pisałam, teraz mi się nie chce
Co Cię przyciągnęło do tego Hapla? szczerze? nie wiem
@Juliax
1.hejoo siema

2.film czy książka? zalezy
3.jak ci dzień mija? dopiero sie zaczal
4.jak oceniasz @Hachi ? baba 11/10 polecam
5. czy chciałabyś być w ekipie? nie
6.kolo jakiego miasta mieszkasz? mieszkam w Krakowie
7.czy przeszkadzało by ci to ze np. Twoj kuzyn jest gejem? nie
8.dowiadujesz się ze VOLDEMORT zabił twoich rodziców którym zaklęciem niewybaczalnym go zabijesz/wykończysz? avada kedavra, jasna sprawa
9.chcesz więcej pytań? mozesz dac jak ci sie chce
Endik
Czarodziej




Posty: 346
Tematy: 26
Sie 2015
79
Slytherin
#34
Witam.
LoL
sabuto
Czarodziej




Posty: 401
Tematy: 15
Gru 2014
387
Hufflepuff
#35
Co to za kobieta na avatarze?

Pierw się smiano z Cristiano Ronaldo, że dziewczynka, potem z Justina Biebera. Świat utarł wszystkim nosa i poszedł jeszcze dalej tworząc Kpopowcow. Co Ci się podoba w chłopcach w damskich ubraniach, z grzyweczkami i krzeczacymi głosami. Czyż nie ikoną męstwa jest nasz Polski Lewandowski, ktory jest dżentelmen, skromnym człowiekiem o odpowiednim wyglądzie, jak i kochającym ojcem? Pytam, bo powoli staje się to wielką plagą wśród młodzieży na całym świecie, że aż serce ściska :c
Coralina
Czarodziej




Posty: 201
Tematy: 7
Kwi 2017
128
#36
@sabuto
Co to za kobieta na avatarze?


Pierw się smiano z Cristiano Ronaldo, że dziewczynka, potem z Justina Biebera. Świat utarł wszystkim nosa i poszedł jeszcze dalej tworząc Kpopowcow. Co Ci się podoba w chłopcach w damskich ubraniach, z grzyweczkami i krzeczacymi głosami. Czyż nie ikoną męstwa jest nasz Polski Lewandowski, ktory jest dżentelmen, skromnym człowiekiem o odpowiednim wyglądzie, jak i kochającym ojcem? Pytam, bo powoli staje się to wielką plagą wśród młodzieży na całym świecie, że aż serce ściska :c


Twierdzenie, że koreańscy idole mają skrzeczące głosy i ubierają damskie ubrania jest bezsensowne w momencie, w którym samemu się w tym gatunku nie siedzi, a jedyne co się widzi, to właśnie "TE HINOLE TO PEDAŁY!! 1!11". Zaprzeczę Twojej odpowiedzi. Nie, koreańscy muzycy to nie tylko skrzeczące głosy i grzyweczki. Większość z nich jest bardziej utalentowanych od naszych polskich muzyków. Powinieneś zrozumieć również, że jest tam inna kultura. Inaczej wyglądają zespoły, inaczej wygląda dostanie się do takiego. Porównywanie takiego Lewandowskiego do nich w tym przypadku jest głupie. Jak już wspomniałam - inna kultura. Dodatkowo w dużej ilości przypadków koreańscy idole mają narzucone, że nie mogą się umawiać z kimś. Nie jest tak oczywiście w każdym przypadku, każdej grupie czy wytwórni. Dodatkowo z Twojej wypowiedzi wywnioskowałam, że twierdzisz, iż tacy Koreańczycy wcale nie mogą być "dżentelmenami oraz skromnymi ludźmi". Owszem, mogą. Młodzież, a właściwie każdy słucha tego, co im się podoba. Koncepty są tam bardzo zróżnicowane i myślę, że nawet fan całkowicie innego gatunku muzyki znalazłby coś dla siebie. Samo ocenianie całokształtu K-Popu wydaje mi się być głupie poprzez jedynie pryzmat tego jak wyglądają.
SubaRumaxx
maahi ve



Weryfikator

Posty: 218
Tematy: 6
Wrz 2016
203
Ravenclaw
#37
sabuto napisał(a): (05.11.2017 13:25)Co to za kobieta na avatarze?

Pierw się smiano z Cristiano Ronaldo, że dziewczynka, potem z Justina Biebera. Świat utarł wszystkim nosa i poszedł jeszcze dalej tworząc Kpopowcow. Co Ci się podoba w chłopcach w damskich ubraniach, z grzyweczkami i krzeczacymi głosami. Czyż nie ikoną męstwa jest nasz Polski Lewandowski, ktory jest dżentelmen, skromnym człowiekiem o odpowiednim wyglądzie, jak i kochającym ojcem? Pytam, bo powoli staje się to wielką plagą wśród młodzieży na całym świecie, że aż serce ściska :c

"skrzeczące głosy" XDDDD
https://youtu.be/OOuou1PJMmc
sabuto
Czarodziej




Posty: 401
Tematy: 15
Gru 2014
387
Hufflepuff
#38
Mam siostrę co słucha 24 na dobę Kpopu. Znam piosenki i zespoły, których nigdy nie chciałem znać. Chociażby jakieś G Dragony, Big Bangi (Czy jakos tak). Do samej muzyki nie chce się wypowiadać, bo niektóre kawałki są w miarę znośne i rozumiem, że komuś to może się podobać. Ale pytanie było zupełnie inne. "Co Ci się w nich podoba?" (Oczywiście z wyglądu). Nie tylko ja czasem mam problemy w odróżnieniu czy to chłopak czy dziewczyna. Wyglądają, jak nieporadne malowane laleczki. Wracając do Lewandowskiego, to ciężko go porównywać do nich. Bardziej go przytoczyłem po to, by się dowiedzieć, czy taki typ mężczyzny nie podoba Ci się bardziej? I czy wolałabyś wyjść za kogoś podobnego do piłkarzy, czy może do Kpopowców. (I nie chodzi mi, że ta osoba jest piosenkarzem, czy piłkarzem, tylko zwykłym pracownikiem, a nie celebrytą. Więc patrz na sam wygląd)

Z drugiej strony wiem, że masz dopiero 11 lat i się tak nie patrzy na płeć przeciwną, a jak i nawet, to może się wszystko zmienić, ale pamiętam, że miało się takich swoich dziecięcych idoli, z wyglądu i z tego co robią. Np. Ja miałem moją Angeline Jolie i Jeniffer Lopez <3
SubaRumaxx
maahi ve



Weryfikator

Posty: 218
Tematy: 6
Wrz 2016
203
Ravenclaw
#39
sabuto napisał(a): (05.11.2017 19:02)Mam siostrę co słucha 24 na dobę Kpopu. Znam piosenki i zespoły, których nigdy nie chciałem znać. Chociażby jakieś G Dragony, Big Bangi (Czy jakos tak). Do samej muzyki nie chce się wypowiadać, bo niektóre kawałki są w miarę znośne i rozumiem, że komuś to może się podobać. Ale pytanie było zupełnie inne. "Co Ci się w nich podoba?" (Oczywiście z wyglądu). Nie tylko ja czasem mam problemy w odróżnieniu czy to chłopak czy dziewczyna. Wyglądają, jak nieporadne malowane laleczki. Wracając do Lewandowskiego, to ciężko go porównywać do nich. Bardziej go przytoczyłem po to, by się dowiedzieć, czy taki typ mężczyzny nie podoba Ci się bardziej? I czy wolałabyś wyjść za kogoś podobnego do piłkarzy, czy może do Kpopowców. (I nie chodzi mi, że ta osoba jest piosenkarzem, czy piłkarzem, tylko zwykłym pracownikiem, a nie celebrytą. Więc patrz na sam wygląd)

Z drugiej strony wiem, że masz dopiero 11 lat i się tak nie patrzy na płeć przeciwną, a jak i nawet, to może się wszystko zmienić, ale pamiętam, że miało się takich swoich dziecięcych idoli, z wyglądu i z tego co robią. Np. Ja miałem moją Angeline Jolie i Jeniffer Lopez <3
Niby nie mój post, aleee... "nieporadne malowane laleczki" mówisz? XD
[Obrazek: b007fb755c0d7b4d9bf624601ce57071--korean...styles.jpg]
sabuto
Czarodziej




Posty: 401
Tematy: 15
Gru 2014
387
Hufflepuff
#40
No... Tak trochę...


[Obrazek: BIGBANG-3.jpg]

Ale widzę, że zdarzają się wyjątki.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.